Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

Gość vyzwB
Dziś już troche lepiej : 1 serek w 3% - 121 kcal kawa 2w1 - 75 kcal pare kęsów kapusty słodkiej - max. 80 kcal 2 ogórki małosolne - z 80 kcal 3 cienkie plasterki wędliny - 60kcal warzywa Hortex - mrożonka 221 kcal 6 śliwek - 80/100 kcal wychodzi ok 700 - 750 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxsylwuniaxxxxx
śn chleb 400 kcal 2 jajka małe - 150 kcal 3 banany - 450 kcal lód - 130 kcal owoce - 100 kcal kawałek galaretki - 200 kcal pikante - 200 kcal 1600 kcal , ale rzejechałam 700 kcal na rowerku czyli ogólnie nie tak tragicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxsylwinuazzzzzzzz
śn serek waniliowy - 160 kcal 2 nalesniki - 200 kcal nektarynka ananas 150 kcal cukierek 50 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis bedzie
Ś: jogurt z platkami (200kcal) II Ś: jakies 2 owoce (120) na obiad zjem quritto z kfc(300) a na kolacje jakas salatke albo jogurt(150) = 770kcal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Figlia
Sniadanie : slatka z czerwonej kapusty,ogorkow korniszonych,papryki,sardynek,sosiku czosnkowego,cappuccino . II sniadanie: jablko,cappucino z mlekiem na razie tyle,a do wieczora zobaczymy. Oczywiscie bieganie obowiazkowe. 50 minut pozwala mi spalic 800 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxsylwuniazzzzzzzz
od rana 3 nalesniki bez tłuszczu - max 200 -300 kcal serek waniliowy 160 kcal jogurt light - 90 3 nektarynki - 180 kcal sok - 50 kcal cukierek - 50 kcal kromka chlena z ogórkiem - 100 kcal ananas - 100 kcal ok 1100 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja terazzzzzz
serek wiejski rano o 8:00 o 10: mała bułka z serkiem Tartar borowikowy las o 14: ciemna bułka z ziarnami z dyni z sałatka z surimi i wypiłam herbate niesłodzona zwykła, potem herbate zielona i szklanke wody wypije jeszcze sok jednodniowy a w domu zjem zupe buraczkowa Myslicie ze to duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445 kcal
12.00 maslanka 180 kcal 14.30 kromka chleba ciemnego +szklanka maslanki 150 kcal 18.00 szklanka maslanki 75 kcal 20 .00 piers z kurczaka z przyprawami pieczona w foli bez tłuszczu , skropiona cytryna 100 kcal + warzywa gotowane z przyprawami 100 kcal( 2 kwiaty brokułów, 1 duzy kalafiora , garsc mieszanki groszku, fasolki zielonej , kukurydzy, troszke cebulki ) , wypiłam jeszcze 3 czerwone herbaty, jedna zielona z cytryna, 1,5 szklanki wody z cytryna i kawa rozpuszczalna z mlekiem niestety 2% tłuszczu 20 kcal razem 445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxsylwuniazzzz
hej a ja dzis lód - 200 kcal 2 kulski bakaliowe do tego - 100 kcal arbuz , nektarynka, ananas - 300 kcal kromka chleba - 200 kcal czekolada100 kcal 900 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
1/2 koszyka malin - 75 kcal 2 serki w. 3% - 242 kcal 1 papryka, troche papryki konserwowej, 1 ogórkek małosolny i 1 konserwowy - ok. 150/200kcal kawa 2w1 - 75 kcal 5 plasterków chudej wędliny - ok 100 kcal 1 nieduże jabłko - 50 kcal max 750 kcal :) z czego -600 kcal spalone na fitnesie i basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz
*rano: bułka z ziarnami , jedna połówka z masłem i serem żółtym, druga połówka z ramą cream bonjour , kawa bez cukru * 0,5 l sprite *0,5 l wody * kinder bueno * sok marchewkowy witaminka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zjadlam,:-)) kawa z mlekiem,sniadanie jajecznice z 3 jajek, obiad 3 udka, klacja jajko gotowane, sok grejfrutowy,i duzo wody niegazowanej, mam diete ketogeniczna:-) POLECAM SUPER WYZERKA NA DIECIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 pomidory posolone z cebula duza porcja frytek 2 kawałki ciasta nestea 500 ml 2 jajka sadzone 2 kiscie winogron mala porcje smazonego kalfiora 2 knopersy lizaka - wlasnie koncze :) to chyba wsjo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxsylwuniazzzzz
od rana: kanapka z szynką - 300 kcal 2 serki homogenizowane z owocami - 300 kcal 2 nóżki z kurczaka - 150 kcal cistko z czekoladką :P - 150 kcal 900 kcal - na razie nie jem zobaczymy do wieczorka - może koktajl z malin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
dziś zdecydowanie za dużo :(((((( 1 serek w. 3% - 121 kcal kawa 2w1 - 75 kcal 3 jabłka - 150 kcal tuńczy - 123 kcal 2 szklanki mleka 0,5% z otrębami przennymi - ok. 280 kcal wędlina chuda sparo plasterków - 160/180kcal ogórek małosolny średni 15 kcal 920 - 980 kcal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wcale nie jest tak różowo
* 2desery ryż na mleku jeden jabłkowy drugi wiśniowy *2łyżki fasolki po bretońsku z 3 małymi ziemniakami *2 cieńkie naleśniki z dzemem niskosłodzonym *2 kawy bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxsylwuniazzzzzzz
budyń z owocami - 250 kcal kanapka - 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wcale nie jest tak różowo
u mnie dziś było tak : bułka z ziarnami pół z serkiem do smarowania a pół z masłem i serem żółtym * drożdżówka z owocami * 2 kawałeczki ciasta ze śliwkami * 2 kawy bez cukru dziś już mam zamiar nic nie jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
U mnie dziś wyjątkowo dobrze czego nawet NIE planowałam. 1 serek w. 3% - 121 kcal kawa 2w1 - 75 kcal 1 ogórek - 15 kcal pół papryki - 25 kcal konserwa : sałatka z tuńczyka 165 kcal Łącznie : ok. 400 kcal z czego spaliłam na joggingu 500 kcal :))) jupiiii i już nic nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wcale nie jest tak różowo
śn: bułka pszenna lekko posmarowana ramą + ser żółty + kawa bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxsylwuniazzzz
dzis masakra:/ rano bułka z kiełbasąi serem - 300 kcal kawałek jabłecznika - 300 kcal 2 ciastka, 2 cukierki krówka - 300 kcal obiad miesko gotowane, ziemniak malutki , surówka - 200 kcal 3 kromki chleba z pomidorem - 450 kcal 1550 kcal - buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
ehhhhhhh u mnie też tragicznie nawet szkoda pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vyzwB- ile tego seka zjadasz na sniadanie ze trzyprocentowy ma tylko 121 kcal . Ja kupuje taki 0,4% 78 kcal w 100 g. A ile w 100 g ma 3%?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to było tak
4 jabłka 1 nektarynka 450g mieszanka:brokuły, kalafior, marchewka 50g fasolki szparagowej 50g kapusty kiszonej 800 ml soku marchwiowo-jabłkowego Vega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to było tak
nie jestem wzwB alec chyba wiem jaki serek jada:D serek wiejski Piątnica 150g w 100g chyba 81 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidory w kilku porcjach po2 szt, +jogurt naturalny 0% , na deser -porcja lodow mały pucharek 2 jajka kilka winogron kawa i herbata zielona i czerwona udanego nowego tygodnia Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
"to było tak " masz racje heee dokładnie serek wiejski Piątnica 150g 100g -> 81 kcal jestem uzależniona i to od paru dobrych lat, ale jest the best :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniammniammani
sniadanie jajecznica z 2jajek z cebula i pomidorami 2sniadanie 3galki lodow czekoladowych obiad warZywa gotowane i ryba gotowana podwieczorek troche ananasow z puszki i brzoskwin kolacja salatka z tunczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxsylwuniazzzz
rano jogurt z płatkami - 250 kcal jabłecznik - 200 kcal kromkachleba z pomidorem - 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D - 1 wasa z polowa plastra sera light - 50g jogurtu nat. z garstka platkow - kiwi (cholera chyba bylo zepsute) bo mnei teraz po nim goni :P i narazie @LL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×