Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

Gość ZakochaneMalenstwo
2 kanapki z sałatą i pomidorkiem ;d no i dwie małe śliweczki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki222
wczoraj przesadzilam jadlam caly dzien slodycze . chyba juz z rok nie jadlam slodkosci wiec wczoraj zaszalałam to bylo tak : czekolada milka , draze korsarza kokosowe, batoniki maciek i pawełek, i cale opakowanie ciastek kreolek. a na kolacje zjadlam kielbase z musztardą i kromke chleba a dziś niestety głodówka pije herbate pur erh.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie 2male grahamki z szynka i ogorkiem obiad marchewka z groszkiem:) jeszcze mam na podwieczorek 2 brzoskwinie a kolacji nie mam zamiaru jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsandriniaaaaxx
śn owsianka - 300 kcal budyń - 200 kcal rodzynki śliwki 8 szt - 200 kcal frytki - 130 kcal 3 kromki chelba z kiełbasą i ogórkiem - 500 kcal 1350 kcal wiec do wieczorka skromnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakola
dziewczyny jak chcecie schudnac to zacznijcie sie zdrowo odżywiać przez sposób niełączenia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22222
a ja wczoraj rybe gotowana na parze i mała miseczke platkow corn flakes bez mleka tak sobie je chrupalam z nudów. a dzisiaj serek bialy chudy 200gramów i kawe . pózniej zrobie sobie salatke z pomidorka i ogorka oraz salatki lodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22222
a teraz zjadlam ogórasa kiszonego ,sama je ukisiłam ,ale pychotka tylko troche za kwasne mi wyszly,ale moze być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsylwuniaaxx
3 kromki chleba razowego - 300 kcal obkład - 150 kcal jabłko - 100 kcal śliwka - 50 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----- musli z mlekiem ----- 3 male jablka ---- kilka krazkow kalmarow zamoczonych w jajku i bulce tartej usmazonych na minimalnej ilosci oleju ---- deser berlizo pieczone jablko :) rewelka :D i na kolacje zjem cos bialkowego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsylwuniaaaxx
przez cały dzień zjadłam:/// strasznie dużo - ja chyba nigdy nie schudne :(( łącznie wyszło - 5 kromek chleba - 700 kcal owoce - 200 kcal deser 200 kcal obiad jajkosadzone-150 ziemniak - 80 kalafior ogórek - 50 kurnaaa znowu 1500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkty Białko [ g ] Tłuszcz [ g ] Węglowo. [ g ] Kalorie [ kcal ] Ilość [ g ] Ziemniaki 4,59 0,27 53,73 235 270 Kurczak, piersi bez skóry 8,60 0,52 0,00 40 40 Chleb żytni jasny 5,20 1,69 74,23 313 130 Szynka wiejska 5,13 6,09 0,27 76 30 Cukinia 6,00 0,50 16,00 75 500 Chleb żytni zwykły 2,08 0,59 28,21 126 65 Dynia 7,15 1,65 42,35 154 550 Jaja gotowane 15,68 12,16 0,80 174 160 Fasola czerwona Red Kidney, konserwa 4,83 0,42 12,46 73 70 Kukurydza, konserwa 0,87 0,36 5,34 28 30 razem 1350 cal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsylwuniaaaxx
hej a dziś od rana naleśniki jajko -80 , płatki - 150 mąka - 100 kcal - 330kacl powidła - 150 kcal danio - 150 kcal 1,5 kromki chleba - 150 kcal masło- 50 kcal paprykarz - 50 kacl jabłko 50 kcal śmietana - 50 kcal kiełbasa kilka plasterków - 100 kcal 1000 kcal na śniadanie no ładnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka2111
xsylwuniaaaxx --aleś pojadła ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś kawke z mlekiem 0% tluszczu ze slodzikami ,i malutki kawalek serka bialego z zakopanego, troche on tlusty ale malutko zjadlam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczenie kalorii nie jest specjalnym wysilkiem, przynajmniej dla mnie. Gdzies tu juz dalam topic z linkiem do programu dietetyk. Bardzo sobie chwale wspolprace z tym programem. A dzis do godz 16 bede po 800 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość back*and*white
a ja jak narazie milky way'a:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to chyba nic nie jesc i nie pic tak jak stachursky ostatnio stwierdził ze mozna zyc energią słoneczną hahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xslwuniaaxxxx
śn jogurt light - 300g --- 200 kcal arbuz - 300 kcal 2 śn - jajko - 100 kcal obiad - danie prowansalskie - 500 kcal 1100 kcal - a co waszm zdaniem mogę zjeśc na kolacje i na rowerku spaliłam 400 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello000
Ja dzis ostatni dzien przed dieta, no to szalalam, wiem ze to nieodpowiedziale ale co tam... A wiec.... 2 male kromki chcleba-ok 150cal Czekolade wedl truskawkowa- cala tabliczka-litosci-560cal budyn 300cal pierogi z kapusta i grzybami jakies 300 cal razem dzis 1300 ale juz dzis nic bo na impreze ide i nie bede jadla bo nie bede miala co, bo wszyscy kielbache z oniska jedza, a tego to ja w zyciu nie tkne ble....jedynie piwko to razem da mi jakies gora 1800 ale przeginka co nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 sliwki jabluszko grejpfrut miseczka gulaszu+ kawaleczek bulki kawalek piersi z kurczaka + mizeria kromka ciemnego chleba z jajkiem sadzonym+ kilka kęsow makreli 5 fistaszkow = ok 700kcal max 800 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×