Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krisser

Sex w małżeństwie a raczej jego brak

Polecane posty

Gość ziemniaczek w mundurku
@ Mr T No z Wielkopolski miałbyś spory kawałek. :) Jak tam Twoja Pani? Zaczęła pękać? @Jelly To jest nas dwie. Bo ja też nie rozumiem. I już olałam. Teraz jak mam ochotę to podchodzę i go całuję/przytulam. I albo łaskawie pozwoli mi się do siebie poczulić albo mnie zwarczy. Wierz mi. Gdyby nie dzieci myślę, że już dawno byłabym w ramionach innego. @Do Pani Astrolożki Nigdy nie myślałam o tym w takich kategoriach. Ja zawsze byłam jak ogień. I masz rację uwielbiam być adorowana. A przy nim czuję się jak natrętna mucha. Czasem się łapie na tym, że go nie lubię. Kocham go bardzo, bardzo. Ale czasami go nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczek w mundurku
@bibizooo To dzieciątko jest starsze od Ciebie o 4 lata. :P :D Choć pewnie emocjonalnie jesteś dojrzalsza ode mnie o jakąś dekadę. ;) I duuuużo odważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym to nazwała głupotą, jeszcze kiedyś będę żałować, wierz mi, ale póki co nie mogę sobie odmówić... tak jak z czekoladą- jej też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemniaczek w mundurku: czyli na jakie miasto sie kierowac lub szukac jakiegos apartamentu dla wszystkich :):) ee, odleglosc to akurat najmnijeszy problem :) z maja kobieta hm.. bez zmian choc teoretycznie wczoraj obiad byl do odgrzania( pare dni nie bylo nic). Nawet cos tam sie odzywala, z tym ze ja teraz gram zlego i nie zadowolonego i ogolnie staram sie jej pokazac ze nie przejmuje sie jej osoba za bardzo. wiem wiem dziecinada, ale niech widzi ze ogolnie mi to zwisa co ciekawe przeszla jej wielka zlosc, m.in z tym ze mam spac w innym pokoju. Poki co posciel w innym nie wyladowala, spie w jednym lozku z nia. przypomina mi sie jedynie jedna rzecz typowej egoistki (lub cos co nie wiem co jej daje? satysfakcje z rozkazu) spimy, ona obraca sie w moja strone, ze spimy buzia w swoja strone (oczywiscie miedzy nami jest gdzies okolo metra miejsca, to mnie budzi i mowi ze mam sie obrócić. jak nie gadamy czesto tak robi, ale co jej to daje nie mam pojecia... ja narazie bede twardy i czekam jak ona peknie... gorzej jedynie bo wczoraj mialem kulminacje i dzis tez czuje ze nie jest lekko, wiem ze w rozmowie jestem w stanie sprowadzac wszystko do jednej rzeczy... wiec pewnie mnie rozumiesz jak mi ciezko... Powiedz mi, a jak bylo przed slubem? zaspokajal Ciebie, czy zawsze nie chcialo sie mu? wiesz czasami tez zacisne usta i cos tam na nia powiem, kurde widzisz moze ja troche poadoruje Ciebie bo tak mi brakuje oczami porozbierac ponetna kobiete:) a ze Tobie bedzie milo wiec wiesz :):) tak samo pytanie do wszystkich, jak bylo kiedys? Gdyby nie dziecko tak samo nie zastanawialbym sie, a tak troche musze jednak rozpatrywac dobre zle tego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiekielnyOgar: chodzi mo o to czy ma siostry i czy podobnie robia jak ona? bo u mnie moja zachowuje sie wrecz idealnie tak samo jak siostry, co przeklada sie na to ze moi szwagrowie nei musze mowic co o nich juz mysla.... w dodatku zauwazylem ze juz tez sa na skraju sil, bo widac w jaki sposob sie zwracaja, jakie maja podejscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Coś z tą astrologią mi sie nie zgadza:) jestem baranem zonka jest baranem :( jako płeć przeciwna ( owieczka) powinna lubić jak ją baran tyrka . No nawet gatunek ten sam i co ? Bibizzoooo :) fajnie że dzieki tobie będe miał pokój vip-owski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexwwielkimmiescie
moj z kolei lubi przytulanie, lezenie i siedzenie obok siebie, zarzuca mi brak czulosci... wychodzimy wspolnie do kina, na kolacje, na spacery... wszystko super tylko pozadania NI MA, wiec ci ziemniaczku wspolczuje, bo u nas pod tym wzgledem tak zle nie jest. Ale z drugiej strony juz rzygam tymi caluskami, przytulaniem i chodzeniem na spacerki, sorry za okreslenie ale chcialabym mu wykrzyczec : WEZ MNIE W KONCU ZERZ...!!! Oddałabym sto kolacji za jeden namietny sex... ale nawet jak do czegos dochodzi to sex u niego konczy sie po 3 min. A bodzcem jest u niego strach przed kolajna awantura, a nie zadne pozadanie. Rozmowy koncza sie tym, ze sie bedzie staral :) hehe - fajnie ... bede sie staral Cie pozadac... mozna tak samo stwierdzic... bede sie starac cie pokochac... ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
uuuuuuuuuuuu bez pokoi BOMBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez pokoi bo mamy sie integrowac, a tak kazdy pojdzie w swój kąt i co? a mysle że wrażenia gdy sie kochasz na jeźdźca i widzisz obok siebie jeszcze trzy pary które sobie dogadzają moze być bezcenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczek w mundurku
@ Mr T Jeśli chodzi o czułości i okazywanie uczuć to odpuścił sobie niedługo po tym jak założył mi obrączkę na palec. Jeśli chodzi o sex to długo dotrzymywał mi tempa. Dopiero od jakiś 2 lat jest u nas rozdźwięk na tym podłożu. Jeśli chodzi o siostry i porównywanie temperamentów. To nie jest żaden wyznacznik. Ja mam siostrę. Starszą o kilka lat jednak z krótszym stażem małżeńskim. I nie dalej jak wczoraj z nią rozmawiałam i mi mówiła, ze przez ostatnie 4 miesiące spała z mężem 16 razy. To ok. jeden stosunek tygodniowo. Na moje rozbuchane libido to rozpaczliwie mało. Ale Ona twierdzi, że im tak odpowiada bo zmęczeni, bo dziecko bla, bla, bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widok bezcenny"- urocze no to same gnoje, łącznie ze mną oczywiście, myślałam, że tu jacyś doświadczeni się wypowiedfzą, szkoda to na majówkę robimy wypad. Ja mieszkam w takiej części polski, że mam ku.wa wszędzie daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T No właśnie chodzi o to, że ma siostrę, ale jest o wiele młodsza, więc nie mam wiernego porównania. Z tego co obserwuję to mam wrażenie, że jednak pod tym względem się różnią. A odnośnie tego jak było przed ślubem - inaczej. Tak jak wcześniej wspominałem: nie mieszkaliśmy razem, byliśmy jeszcze oboje studentami, widywaliśmy się 2-3 razy w tygodniu i w sumie za każdym razem dochodziło do zbliżeń, ale zawsze z mojej inicjatywy. Wtedy było zupełnie inaczej, nie było problemów związanych z codziennym życiem. Dopiero przy wspólnym mieszkaniu wyszły pewne sprawy, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, to nei wyznacznik, poprostu chciałem zobaczyc czy to też troszke sie wynosi z domu.... teraz sobie przypomnij na poczatku, jak sie spotykaliscie, jak wszystko sprowadzało się do jednego podtekstu ;) oj brakuje takich chwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczek w mundurku
@bibzooo Ode mnie też wszędzie daleko. :O Chociaż nie. Na Mazury mam blisko. @Sexwwielkimmieście Husband swap?? Twój mnie dopieści, mój Cię zerżnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczku a ile lat
BRRRRRRRRR a no Baran z Baranem to ciezka sprawa. Niby te same ogniste temperamenty ale wlasnie to jest przeszkoda. Życie z innym Baranem moze przerodzic się w ostre i głośne współzawodnictwo lub walkę o władzę. Ogien z ogniem - to trudna konstelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja juz jakis czas mieszkalem z nia, ale ja tez sam inicjowalem. Fakt ze wtedy nie robila problemu, ze troszke ja zaczalem calowac i tez brala sie do robote, czyl ogolnie seks byl kiedy tylko chcialem tylko ze sam musialem zaczac co oczywiscie po czasie mnie wkurza, bo ja tez chce sie podobac i widziej w jej oczach jak mnie pragnie... wiesz mi sie wydaje ze naszym bledem bylo robienie z nich ksiezniczek, ze wiedza ze dla nich oddamy serce.... a kurde przeciez to bylo tylko dlatego zeby byly szczesliwe... coz.. musimy to jakos ogarnac, a myslales zeby cos sprobowac na boku, zeby miec porownanie czy wlasnie tego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ziemniaczka
ziemniaczku a ile lat badz tak dobra i powiedz co mowia gwiazdy o parze on wodnik/ona rak? chodzi mi cos po glowie i nie tylko po niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemniaczek w mundurku: a ja tez bede w tym scenariuszu :) moge tak i tak sie zajac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T Nie myślałem na razie o tym, prędzej myślę o rozwodzie niż o zdradzie - wybieram wolność ;) Zobaczymy jak to wszystko się ułoży, w najbliższym czasie czekają nas spore zmiany na lepsze, może to poprawi jej humor i spowoduje, że się rozluźni i będzie przyjemniej. Ogólnie, duży wpływ na nasze życie seksualne, ma jej stres i zmęczenie. Niestety, na moje nieszczęście, ona bardzo szybko zaczyna się stresować i bardzo łatwo się męczy. Jakby nie potrafiła czerpać radości z życia, a muszę przyznać, że ma liczne powody do radości. Niestety nawet najlepszy powód do radości jest tłumiony przez najmniejszy smutek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczek w mundurku
@Mr T Robisz wrażenie łagodnego mężczyzny. Obawiam się, że byś mi nie podołał. ;) Ja się nie lubię kochać. :P A tak z ciekawości. Wasze drugie połówki są zazdrosne? Bo mój wbrew temu co pisałam Pani od Horoskopów nie zazdrośnikiem. Choć nie wiem na pewno bo nigdy chyba nie dałam mu powodów do zazdrości. Taka ze mnie wierna Penelopa. :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczku a ile lat
jescze do BRRRRRRRR - wiesz logicznie pomyslac ten sam ogiem powinien rozgrzac drugi ogien ale jest przeciwnie. Najprawdopodobniej Ty jako mezczyzna po rpsotu przygaszasz ja swoim temperamentom bo ktos w takiej konstelacji musi ustapic. On Wodnik - Ona Rak nie jest zle. Tylko Rak potrzebuje duzo czulosci i ciagle chce slyszec,ze jest kochany a Wodnik jest w tej konstelacji nieco chlodniejszym typem . Jesli On Wodnik bedzie potrafil zaspokoic potrzeby Pani Raka w taki sposob,ze bedzie sie czula 24 godz. na dobe kochana i On bedzie ja rozpieszczywal to moze byc to udany zwiazek rowniez w sferze erotycznej. Ale nie zawsze Wodnicy maja tyle wytrzymalosci aby non stop pokazywac uczucia drugeij osobie. tak w skrocie i oczywiscie dosyc ogolnie :-) jak pisalam do dokladnej analizy potrzeba date urodzin, godzine i miejsce :-) zajmuje sie tym dla zabawy wiec nie bierzecie tego za bardzo do serca. a moze cos Wam sie z tego przyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczku a ile lat
jeszcze o Baran + Baran = jestescie za bardzo podobni do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ziemniaczka
wodnik/rak nie dodalam,ze chodzilo o czysto erotyczny uklad ;) ale o mnie to sie zgadza totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczku a ile lat
Ziemniaczku ryby sa zazdrosne ale trzeba im dac powod :-) a jesli do tej pory nie podalas to wiesz :-) dlatego pisalam: zmien fryzurke,makijaz, zrob i zachowuj sie zupelnie ale to zupelnie inaczej jak do tej pory. jesli on chce zebys ty dzwonila po koleznkach bo cchesz wyjsc a on nie chce to ROB TO! ale nie wtedy kiedy Ty mu zaczniesz marudzic ze chcesz isc gdzies z nim tylko sama umow sie, wystroj i wychodz na zabawe. na drugi dzien opowiedz mu jak bylo super i jaki ubaw. zrob to pare razy pod rzad i zobaczysz efekty ;-) wiem bo akurat moj brat jest ryba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczku a ile lat
przepraszam za literowki :-) mam problemy z wzorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczku a ile lat
Ziemniaczku najlepiej sie go nie pytaj czy pojdzie z Toba gdzies, tylko po prostu idz sie bawic bez niego. za 3 razem ruszy tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×