Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piekło poruszę do dna

POMOCY! Tanie zakupy - gdzie? Ptak pod Łodzią? Gdzie jeszcze?

Polecane posty

Witam wszystkich. Chciałabym się wybrać na porządne zakupy, ale nie wiem gdzie można kupić wiele, a tanio. U mnie w małej mieścinie praktycznie nic nie ma, więc muszę jeździć dalej. Z tym, że nie chcę jechać w ciemno. Słyszałam o Ptaku koło Łodzi. Wie ktoś gdzie są jeszcze jakieś hurtownie odzieży czy coś w tym stylu? A może second-handy? Fajnie by było gdyby można było zakupić wszystko w jednym miejscu (biżuterię, sprzęt audio, ciuchy itd), ale nie jest to konieczne, bo najbardziej zależy mi na ubrankach. Wie ktoś może gdzie mogę się tanio \"obłowić\"? Kurde, pomóżcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest juz polska
ludzie tu takie rzeczy dla siebie trzymaja nikt nie chce aby komus lepiej sie wiodlo ja ci polecam maximus pod warszwawa wolka kosowska no albo ptak innych nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Ptaku wcale nie jest teraz tanio, ceny sa normalne, takie jak w sklepachm chyba że kupuje się chińską tandetę. Ale niewątpliwą zaletą jest duży wybór w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w łodzi
popieram! w ptaku wcale nie jest tanio są normalne ceny sklepowe,tyle że ogromny wybór bo jest kilka hal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jędzowata teściowa
Wólka Kosowska to kompleks kilku hal ,ale zakupy zrobisz tam tylko hurtowe .Polecałabym Głuchów /w poniedziałki i piątki obecnie od 6 rano.Ptak jest droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_m
w maximusi jest drogo mocno oprocz chinskiej ntandety a i to nie tak tanio...ja bylam ostatnio i nie kupilam nawet jednej rzeczy...pojade jak dostane pensje z premia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marokanczyk
Pomogę Ci, ja kupuje towar przez internet www.fashioncentrum.pl ceny mają dobre i dostaniesz rabaty. Płacisz tylko za przesyłkę a i też nie zawsze. Niczym nie ryzykujesz. Uznasz, że towar jest nie taki jaki oczekiwałeś to możesz odesłać. Jest to świetna opcja bo zamawiam przez neta i nie musze tracić dnia na dojazd i chodzenie to tych hurtowniach. Tracić nerwów żeby się z nimi dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafasola9
tutaj http://odkupuj.pl/ możesz po lokalizacji znaleźć dziewczyny z twojej okolicy, które akurat sprzedają ciuszki :) może trafisz coś fajnego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię zakupy hurtowe w bardzo różnych miejscach, m.in. w http://www.eszelki.pl/ gdzie można tanio zakupić szelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz jeszcze skorzystać z bonów na http://4vpuh.szort24.ga/A7V można tam właśnie wygrać świetne bony na ubrania. Polecam spróbować, bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo lepiej wszystko zamawiać z netu, a w necie masz opcję sprawdzenia bez ruszania się z domu ceny w różnych miejscach, czyli po prostu - nie przepłacasz. Pewnie - spożywkę kupujemy stacjonarnie, bo by się nawet nie chciało zamawiać ziemniaków, marchewki i kilku bułek przez net. Ale jeśli chodzi o sprzęt, zabawki, książki, dvd i podobne tematy, to zdecydowanie wygodniej nam to załatwiać po prostu w Empiku - też m.in. ze względu na dobre ceny. Nie lubię przepłacać, zawsze sprawdzam stawki i kupuję tam, gdzie ma to sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×