Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani w kropce

kocham pana zonatego

Polecane posty

Gość pani w kropce
wczoraj poznalam pewnego chlopaka..do tej pory odsuwalam od siebie wszystkich facetow..ale dam mu chyba szanse..bo inaczej nigdy sobie zycia nie poukladam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczmy się na błędach innych
do wszystkich takich jak samotna nr ileśtam powiem szczerze - głupia jesteś i naiwna w tych pytaniach, które tu zadajesz!!! szkoda gadać!!! skończ z egzaltacją i błaganiem o litość - zacznij myśleć a może czytać nie umiesz, bo gdybyś umiała, przeczytałabyś cały temat od 1 strony i znalazłabyś odpowiedzi na swoje pytania, a może nawet wyciągnęłabyś wnioski? do pani w kropce - tylko jedno na usta mi się ciśnie SZMATA czy ty nie masz w sobie godności, choś trochę honoru? czy robiąc krzywdę temu człowiekowi. chcesz się na kimś zemścić twoja podłość jest większa niż twoja głupota "nic w przyrodzie nie ginie" - pamiętaj o tym, jak będzie cię ktoś krzywdził - wtedy nie skaml tylko pamiętaj - to zemsta losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w kropce
komu robie krzywde?narazie tylko sobie bo nie umie zapomniec..bo sie zakochalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka////
zalatwilam wczoraj ta sprawe raz na zawsze...dzwonil i pisal caly dzien,podczas gdy ja bylam na spacerze z przyjacielem,w koncu napisalam,zeby juz wiecej nigdy nie pisal itp i zaczelo sie..dzwonil i dzwonil az wieczorem poszlam i zmienilam nr.telefonu:) tamten etap mam juz za soba i tylko dziwie sie ,ze tyle lat trwalam w tak chorym ukladzie,teraz dopiero czuje ze zyje i NIGDY WIECEJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczmy się...
malwina już po wcześńiejszych postach czuć było dziewczyno, że wreszcie twoja godność i ambicja wezmą górę nad tym "słabym facecikiem" szczerze ci gratuluję, a sprawa z nr tel. to majstersztyk!!! analizuję teraz wpisy pani w kropce jest mi cholernie żal, ale nie jej, tylko gościa, którym manipuluje w tym układzie to ona jest tym wampirem i wykorzystuje czyjeś uczucia analizując jej butne wypowiedzi, zaczynam przekonywać się jak działa taki chory mechanizm a kiedy przestaje działać? wtedy gdy ta zła strona poczuje, że traci władzę i przewagę - wtedy znika, zostawiając swoją ofiarę w rozpaczy tak to działa malwinko i ty już to wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakuku
a ja sie dzisiaj wyciagałam w jego ramionach...jeszcze mi uda drża:) achhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w kropce
jestem mala niczym ta kropka. a mozgu ci u mnie brak, ze wzgledu na mala powierzchnie urzytkowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx./..
to widac...chociazby po bledach ortograficznych, ktore robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w kropce
e tam:) a to mialo byc ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ???? urzyc swego intelektu, bedzie mi lrżżżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx./..
hehehe...zeby uzywac swojego intelektu, trzeba go najpierw miec:) tobie to nie grozi, moja droga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w kropce
dlaczego zaraz droga:D a to ty tez go nie masz:D to ci nie zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w kropce
wlasnie mi sie przypomnialo, ze moj umysl jest bardzo lotny, niemal jak bumeranngg, tylko za cholere nie chce do mnie wrocic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx./..
jestes zalosna pod kazdym wzgledem, niestety, nawet dowcip u ciebie jest mizerniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w kropce
i tak ma byc:P nie uwazasz, ze taak?????lepiej byc zazlosnym, niz nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w kropce
a teraz masz pole do popisu. mozesz sobe dorobic ideologie do tych slow. podpowiem ci do jakich, zalosnym i nkim, zeby nie bylo problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx./..
"...lepiej byc zazlosnym, niz nikim..." i to wlasnie jestes cala ty:). Nic dodac, nic ujac. Sama zdefiniowalas sie bardzo precyzyjnie. Moje gratulacje! Wiesz przynajmniej, jaka jestes. Chociaz tyle wiesz:) Milego dnia, kropeczko, mimo wszystko hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w kropce
no i tok myslenia wedle zyczenia:D tobie tez XXX a i nie jestem kropka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka////
ten idiota byl dzis u mnie:O na szczescie kuzynka go splawila,no ten ma czelnosc mnie nachodzic?jak nie przestanie to przejde sie do niego i wtedy juz nie bedzie smiechu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka////
jak on mi zaczal dzialac na nerwy,a taki byl spokoj,nie moze sie odczepic baran jeden,kurcze zal mi straconych lat na takiego palanta,zaczelam wiecej czasu spedzac z moim przyjacielem(nie szukam zastepstwa)to tylko przyjaciel,a ten ma tupet mnie nachodzic i burzyc moj spokoj,czlowiek chce odejsc a ten mu nie daje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakuku
ale fajnie jest byc z takim zajetym facetem i wiedziec, ze on ma zone i dziecko i ze zeby byc ze mna to musi ta zone oklamywac. ale mnie kreci takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakuku
tylko czasem tak mi zle, bo jak sobie pomysle, ze on z ta zona w lozku:o to az mnie malo szlag trafic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakuku
tez tak macie? czy tylko mnie wkurza to, ze on nie moze byc tylko moj 24 godz na dobe. a moze by mu tak cos zapodac, zeby ciagat do tej swojej starej zony ne mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakuku
no napiszcie czy macie jakies pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka////
przestalam siebie lubic,..latka---co robic?on mi nie daje spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka////
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam siebie lubić
nie reaguj.....da w końcu Ci spokój...kazde szaleństwo kiedyś mija...jak bedziesz go ignorowała....w końcu znajdzie sobie inny obiekt..a jak nie porozmawiaj z jego żoną..przecież nikt normalny nie chce "szumu'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka////
wlasnie chce rozmawiac z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka////
i jutro to zrobie bo wiem ze nie bedzie spokoju a ja nie chce jego wizyt i wogole nie chce go ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezkocham
eh... czemu to zycie takie zakrecone????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×