Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

Gość xxxxx sylwuniaxxxxx
od rana 2 kromki chleba z pomidorem - 400 kcal 2 bułki z pomidorem i masłem - 400 kcal 2 jabłeczniki - 400 kcal 4 krówki - 200 kcal jogurt - 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxsylwuniazzzz
hmmm dzis jogurt gruszkowy - 150 kcal musli 150 kcal 2 kromki chleba z szynkąi pomidorem - 400 kcal razem 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wcale nie jest tak różowo
wczoraj * drożdżówka z budyniem * rogalik z czekoladą *bułka z ziarnami *jajecznica z 2 jaj *baton maciek dziś jeszcze nic nie jadłam, trochę mnie żołądek boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wcale nie jest tak różowo
dziś: * bułka z ziarnami lekko posmarowana masłem + pół pomidora rezygnuję ze słodyczy i białego chleba, bo mnie to gubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa to dzis
bulka z pomidorem,serem,piersia indyka i serek danio jagodowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
narazie kawa 2w1 - 75 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
to cały dzień : - kawa 75 kcal - troche warzyw hortexu ok. 88 kcal - 2 plasterki węgliny ok. 60 kcal - troche twarożku półtłustego - ok. 60 kcal - 150 gram serka "Bieluch" - 195 kcal - otręby - 100/ 125 kcal To tak w miare dziś : 600-650 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wcale nie jest tak różowo
dziś cały dzień: *bułka z ziarnami z masłem + pól pomidora *ryż na mleku * 3 krążki ryżowe *kawa bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to ja zjadłam dzisiaj mase rzeczy. Na samą myśl robi mi się niedobrze:( -3 jabłka -4 kromki chleba z serkiem - 7 śliwek -18 kluseczek ziemniaczanych (pyszne) - talerz ugotowanej dyni - kromeczka chleba po osiemnastej juz nie jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to ja zjadłam dzisiaj mase rzeczy. Na samą myśl robi mi się niedobrze:( -3 jabłka -4 kromki chleba z serkiem - 7 śliwek -18 kluseczek ziemniaczanych (pyszne) - talerz ugotowanej dyni - kromeczka chleba po osiemnastej juz nie jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8.00 owsianka na wodzie 170kcal +3 łyzki jogurtu light30 kcal 12.00sałatka z mocarella 100kcal + warzywa 150 kcal 16.30 ryba 65 , marchewka gotowana 70 kcal, troszke groszku 30 kcal, 3 łyzki jogurtu nat 30 kcal 19.30 40 g pieczywa pęlnoziarnistego 100 kca, papryka 20kcal,poł gorka korniszonego 5 kcal, plasterek mozzarelli 20 kcal wypiłam jeszcze duzo wody i zielonej herbaty. 2 kawy z mlekiem 0,1% 30 kcal RAZEM 820 kcal Dzisiaj ide pozno spac wiec w planach jeszcze kolacja mała piers kurczaka gotowana , skropiona sokiem z cytryny 80 kcal szpinak 40 kcal, jogurt nat 20 kcal i moze jakies małe warzywko dorzucę 20 kcal Bedzie ok 980 kcal Polecam piers kurczaka na kolacje. Sprawia ze nasz organizm spala tłuszczyk podczas snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrucha22
sniadanie jajecznica z jednego jaka z pomidorami,cebula,papryka,natka pietruszki do tego pol ogorka i kromka chleba wassa 2sniadanie trzy galki lodow:D obiad sałatka z tunczyka podiweczorek duze jablko kolacja warzywa duszone i ok 80gr piersi z kurczaka rowniez duszona w wodzie z odrobina oliwy z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxsylwuniazzzzz
od rana kasza na mleku 1,5% (200 ml) ze słodzikiem , 3 łyżki kaszki - 250 kcal szklanka malin do tego - 50 kcal kromka chleba razowego z szynka - 200 kcal jogurt z musli - 200 kcal gruszka wielka - 200 kcal 900 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmix
banan 74 jablko 57 2 kromki chyb a z 400 bo nie wiemjak obliczyc ile maja kalorii :/ serek do kromek 100 jogurt 104 RAZEM 735 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeko_czeko_czeko
jogurt nat. z kawalkiem banana i garstka musli - 150kcal filet z kfc - 400kcal mala brzoskwinka - 50kcal i na kolacje zjem jogurt z kfc z truskawkami - 200 kcal -800kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszek maly
sniadanie twarozek z ogorkiem kiszonym. II sniadanie- jabłko obiad- piers z kurczaka pieczona bez soli, salatka (pomidor,ogorek,cebulka) i to na tyle dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkgoinjhiyt
przed 9 - jakis jogurt taki pitny cos jak actimel to pewno ze 150 kcal okolo 9 - piadina (ciasto cos jak tortilla, z mozarella (cala), pomidorami i surowa szynka) - pewno z 600 kalori jak nie wiecej okolo 13 - 2x kinder delice czy jak to tam sie zwie (ale nie smamowalo mi heheh ) - ze 400 kcal a wieczorem okolo 19-20 kolacja pewno z 1000 kcal :( , no ale to przynajmiej w towazystwie meza mamma mia a dzis to lajcik, prawie nic nie zjadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
7 plasterków chudej wędliny - ok 140 kcal 7 śliwek - ok 85 kcal 2 nieduże jabłka - 100kcal warzywa (ogórek,cukinia i chyba coś jeszcze) - ok 140 kcal kawa + 2 mini śmietanki w kubeczkach - ok. 50 kcal Łącznie : ok. 500-550 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wcale nie jest tak różowo
wczorajszy dzień: * 3 średnie kromki chleba z masłem i serem żółtym *bułka z masłem i serem zółtym * 1 krążek ryżowy z dżemem * sok marchewkowy (mały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxsylwuniazzzzz
hej a ja dziś masakra hehe 5 kromrk chleba - 500 kcal jajecznica z dwóch jaj z kiełbasą - 300 kcal masło - 200 kcal tłusty jogurt kawowy - 200 kcal arbuz - 100 kcal 1300 kcal - masakra!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
To dzisiaj tak bardziej białkowo : - kawa 2w1 - 75kcal - kawa expresso + 2 mini śmietanki - 40 kcal - tuńczyk z puszki - 132 kcal - sałatka rybna z puszki - 108 kcal - serek w 3% - 121 kcal - 4 bardzo cienkie plasterki wędliny - ok 65 kcal Łącznie : 520-560 kcal Koniec na dziś, jeszcze tylko 2 herbatki pur-re

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wcale nie jest tak różowo
dziś cały dzień *drożdżówka z dżemem *bułka z ziarnami z masłem i serkiem * mały kawałek jabłecznika *2 kawy bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest najgorzej:( -2 kromki z pomidorem -1 kromeczka chałki -2 kawałki jabłecznika - 10 śliw - 2 gołąbki -4 ciasteczka -Lion -1 lód -2 bułeczki z pomidorem tak do osiemnastej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmix
no wiec od rana : 1 kromka 120 kcal 2 parowki 200kcal herbata z lyzeczka cukru 40 kcal banan 74 kcal 3 jablka 162 kcal zupka 100 kcal jogurt 104 Razem: prawie 800 kcal ale jestem zalamana, rano wazylam 63,5 a twraz 64,8 :/ DLACZEGO?? przeciez zjadlam tylko 800 kcal i mam ponad 1 kg wieccej ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest najgorzej:( -2 kromki z pomidorem -1 kromeczka chałki -2 kawałki jabłecznika - 10 śliw - 2 gołąbki -4 ciasteczka -Lion -1 lód -2 bułeczki z pomidorem tak do osiemnastej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxsylwuniazzzzzzz
3 kromki chleba razowego - 300 kcal jajecznica z kiełbasą - 300 kcal jabłka z cukrem i cynamonem - 150 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet20
pol kubeczka jogurtu naturalnego + garsc musli + pol banana gruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxsylwuniazzz
3 kromki chleba razowego - 300 kcal jajecznica z kiełbasą - 300 kcal jabłka z cukrem i cynamonem - 150 kcal 3 kromki z makrelą , z szynką z jajkiem - 500 kcal makaron, z malinami - 300 kcal 1450 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×