Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

nikt nmi nie odpisal na moje pytanie czy czujecie juz dzidziusia w brzuchu??? ja przy lezeniu dokladnie go czuje taka jakby wypuklosc na dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszlaMama ja nieraz czuje jakby tam w srodku nieraz mi sie przekreca albo tak puka jak ryba :) fajne fotki dziewczyny, ja wyslalam :) mam nadzieje ze doszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabotazystka, witaj celulitis, nigdy ale to nidy WCZESNIEJ nie miałam.Matko, bylam przed ciąza w lutym w spa i pani malo sie nie posikala jak zobaczyla ze nic nie ma.Teraz widze ze sie pojawia.Uda i pupa przybraly i spodenki juz nie wchodza. Kremy, kupilam trzy.Na urodziny .500zl poszło.Wczesniej tylko nivea i oliwki.Wiec na celulit -wcieram w pupe i nic nie daje Na brzuch i uda-wcieram i mam pieka skorke.Jak narazie bez rozstepów, i na piersi-tez wspaniale.Bez rozstepów. Jednak po ciazy wszystko wyjdzie w praniu.Jak pomoga to kupie przy nastepnej a jak nie to jade na oliwkach. włosy, ok dentysta, juz mi robil trzy zabki.Jeden zywcem-plomba wyleciala i bylam w 12 tygodniu potem dwa na znieczuleniu bedac w 16 tygodniu.Mam jeszcze dwa do zrobienia bo czuje ze cos sie dzieje.przed ciaza mialam wszystkie wyleczone a slodyczy w ciazy nie jadam.Wpno i inne takie biore. no tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka mamy prawie takie same brzuchole!!!! Dodam ,ze ja przed ciążą nie należałam do szczupłych toteż teraz też pewnie mój brzuszek wydaje sie większy, chociaż patrząc na Hałaśliwą... Za to przyszła mama to jest taka szczuplutka, że szok-tylko pozazdrościć, zresztą PImboli tak samo. Przyszłamamo a ja jeszcze w zasadzie nie czuję mojego dzieciaczka-niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamo-ja moje dziecko wyczuwalam wlasnie tak jak ty,krotko zanim poczulam pierwsze ruchy,moze u ciebie tez tak bedzie:) A wczoraj ogladalm film pozno wieczorem i moja dzidzia ze mna,caly czas sie wiercila. W ogole zauwazylam,ze aktywna jest dopiero po poludniu i wieczorem,w dzien spi;) To ma akurat po mnie,zawsze bylam nocnym markiem,w ciazy troszke sie zmienilo i chodze wczesniej spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik jestes bardzo mila :) wlasnie ja jak leze na plecach czuje bardzo dokladnie moje malenstwo nie wiem czy to glowka czy brzuszek ale jest to wyraznie wypuklone i twarde albo po lewej stronie albo po prawej moge go dotykac dzieki nas tylko wartwa moej skory dziwne nie wiedzialam ze tak bedzie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pimpoli sliczne masz fotki super ladnie tam u ciebie ja narazie w mannheimie wiec typowo przemyslowo tutaj jest ale blisko mam do francji i heidelberug i tak juz ladne widoczki.ciesze sie ze tez tak czujesz jak ja bo myslalam ze ze mna cos nie tak .ty ejstes jeszcze szczuplejsza niz ja moze wtedy bardziej sie czuje .zapytam sie jak bede na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłamamo wydaje mi się ,że to dlatego możesz wyczuć dzieciątko, bo jesteś bardzo szczupła. A mnie oprócz skóry dzieli z Bebusiem warstewka tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik ale ja nie mialam plaskiego brzucha zawsze przy siadaniu mialam troszke tluszczyku wiec mnie tez nie dzieli tylko skora ale i tuszczyk z dzidziusiem ale przynajmniej jest mu mieciutko:) ja uwazam ze plaski taki wysportowany brzuch u kobiety jest aseksualny nie chcialabym miec takiego nigdy musi byc nieco tluszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet pisalam wczesniej na forum o tym,ze moge dzieciaczka wyczuc.Tez mi sie wydaje,ze to dlatego,ze jestem bardzo szczupla,pewnie dlatego tez wczesnie wyczulam ruchy.U ciebie moze bedzie tak samo. Tak a´propos widokow,to zauwazylam,ze jestem tu duzo bardziej spokojna niz tam,gdzie wczesniej mieszkalam.Rano sobie zrobie herbatke,usiade na tarasie,popatrze na gory i taaaki spokoj mnie ogarnia..;) A tak w ogole jak u was z humorami?Ja nie mam zadnych,z nikim sie nie kloce,wrecz powiedzialabym,ze stalam sie anielsko wyrozumiala,a balam sie,ze sie w ciazy zamienie w wiedzme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zawsze miałam płaski, zero tłuszczu, a to co jem a jem bardzo dużo odkłada się na pupie i stąd mam pełną, ale ładnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jeszcze nie czuje zadnych kopniec troszke sie tym przejmuje wiem ze sie przemieszcza bo raz bardziej czuje po lewej a raz po prawej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabotazystka ja plaskiego takiego wyrzezbionego gdzie widac miesnie nigdy nie mialam nigdy tez nie dazylam zeby taki miec plaski tak ale troszke tluszczyku moze byc moim zdaniem . pimpoli zazdroszcze ci mam nadzieje ze my za rok lub dwa sie wyprowadzimy stad do szwajcarii i tez bede miec piekne widoczki .wczesniej mieszkalismy w fuldzie znacznie ladniej piekne miasto a mannheim typowo przemyslowe no ale tutaj moj maz dostal lepiej platna prace i bardziej interesujaca z mozliwoscia przeniesienia pozniej do szwajcarii dlatego tutaj teraz jestesmy.jak u ciebie z niemieckim umiesz perfekt ?? ja umiem komunikatywnie ale nie perfekt musze sie jeszcze uczyc zeby mowic perfekt .jak bedziesz miala fotki brzuszka to wyslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takiego wyrzeźbionego też nie posiadam, mam po prostu płaski, a raczej miałam, bo teraz jest ładnie wypukły, ale ja wam powiem, ze to moje dzieciątko to chyba malutkie jest, bo jakiś ten brzuszek minimalny mi się wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
Nick.............wiek.....woj.............. tc........data porodu..+kg/plec karenk..........33......łódzkie........ 18....28. 01.09... +3......? Kluska=)....... 26.....łódzkie......... 19....31.01.09.... +1,5....? kasiulkapb..... 25.... małopolskie... 18.....01. 02.09... +3.. ...? gryzmoł.........30.....Warszawa..... 17.....01.02.09. . ...........? igmik............26.... pomorskie...... 20.....01.02.09.....+2...... ? LUTÓWKA.... 24.....świętokrzyskie. 18.....01-06.02.09..-0.60.? sabotażystka..30......warszawa..... 19.....02.02. 09....... .....? kasiula29....... 29.....dolnośląskie.....18.....02 .02.09............. ? gruel.............20.....East Kilbride....18.....02.02.09.......+3 ....? fusyta...........33.....podlaskie.... 19.....02.02.09......niespodzianka Monia............ 22.....lubelskie.........18.....04 .02.09......+5!!!. ? rosołek.......... 26.....lubuskie..........19.....05 .02.09.....+1 synek agnesita........ 20.....śląskie.......... 17.....05.02 .09......+3 synek Karella.......... 27....mazowieckie......17.....06.0 2.09.... +3.....? Lafy Taffy...... 24.....kolbuszowa......18......07.02.09.... ...synek Szklana Głowa27....mazowieck....... 19..... 07.02.09.. +6..córeczka malinova73.....35.....śląskie........... 18......09.02.09..... +4.....? Mia 82...........26.....podkarpackie....18..... 09.02.09............. ? Mama3..... ....39.....świętokrzys.......19.... 10.02.09........+1....? adulka...........31.....podkarpackie.....19..... 11.02 .09.............? Ewi785..........30.....Lubuskie...........15...... 6-12.02.09...........? julka2384.......24.....ubuskie............ 15......14. 02.09.............? helka.............30.....mazowieckie..... 16..... 14. 02.09..............? *Iskierka*.......28.....wlkp................ 16..... 14.02.09.........+2..? Wazka...........29.... Rosja............. ..18......14. 02.09........+4..? Sikorka -........29.....BremenDe................ 16.02.09.......... ....? PrzyszlaMama23de.MannheimDE........ .17... 16.02.09.........+1..? katia-84........ 24.... małopolskie/Krk..18..... 18.02 .09.............? Pimboli..........27.....Schwarzwald/DE ..17.... 18.02.09 .........+1..? balbiina .........23 ....Częstochowa..... 17... 19.02.09........+1...synek kamasutra......21.... wielkopolskie......15.... 23.02.0 9..............? dota25...........29.....pomorskie.........15... 24.02.09...............? halasliwa........27....Warszawa..........17. ... 25.02.09.........+3...? Zabajona........31.... warm.-maz........16. .... 26 .02.09..............? konwalia9.......28.... Dublin..............12.......26.0 2.09..............? Agagaguś.......38...mazowieckie........19....31.01-04.04.09..+5....s Dzięki dziewczyny, za miłe przyjęcie. Jak widzicie mam 38 lat i to jest moje pierwsze dziecko. Przez wiele lat lekarze powtarzali mi, że nie mam szans na dziecko, nawet po leczeniu, więc szkoda zdrowia i pieniędzy na to. Okres miałam bardzo nie regularnie, przerwy nawet po pół roku, więc jak pod koniec maja nic nie było, uważałam to za normalne , potem pod koniec lipca bolały mnie piersi , też tłumaczyłam napięciem przedmiesiączkowym, ale jak spódnica mi się nie chciała dopiąć, to zaraz zrobiłam test, potem szybko lekarz i potwierdzenie, że jestem w 16 tygodniu ciąży. Synek ułożył się bardzo nisko , ja nigdy nie należałam do najszczuplejszych, więc do dzisiejszego dnia nic jeszcze nie widać jak się odpowiednio ubiorę , a czuję się wyśmienicie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
Nick.............wiek.....woj.............. tc........data porodu..+kg/plec karenk..........33......łódzkie........ 18....28. 01.09... +3......? Kluska=)....... 26.....łódzkie......... 19....31.01.09.... +1,5....? kasiulkapb..... 25.... małopolskie... 18.....01. 02.09... +3.. ...? gryzmoł.........30.....Warszawa..... 17.....01.02.09. . ...........? igmik............26.... pomorskie...... 20.....01.02.09.....+2...... ? LUTÓWKA.... 24.....świętokrzyskie. 18.....01-06.02.09..-0.60.? sabotażystka..30......warszawa..... 19.....02.02. 09....... .....? kasiula29....... 29.....dolnośląskie.....18.....02 .02.09............. ? gruel.............20.....East Kilbride....18.....02.02.09.......+3 ....? fusyta...........33.....podlaskie.... 19.....02.02.09......niespodzianka Monia............ 22.....lubelskie.........18.....04 .02.09......+5!!!. ? rosołek.......... 26.....lubuskie..........19.....05 .02.09.....+1 synek agnesita........ 20.....śląskie.......... 17.....05.02 .09......+3 synek Karella.......... 27....mazowieckie......17.....06.0 2.09.... +3.....? Lafy Taffy...... 24.....kolbuszowa......18......07.02.09.... ...synek Szklana Głowa27....mazowieck....... 19..... 07.02.09.. +6..córeczka malinova73.....35.....śląskie........... 18......09.02.09..... +4.....? Mia 82...........26.....podkarpackie....18..... 09.02.09............. ? Mama3..... ....39.....świętokrzys.......19.... 10.02.09........+1....? adulka...........31.....podkarpackie.....19..... 11.02 .09.............? Ewi785..........30.....Lubuskie...........15...... 6-12.02.09...........? julka2384.......24.....ubuskie............ 15......14. 02.09.............? helka.............30.....mazowieckie..... 16..... 14. 02.09..............? *Iskierka*.......28.....wlkp................ 16..... 14.02.09.........+2..? Wazka...........29.... Rosja............. ..18......14. 02.09........+4..? Sikorka -........29.....BremenDe................ 16.02.09.......... ....? PrzyszlaMama23de.MannheimDE........ .17... 16.02.09.........+1..? katia-84........ 24.... małopolskie/Krk..18..... 18.02 .09.............? Pimboli..........27.....Schwarzwald/DE ..17.... 18.02.09 .........+1..? balbiina .........23 ....Częstochowa..... 17... 19.02.09........+1...synek kamasutra......21.... wielkopolskie......15.... 23.02.0 9..............? dota25...........29.....pomorskie.........15... 24.02.09...............? halasliwa........27....Warszawa..........17. ... 25.02.09.........+3...? Zabajona........31.... warm.-maz........16. .... 26 .02.09..............? konwalia9.......28.... Dublin..............12.......26.0 2.09..............? Agagaguś.......38...mazowieckie........19....31.01-04.02 .09..+5....s Dzięki dziewczyny, za miłe przyjęcie. Jak widzicie mam 38 lat i to jest moje pierwsze dziecko. Przez wiele lat lekarze powtarzali mi, że nie mam szans na dziecko, nawet po leczeniu, więc szkoda zdrowia i pieniędzy na to. Okres miałam bardzo nie regularnie, przerwy nawet po pół roku, więc jak pod koniec maja nic nie było, uważałam to za normalne , potem pod koniec lipca bolały mnie piersi , też tłumaczyłam napięciem przedmiesiączkowym, ale jak spódnica mi się nie chciała dopiąć, to zaraz zrobiłam test, potem szybko lekarz i potwierdzenie, że jestem w 16 tygodniu ciąży. Synek ułożył się bardzo nisko , ja nigdy nie należałam do najszczuplejszych, więc do dzisiejszego dnia nic jeszcze nie widać jak się odpowiednio ubiorę , a czuję się wyśmienicie. Pozdrawiam. Ps. w pierwszej wersji podałam złą datę porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabotazystka ja mam tez maly brzuszek a dzidzius jest duzy mam o tyzdien wczesnij termin porodu .za kazdym razem jest wiekszy niz powinien o kilka cm:) jak masz swoje fotki i chcesz poogladac nasze to daj mi swoj email wysle ci haslo i nick na nasz email bedziesz mogla nam wyslac i nasze zobaczyc chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agagus super ze ci sie udalo zycze ci zeby wszytsko bylo dobrze z dzidziusiem i z toba .zaczernij sobie swoj nick w preferencjach na gorze .podaj mi swoj email a wysle ci haslo do naszego emaila na ktory jak bedziesz chciala mozesz dodac swoje zdjecia i zobaczyc nasze i naszych brzuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.......zeczywiscie......w porownaniu z wami w 18 i 19 tygodniach...to ja mam brzuszysko! pozdrawiam i witam nowe kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×