Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ModnaMelpomena

co sądzicie o strajku nauczycieli?

Polecane posty

olabogaaaa, gratuluje poziomu:O jasne, to nic zlego, ze nauczyciel napisze za ucznia prace, ktora potem bedzie oceniana jako maturalna, ladny mi egzamin dojrzalosci!!!!!!!!!! Czyli uwazasz rowniez za nic zlego pisanie za kogos pracy mgr?????????? Bo to dokladnie takie samo oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nie ma dobrych nauczyciel >>> nie wiem o ktorej mowisz :P ta ktora byla na zwolnieniu, jest na emeryturze (juz to chyma mowilam) ale ta co uczy w klasach 1-3 ma 29 - 30 lat.. nie pamietam dokladnie :P ale ona lubi to co robi... wiadomo, zdarza sie jak to ona mowi "małe wampirki" ktore sa w stanie wykonczyc czlowieka psychicznie, no ale jakos sobie daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppffffffffffffffffff
a porządny uczeń? czy uczniów nie obowiązują żadne zasady? sam piszesz o moralności... prawda jest taka, że podaż i popyt są ze sobą ściśle związane i tyle (większość prac maturalnych piszą studenci, a nie nauczyciele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masło maślane >> dokladnie, praca maturalna ma byc pracamaturzysty, ma przedstawiac jego widze , jego spojzenie na temat itd... tylko czekac na lekarzy ktorzy beda mieli papier zdobyty dzieki pracy napisanej przez kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś nie ma dobrych nauczyciel
A kto ma nauczyć dzieci etyki i moralności, jeśli nauczyciel sam tych cech nie posiada? Bo przecież ten, kto pisze uczniom za pieniądze prace nie jest ani etycznym nauczycielem, ani moralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauka moralnosci zaczyna sie w domu. Skad taki mlody czlowiek ma wiedziec co jest dobre a co zle, skoro rodzice sami pozwalaja na to, aby np. ktos napisal prace za ich dziecko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z drugiej strony medalu
czarownica_agata>> wyjątki potwierdzają podobno regułę, ja mówie o tym co widzę na co dzień, np. w przedszkolu babki najchętniej by chciały aby dzieci były cały dzień na płatnych zajęciach prowadzonych przez kogoś innego i aby przyprowadzać ja o 10 a odbierać 14.... wręcz są obrażone jak ktoś przyjdzie tuż przed 17- a to przecież ich normalny czas pracy... ...moje znajome nauczycielki mają mnóstwo czasu, sprawdziany piszą i sprawdzają mechanicznie- mają kilka wersji, które dają na zmianę i finito.... nie wiem za co oni mieliby dostawac więcej pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś nie ma dobrych nauczyciel
A sądownictwo polskie to dopiero jest zgraja oszustów i złodzieji :-( Przy nich nauczyciele to chodzące anioły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppffffffffffffffffff
coraz bardziej skłaniam się do pomysłu o odpłatnej i nieobowiązkowej edukacji uczyłby się tylko ten, kto by chciał tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz to-masło maslane:))) a chciałabym orientacyjnie sie dowiedziec,ile obecnie zarabia górnik? a ile chca nauczyciele? bo jesli to beda podobne sumy,to przestane wierzyc w sprawiedliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaa
masło maślane ty mojego poziomu nie oceniaj, bo nic ci do tego. praca magisterska pisana przez kogos-nie popieram, ale prezentacja maturalna-dlaczego nie, skoro i tak trzeba jej sie nauczyc i całą znac łacznie z lekturami. MOJA MAMA nie jest polonistką. Pracuje z dziećmi chorymi już to pisałam chyba z 5 razy. czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z drugiej strony medalu
ppppppppppppffffffffffffffffff>> to nie rozwiązuje problemu- bo przecież płąca rodzice, a ich chęci, a chęci ich dzieci- to dwie różne sprawy... płatna edukacja, zabierałaby też mozliwośc nauki dzieciom biednym a do nauki chetnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabogaaaa >> a przepraszam ciebie, jaka jest roznica miedzy osoba ktorej ktos napisze prace maturalna a osobka ktorej ktos napisze magisterke czy licencjata?? i tego i tego trzeba sie nauczyc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez sa dofinansowania,socjalne i naukowe- choc w tym wgzledzie zbyt latwo mieliby dzieci bogatych rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś nie ma dobrych nauczyciel
"w przedszkolu babki najchętniej by chciały (...) aby przyprowadzać je o 10 a odbierać 14.... " :-D ubawiłaś mnie! Wyobraź sobie, ze u mojej koleżanki na wsi panie przedszkolanki tak się przyzwyczaiły, że matki nie pracują zawodowo i odbierają dzieci o godz.12 na domowy obiad, że jak moja pracująca koleżanka zapisała tam dziecko i odbierała je po swojej pracy po 15 to o mało jej nie zjadły :-D Pasowało im, że pracowały od 8 do 12. Szkoda słów. A te matki-rolniczki to od mojej koleżanki dowiedziały się, że przedszkole ma byc czynne nawet ;-) do godz. 15. One też mają pracę w polu i teraz chętnie zostawiają dzieci dłużej w przedszkolu. Toż to była wojna :-D Ja nie mogłam wyjść ze zdumienia jak panie przedszkolanki wytresowały sobie "plebs", żeby im w życiu zbytnio nie przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaa
dziś nie ma dobrych nauczyciel mało zaradna to chyba ty jesteś, ze wypisujesz to takie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaa
dziś nie ma dobrych nauczyciel pewnie najlepiej pozbyć się w ten sposób dziecka :O żanada... no pomyśl zanim coś napiszesz. jak można w taki sposób myślec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś nie ma dobrych nauczyciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z drugiej strony medalu
dziś nie ma dobrych nauczyciel>> ja miałam podobną sytuację choć mieszkam w dużym mieście.... tyle, że chodziło o zajęcia muzyczne- moje dziecko kompletnie nie ma słuchu, to po co go męczyć.... a panie, żeby zapisać nalegały, co sie okazało- po prostu bardzo pasowało im mieć wtedy wolne, dlatego wszystkim wciskały te zajęcia- nie wspomnę o tym ze jest mnóstwo innych zajęć, które prowadzą ludzie z zewnątrz, którym oczywiście osobno się płaci - rzeźba, tenis, rytmika, taniec, angielski oczywiście.... za co dostają w tym czasie pieniądze etatowe przedszkolanki- pozostaje dla mnie tajemnicą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś nie ma dobrych nauczyciel
olabogaaa, Najlepiej jak dzieci będą na wsi pomagać przy robocie, plątać się przy ciężkich, niebezpiecznych maszynach, które będą im odrywać paluszki, rączki i nóżki :-( Poczytaj trochę statystyk, że dzieci na wsi są najbardziej narażone na groźne wypadki. Po to tam są przedszkola, bo ich rodzice TAKŻE są w pracy. Niech ci się nie zdaje, że w polu samo rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaa
nie bronię przedszkolanek ale weźcie pod uwagę fakt, że często muszą robić takie rzeczy jak: uspokajać płaczące dzieci (widziałam, jak zaprowadzałam kilka lat temu brata do przedszkola), zmieniać im ubranka jak się posikają (a zdarza się!) no i są nauczycielami, którzy najdłużej siedzą w pracy (bywa, że do 18)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj co do przedszkola, to tez sie z taka sytuacja spotkalam, chrzesniak mojego chlopaka do niedawna chodzil do przedszkola... przedszkole bylo normalnie otwarte do 18, ale jak po malego sie przychodzilo po 17, to byla juz wielka obraza... no bo jak to,dlaczego tak pozno, ze najlepiej to dzieci do 17 odbierac (no a niestety nie zawsze byl czas, bo u nivh w domu wszyscy w zmiennych godz. pracowali)... poza tym tezx namawialy do zajec dodatkowych, tak ze praktycznie cale grupy na nie chodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z drugiej strony medalu
olabogaaaa>> nie można tak patrzeć, płączące dziei itd.- każda praca ma swoją specyfikę = i - i kropka.... jeden uspokaja płaczącego dzieciaka, drugi rozwścieczonego klienta- kazdy wybiera to co mu bardziej pasuje.... a w tym strajku chodzi o stosunek wkładu pracy, do wielkości wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z drugiej strony medalu
he he + i - miało być a nie =

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż żal czytać
Phenylethylamine, a kto i kiedy urywa z roku szkolnego ponad tydzień na dwukrotne rekolekcje? Rekolekcje są tylko raz w roku szkolnym. Terminy ustalają władze opaństwowe i kościelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga, ja niestety co do przedszkolanek mam niemile wrazenia :/ kiedys ten maly siostrzeniec mojego chlopaka sie zsiusial na zajeciach (cos robili i on podniusl reke i zapytalczy moze isc, pani powiedziala ze dopiero jak skoncza... no i nie wytrzymal), przez dobre kilka godzin siedzial w mokrych spodniach a jak jego mama zrobila awanture, to przedszkolanka stwierdzila, ze za to jej nie placa... NO SORRY!!!! a z wlasnego doswiadczenia, ... jestem leworeczna, nikt w domu nie przekladal mi kredek, olowkow do prawej reki, w przedszkolu wielokrotnie mama moja mowila ze jestem leworeczna i nie rzyczy sobie zeby mnie zmieniac na praworeczna, przedszkolanka za kazdym razem przekladala mi kredki do prawej reki, przez nia nie wyrabialam sie z rysowaniem i w ogole rysowanie mi nie szlo (uwierzcie, to byl dla mnie dramat) .... pamietam do teraz jak sie rozplakalam gdy na koniec roku mamy dostawaly teczki z rysunkami swoich dzieci a w teczce mojej mamy nie bylo prawei nic, mama zapytala sie dlaczego, okazalo sie, ze nie wyrabialam sie z rysowaniem i przedszkolanka moje nie dokonczone pracy wyrzucala :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×