Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

Gość onana nanan
śniadanie - 200 kcal - owsianka 2 śniadanie sucha bułka z ziarnami - 200 kcal obiad - spaghetii - 500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonononoanaba
wczoraj do południa - 900 kcal wiezorem surówka - 100 kcal lód - 200 kcal kaszka-200 kcal kawa - 50 kca czyli 1450 nie najgorzej ;P a Dziś : kaszka z błonnikiem - 200 kcal mięsko - 300 kcal kisiel - 100 kca ryż 200 kcal jajko - 150 kcal 950 razem i do wieczorka jeszcze 500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralotnia
zjadłam 2 jajka, wypiłam 1 maślanke, pół pomidora, kawalontko ogórka i ćwiartke chudego twarogu. i nie wiem ile to kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ś: owsianka IIŚ: garsc wisni + serek wiejski light z odrobina dzemu i chlebkiem ryzowym nektarynka O: smazona panga+ 4 wasy K:smazone pierscienie z kalmarow + pol bulki fuck nie najlepiej jak na redukcje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrs.kersh
jak na razie: rano: herbata z mlekiem (0,5%),lyzeczka cukru sniadanie: jogurt jogobella light, banan 2 sniadanie: 1 kromka pelnoziarnistego chleba z odrobina twarogu (lekki 0%), 3 rzodkiewki, sczypiorek 3 "sniadanie": troche czeresni, nektarynka obiad (zaraz bede robic) : malutkie, mlode kartofelki w lupinach, salatka fitness (kupna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdunia1987
śn musli banan jogurt - 300 kcal 3 kromki chlena z szynką i serem - 600 kcal sernik - 300 kcal lody - 100 kcal cukierek - 50 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upadła anielica
dzisiaj: śniadanie - miska płatków owsianych z suszonymi jablkami i rodzynkami. obiad - 1/3 jogurtu naturalnego. + 1,5 litra wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdunia1988
hej powracam do zapisywania ile zjadłam bo mi to pomaga sn jogurt z płatkami - 350 kcal placek - 300 kcal arbuz - 200 kcal spaghetii - 400 kcal 1300 kcal wiec do wieczorka skromnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulka222
Ś- salata lodowa 3 liscie -pomidor 4 jajka na twardo.kawe i redbula o-pstrag gotowany na parze,troche kalafioru. narazie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalennnnn
śn kaszka manna z otębami - 400 kcal budyń - 100 kcal jogurt - 150 kcal wafle 600 kcal sałatka - 200 kca 1450 - i starczy na dziś papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa1988
hej śn owsianka - 200 kcal wafle - 1000 kcal zupa z ryżem - 150 kcal jajko - 100 kcal 1450 kcal i ok wystarczy i teraz 60 min na rowerku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem zarlok obrzydliwy
drożdzowka z serem 3 PARÓWKI 1 KROMKA CHLEBA 3 ACTIWIE 3 SZYNKI Z MAJONEZEM 4 HITY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam platki czekladowe i musli,szklanka mleka 3 pomidory małą pszenną bułke z żółtym serem 4 kostki czekolady (lub czekoladopodobnego bo cos niedobre było) 2 herbaty z cukrem 1 kawa rozpuszcz z cukrem umieram z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdunia1988
jajko z majonezem - 150 kcal kromka chleba - 150 kcal warzywa, szynka - 100 kcal lody truskawkowe sorbet - 250 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia111
wczoraj zjadlam sniadanie kawa pol kilo sliwek węgierek obiad - klementynki 4 , grejfrut kolacja -- platki z mlekiem 0% tluszczu ze slodzikami dzisiaj sniadanie -5 sliwek węgierek i kawa jak narazie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerine345
Śniadanie: -jogurt morelowy (159 kcal) -1/2 bułki z serem topionym (80 kcal) -szklanka maślanki (180 kcal) razem na śniadanie: 419 kcal Obiad: -1 talerz zupy pomidorowej (150 kcal) -1 szklanka soku (40 kcal) razem na obiad: 190 kcal Podwieczorek (dopiero zjem) - 1 bułka sucha (120 kcal) - 1 jajko na twardo (100 kcal) razem na podwieczorek: 220 kcal 419+190+220= 829 kcal po godz. 18 jedynie warzywka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napsik
śniadnie: dwie kromki z szynka konserwową, pomidorem i papryką + kubek kawy z chudym mlekiem + grzech nr 1 kawałek ciasta (nie mogłam sie powstrzymac:P) II śniadanie: banan obiad: 2 ziemniaczki+ryba duszona+szpinak :) chyba nie jest tak źle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfd
I śniadanie - pół bułki z serem iszynką II śniadanie - jogurt + musli III śniadanie - bułka z serem i szynką IV śniadanie - bułka z serem i szynką Obiad - będzie schabowy i frytki :) Kolacja - piwko lub kieliszek wina :) Tylko, że ja na diecie nie jestem :)_ Ciekawe ile to kalorii ? Zapomniałabym jeszcze słodka kawa + herbata (po łyżeczce cukru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ja: 3 mandarynki, pół małej kromki chleba pełnoziarnistego, pół grejfruta. i wieczorem tego grejfruta dokończe:) mam nadzieję że nie przekroczyłam 400 kalorii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
sniadanie 2 kromiki chleba z pasztetem sojowym kawalek ciasta porzeczkowego wlasnie pochlaniam ryz z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduniaaa1988
hmm 3 kromki chleba - 300 kcal naleśniki - 400 kcal paluszki - 200 kcal jabłko - 100 kcal jogurt z płatkami - 200 kcal jajka - 150 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszśka
mały talerz leczo warzywne z jajkiem 2 bułki jasne +kotlet baton czekoladowy kilka prażynek niech mi ktoś powie ile to kalorii i czy mogę jeszcze dziś piwo sobie wypić ? czy już sobie darować bo słyszałam że jedno piwo to -15 łyżek cukru :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaa1988
hej a ja rano zjadłam pyszne nalesniczki mniam;) miały z 500 kcal niestety ale raz sie żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa1988
śn naleśniki - 400 kcal 2 kromki chleba z rybą - 250 kcal lody - 250 kcal placek - 300 kcal jabłko - 100 kcal zupa pomidorowa z makaronem i mięso 200 kcal 1500 kcal i teraz jade na godzinęna rower ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsylwiaxxx
hej śniadanie - 400 kcal jogurt - 100 kcal budyń - 200 kcal fasolka - 200 kcal zupa 0- 100 kcal jabłko 2 sz - 200 kcal razem 1200 wiec teraz spokojnie z żarkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochaneMalenstwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×