Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

a dzisiaj to było tak;) - 3 kromeczki chałki - 1 kromka chleba z pomidorem - kawałeczek jabłecznika - 8 racuszków;p - 3 kostki czekolady mlecznej - 1 szklanka Capuccino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurt naturalny z ziarnami pół sliwki 35 g czekolady babolada gorzka 3 takie malusieńkie wafeleczki 500 ml mleka czekoladowego :( sałatka(kukurydza groszek pomidor wędlina jajko, jogurt light półtorej łyzeczki) to co że duzo ;) ale i tak przy moim dotychczasowym odzywianiu to nie zbyt duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i takie krakerdy z Disneya bez tłuszczu takie 30 gram dla dzieci :P mają 127 albo 172 kcal juz nie pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmix
2 bulki takie rolls 250 kcal serek 100 kcal herbata z lyzeczka cukru 40 banan 74 troche sosu slodko kwasnego 100 kcal ziemniaki z cebulka :D:D 480 kcal jablko 57 kcal razem 1100 kurcze troche duzo, myslicie ze za duzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja jadłam? Hm..;) Śniadanie: * bułka pszenna z bananem;) (lubię eksperymentować;p) 180 kcal * herbata bez cukru 1 kcal II śniadanie: * bułka pszenna z bananem (znów;) * sok Kubuś 330 ml 172 kcal Obiad: *makaron z serem - jakieś 200 kcal *herbata bez cukru *bagietka 225 kcal Razem: 959 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się dopisze :) Ś: 3 kawałki chleba z serem, szynką, ogórkiem i keczupem O: ziemniaki, kotlet i micha surówki z papryki+ppomidora+cebuli+cukinii+ogorka (polane octem winnym) w miedzyczasie dwie kawy (bez dodatków), 3 herbaty, 10 żelków :( i 3 cukierki odpustowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ^ porcja musli z owocami i z mlekiem ^jogurt naturalny 250 ml ^2 kromki chleba chrupkiego żytniego z pasztetem ^5 pyz z mięsem ^ 1 szklanka soku marchwiowego ^ jakieś 100 g moreli suszonych i duużo wody mineralnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frappeee
9. kromka chleba razowego i szynką 12. batonik fitness 15. kubek rosołu, pare łyżek warzyw gotowanych na parze i kawałek piersi kurczaka 18. saładka owocowa banan-jablko-gruszka co sadzicie ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frappeee
btw, yyy, dziewczyny, wy jestescie na diecie zajadajac te chaleczki, wafelki i czekolada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- krupnik z ryzu (talerz) 110 kcal -330 ml soku marchwiowego - cos z 200 kcal ma;) -2 banany 240 kcal - barszcz ukrainski (2 talerze) 200 kcal - omlet z 1 jajka 125 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jem to na co mam ochote;p a co mi tam:) Śniadanie: 2 kromki chleba chrupkiego zytniego z pomidorem 78 kcal 1 szkl herbaty bez cukru 1 kcal II śniadanie: jogurt owocowy 250 ml 157 kcal bułka pszenna z bananem (tez lubie podobnie jak Pyska89) 180 kcal Obiad: pierogi z kapusta - nazbieralo sie chyba na 380 kcal 1 szkl soku marchwiowego 112 kcal pucharek galaretki owocowej 90 kcal Razem: 998 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj to było tak... sniadanie: porcja platkow pszennych z mlekiem 397 kcal kromka chleba graham 46 kcal 2. sniadanie: 2 bułki pszenne paryskie 120 kcal obiad: kopytka 150 kcal szkl soku marchwiowego 112 kcal pozniej: gotowana brukselka 35 kcal 3 markizy 240 kcal Razem: 1100 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
- 2 kawy 2w1 - 150 kcal - serek w. 3% - 121 kacal - sałatka z tuńczyka w puszce 185 gram - 108 kcal - 4 b.cienkie plasterki wędliny - 65 kcal - 3 grubsze plasterki szynki - 60/80 kcal ok. 500-550 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggjjh
Śniadanie : jajko i kawa rozpuszczalna z mlekiem + 2 śliwki Obiad: leczo Kolacja: twaróg z ogórkiem kperkiem i cebulą, cola light (szwagier se kupił) o obiedzie zjadłam miseczkę lodów w ciągu dnia podjadałam śliwki ktoś wyjął wafelki i postawił na stole to zjadłam ok 5(takie małe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec - jogurt z musli na sniadanko + gruszka (170) - male jablko + nektarynka (100) - placuszki na bazie serka light z bialkiem z 2 jaj i 1 zoltkiem i z odrobina jogurtu z kawalkiem banana - 170kcal - pol bulki razowej z lososiem + ogorek+ salata - 150kcal - twister - 400 = ok 1000kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxsylwuniazzzzzz
hej a ja dziś postanowiłam dieta:) na śniadanie 2 małe kromki chleba razowego z szynką - 300 kcal kawa z mlekiem - 50 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amylazana
ja jak na razie wodę piję;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wcale nie jest tak różowo
wczoraj cały dzień * bułka z ziarnami + masło + ser żółty *mały banan * kromka chleba z masłem * kawa bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale że jak
owsiankę z malinami i truskawkami, mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tylko
kawke z mlekiem,ale po pracy do mamuni na bigosik jade wiec poki co post scisly do 17:P no miejsce robie na bigosik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmix
kromka 100kcal parowka 100kcal jogurt 104 kcal narazie tylko 304, ale napewno dojdzie do 800 :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaaaa
777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaaaa
ja jak narazie: - 2 polowki bulki kajzerki z serem zrobione w mikrofali - 1 szklanka maslanki o smaku straciatelli pewnie jeszcze dzis wpieprze: - parowki, ze 2 - loda jakiegos -3 piwka - jakies slodycze, -kielbasa z grilla -jakies moze tosty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm wcale nie jest tak różowo
dziś na razie : *bułka z ziarnami + masło + ser żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość per aspera ad astra
Sniadanie: pol kostki chudego twarogu z jogurtem naturalnym i pokrojona brzoskwinia, do tego 3 wafle ryzowe:D, herbata zielona II Sn: kalarepa, herbata zielona Obiad: 3 kawalki flądry[ rodzice przywiezli swieza znad morza...pycha:P], bulka z ziarnami z bialym serem i pomirorem, duuuuuuuuuuuzo surowki [ kapusta pekinska marchewka itp] narazie tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxsylwuniazzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxsylwuniazzzzz
od rana 2 kromki z szynką - 300 kcal bułka z szynka - 300 kcal kawka, pate chrupek 100 kcal na obiad płatki z mleczkiem ;) - 350 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggjjh
ja sobie dzis postanowilam dogadzac:P a co mi tam w koncu jest weekend:)) a wiec na śniadanie zjadłam: wielką razową bułkę z masłem, serem żółtym, szynką , na to plaster pomidora, do tego lód big milk, gruszka, 2 pyszne krówki i 4 herbatniki- ale sie najadłam:P na drugie śniadanie miałam : 2 gruszki i baton mr big Własnie jestem po obiedzie na który miałam: talerz zupy ogórkowej, 2 gołabki z sosem grzybowym smażony kalafior, szklanka jabłkowego kompotu, 3 krówki Slowem pysznota!!! i juz zastanawiam sie co przekąśic na podwieczorek i kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edward gierekv
ciekawi mnie to że skoro wszystkie tak malo jadacie, np po 800-1000 kcal, to czemu na ulicach większośc pulchnych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×