Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

hehe czesc lonly :* dopisuje do tego co dzis zjadlam 3 suszone sliwki garsc fistaszkow i kromke chleba z ryba i serem brie :/ (a mialam juz nic nie jesc !!!) ale za to tanczylam ponad 40 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxsylwuniaxxx
sn - 2 małe bułki - 300 kcal - 2 jajka gotowane - 200 kcal 2 - śn - szklanka soku , owoce - 200 kcal paluszek rybny - 50 kcal czyli 750 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxsylwuniazzz
800 kcal + naleśnik - 120 kcal + arbuz - 80 kcal + 3 kromki chleba - 400 kcal lód - 100 kcal czyli 800 + 700 = 1500 kcal i starczy buśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytyje
powiedzcie prosze szczerze jestem ogolnie na diecie 100o kcal a dzisiaj miałam doła i poszło duuuuzo zakazanych rzeczy na sniadanie owsianka na wodzie i banan 240 kcal serek wiejski light 160 cztery bułki małe suche 200 g mieszanki orzechow i rodzynek 900Kcal :-////////// kawa z mlekiem !50 g orzechow 670 kcal 2 bułki z masłem kawa z mlekiem jezeli zechce ktos odp to bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsylwuniaaaxxx
- 3 kromki chleba z margaryną z dzemem - 500 kcal pizza - 800 kcal lody - 300 kcal 1600 kcal starczy do wieczora już nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxonaaaaa1978xxxx
śn 1,5 jajka - 120 kcal 2 kromki chleba z margaryną - 300 kcal szynka, ogórek , pomidor - 80 kcal lód - 100 kcal budyń - 150 kcal pół geuszki - 50 kcal 800 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąg dalszyyyy
2 kromki z szynką - 300 kcal jogurt z płatkami - 300 kcal kromka chleba z makrelą - 200 śliwki - 100 kcal 900 kcal + 800 ----> 1700 przegięcie kurnaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alskdnaldsk
3 średnie ogórki szklanka mleka 0,5% jabłko 2 jajka kawałek taki większy kalafiora 1 pomarańcza 2 nektarynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was praebije
rano kawa 4 kawałki arbuza activia grzesiek jabłko rosół czekolade rybe frytki płatki mlekiem(czekoladowe) morele pierogi puszke kukurydzy a i jestem na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxsylwuniaxxxxx
kromka razowego -100 kcal 100 soku śliwkowego - 80 kcal kostka jabłecznika - 350 kcal jogurt z musli - 300 kcal 900 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxsylwuniaazzzz
4 kromki chleba z dzemem - 800 kcal szynka w galarecie plasterek - 30 kcal cukierki - 300 kcal obiad - ryż , brokuły mięso - 400 kcal ok 1600 kcal i starczy do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blues
sniadanie o 14- pol kubka duzeo jogurtu naturalnego z bananem i sliwkami suszonymi kolacja o 19- ryba smazona bez panierki, troche kapusty kiszonej, reszta jigurtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pożarłam
2 serki wiejskie 200g- 400kcal 8 łyżki cukru- 320kcal miesznak studencka- 150g- 750kcal makaron- 100g- 350kcal orzeszki ziemne solone0 100g- 650kcal 2 opakowania fitelli- 700kcal okropny dzień:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zvbag
rano - kawa bez cukru, 3 czekoladki merci po południ - 4 małe ziemniaki + 2 gotowane buraki kwa bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pożarłam
dzizuss i jezcze prawie litr maślanki- 300kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
2 serki w. light = 242 kcal 3 lub 4 małe jabłka 150/200 kcal wędline z indyka z 7/ 8 plasterków 8*20=160 kcal troche kapusty słodkiej 200kcal max 800kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxsywuniazzzzzzzzz
hej a ja dziś zjadłam: 250 g jogurtu light z otrębami - 200 kcal kawałek zapiekanki - 200 kcal 2 banany - 300 kcl kurde już 700 kcal :/ - wszystko jest takie kaloryczne buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka1991xxxoooxxx
Śniadanie: 250 ml. mleka (150 kcal) płatki (ok. 150 kcal) razem na śniadanie : 300 kcal Przed obiadkiem będzie spacerek, żeby to spalić albo poćwiczę na bieżni, jeszcze nie wiem. Na obiad zjem: kapuśniaczek :) też 250 ml. (ok. 400 kcal pewnie będzie) zjem pół bułki z masełkiem (90 kcal) razem na obiad: 490 kcal KOLACJI NIE JEM !!!!!! czyli wyjdzie mi 790 kcal. jeszcze raz powtarzam, nie jem dziś kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxsylwuniazzzzzzz
śn 2 banany - ok 300 kcal jogurt - 200 kcal 2 śn lód - 130 kcal trochę ryżu z warzywami - 100 kcal obiad zapiakanka - 400 kcal 1130 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiad: slata+ pomidory+ buraczki tarte+ szynka+ awokado+ winegret kostka serka topionego light kolacja! 200 gram mini parowek, na deser bialy serek odtluszczony+slodzi+ aromat waniliowy 2 kawy, 1 herbata, 0.45 l coli light, 1.5 wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
ehhh dziś już gorzej :/ 2 sereki w. 3% = 242kcal tuńczyk w wodzie 170/200kcal wędlina (sporo) 200kcal kawa 2w1 75kcal warzywa (ogórek i papryka) ok.100 kcal troche kapusty słodkiej 100kcal ok. 900-1000kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Figlia
Czy przytyje ? Zjadlam dzis: Sniadanie: jogurt+150 g musli obiad: 3 plasterki chudej szynki drobiowej+ugotowane jajko+ogorki korniszony+cala czerwona papryka+czerwona kapustak(wymieszane w miseczce z sosikiem czosnkowym) Podwieczorek: 150 g musli i pol jogurtu,2 jablka 12 duzych hitow z nadzieniem czekoladowym...Masakra.. od razu poszlam biegac i w ciagu 50 minut spalilam 800 kcal.. Ile kcali zjadlam w ciagu dnia i czy to duzo? Napisczie mi cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxsylwuniaxxxxxxx
śniadanie 3 kromki chleba z błonnikiem - 300 kcal 2 jajka - 150 kca lód - 150 kcal czyli 600 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100g jogurtu nat. z 1/2 banana i garstka musli - 150kcal batonik cini minis - 103kcal 1 galka loda -100kcal kalafior z plastrem sera light - 150kcal 1/3 banana- 40kcal jogurt owocowy light - 85kcal = ok 650 kcal :) a potem zjem jeszcze jakiegos owoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka taka
śniadanie: serek wiejski z papryka ok.300kc 2 śniadanie: 2 szklanki maslanki owocowej: 150kc obiad: 2jaja sadzone+ warzywa na patelnie z 500kc na kolacje zjem pewnie pozostala maslanke lub jogurt bo nic w lodowce nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×