Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

Gość KALLISSSTA
JESZCE NIC:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
chleb zbójnicki - 700 kcal dzem - 200 kcal kawa-100 kcal pizza - 100 kcal placek - 300 kca ljogurt- 100 kcal zupa - 100 kcal na rowerze - 600 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyzwB
- kawa 2w1 - 75 kcal - 2 jabłka - 100 kcal - tuńczyk - 131 kcal - serek w. 3% - 121 kcal - wędlina - 140 / 160 kcal - kawa + 2 śmietanki - 40 kcal 600-650 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
dziś 3 keomki chleba - 200 kcal 2 jogurty - 300 kcal mały hot-dog - 200 kcal frytki - 200 kcal arbuz- 100 kcal kurde 1000 już to teraz 500 kcal na rowerku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanko: serek danio z warzywami + kanapka razowego chleba z pomidorem + serek danio intenso z kokosem:) obiadek: jeden ziemniak+ troche kalafiora + jeden kotlet z ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułkę z szynką, serem i warzywami, 4 łyżki sałatki żydowskiej, pół słoika Nutelli, wiadro smażonych ziemniaków z kefirem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kromki z szynka i pomidorem 1 szklanka herbaty rosol z makaronem (talerz) 3 kawaleczki tortu 8 pierogow z kapusta po siedemnastej juz nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
jogurt -150 kcal frytki - 250 kcal kawa - 100 kcal czyli 500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owsianka na wodzie 1/3 sloiczka kaszki dla dzieci batonik cini minis (nie caly) gruszka pol banana, 2 gryzy melona =375 kcal :) i to narazie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
500 +\ jogurt - 150 lód - 130 jajko 70 czyli razem 850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczykaloria
sniadanie: 2 kanapki razowego z pomidorem + 2 jajka na twardo obiad : 2 male ziemniaki + 2 malutkie kotlety schabowe + troche sałaty ze śmietaną 12% wiem troszke nagrzeszylam na obiad... ale kalorycznie to chyba tak duzo nie było, bo zjadłam niewielką porcję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airetefak134
sok marchewkowy mały shake truskawkowy z mcdonallds 2 bagietki z serem bułka z kiełbasą żywiecką i papryką 2 banany maleńka kiść winogron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwor ze mniee jestt
zjadlam; -batona z czekolada -bulke z serem zoltym -loda -znowu bulke z serem zoltym -2batony milky way :O -frytki -3 kulki kurczaka w ciescie-mniam:) -2 pepsi w puszce -2 kawalki placka domowego-mniam ! I mam jeszcze muffine w plecaku..jak nei wytrzymam to zjem :D! A odchudzam sie po 4 wrzesnia.Mam zamiar byc na koktailach proteinowych:).Ciekwe czy sie uda:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZT
wczoraj: * 2 sałatki wegetariańskie z lisnera * bułkę z ziarnami z 2 plastrami sera żółtego i keczupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jogurt z musli (150kcal) - pol wydrazonej bulki razowej + niecale danio warzywne (150kcal) pozniej -gruszka(60) -qurrito (350) - serek wiejski light+owoc(160) -marchewka ?(20) = ok 900kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie: 2 kromki razowego z serkiem topionym i pomidorem + kubek kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita smietana2222
sesylia a ty nie przesadzasz z odchudzaniem??:)Ja przy twoim wzroscie warze 48kg,i wszyscy mowia mi ze jestem za chuda:) i powinnam przytyc przynajmniej 2kg,no ale to kwestia gustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. nie nie martw sie... te 11 kg to zrzucialam w ciągu 1,5 roku.. wiec to nie bylo drastyczne:P dlatego teraz waga mi sie utrzymuje chodziaz jem normalnie;) a chcę wlasnie jeszcze z 2 kg zrzucic... w sumie nie musze, ale chcę :D wiesz to zalezy do budowy ciala i w ogóle... mi nie zaszkodzi wcale jeszcze te 2 kg w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa
dziś 3 kromki z szynką - 300 kcal pół pizzy - 400 kcal placek - 300 kca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina3333
a ja pól makreli wędzonej, 2 jogurty 1,5 %tluszczu, platki z mlekiem. kawalek pasztetu. a dzis platki z mlekiem, salatke z pomidora ogorka i salaty lodowej oraz wypilam drinka z redbula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sniadanie: talerz popcornu 2 kanapki z szynka i pomidorem II sniadanie: 2 kanapki z szynka i pomidorem sok Kubus obiad: talerz ryzu z takim miesnym sosem talerz popcornu (znow) 3 kanapki z dzemem;) dosc za duuuzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
od rana 2 razy danio z otrębami - 300 kcal 5 brzoskwiń - 300 kcal sałatka - 200 kcal budyń - 200 kcal popcorn -100 kcak 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaalaaa
rano kanapki z drożdżami (zasmażane z cebulka), teraz bób z maselkiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaxxxxx
sniadanie : muesli z jogurtem naturalnym 2 sniadanie : garsc winogron obiad: kalafior kolacja : male jablko+kiwi na dzis dosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju.....
jadlam ; baton slodki precel z sezamem -mniam!! :D ciastka z platkami owsianymi herbata z mlekiem bitki z ziemniakami i cwikla znowu ciastka coca-cola ZERO kaclorii :P bedzie jeszcze placek ze sliwkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa89
hej jogurt - 100 kcal 2 brz -100 kcal 3 banany - 300 kcal sałatka z tuńczyka - 400 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kromki chleba razowego z serkiem kanapkowym śmietankowym i pomidorem + banan talerz zupy gulaszowej + garśc winogron jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkamilaxx
śn: 2 lyzki jogurtu naturalnego z muesli + garsc winogron 2śn: kawalek pomaranczy obiad: gotowana piers z kurczaka, lyzka kalafiora + duza sliwka. kolacja: zielone jablko. ehh.. moglo byc lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka z ciemnego pieczywa z serem białym pomidorem i solą warzywa na patelnie garsc orzechów laskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×