Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość balbiina
Kasienka ja tez bym chciala zeby bylo juz widac ale ja sama w sobie jestem przy kosci hiiiii wiec pewnie w 6 wyskoczy ;-) ale co tam denerwuja mnie te starsze panie jak tak idzie czlowiek a one patrza sie na niego jakby im sie chcial łeb urwac ;-) osotanio wymiotowalam na dworze a takie babki 2 jak pochlala piwka to teraz wymiotuje ale dzez tak je zjebalam ze myslalam ze kapcie zgubia po drodze ihhhhhiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami
I dobrze zrobiłaś, Balbina.Te stare prukwy są najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, balbina, niech nie zadzierają z cieżarną z dolegliwościami :-D Też bym sie ładnie ujmując "wkurzyła" i chyba też powiedziałabym kilka słów do słuchu, zauważyłam, ze mentalność wielu ludzi jest taka, ze jak leży na ulicy, wymiotuje, zatacza sie to PIJANY/A. A żesz kuźwa, a może źle sie czuje, trzeba pomóc? Wiele chorób daje takie objawy, trzeba podejść i zapytać, a woń alkoholu sie wyczuje szybko, wiec najpierw sprawdź ,potem oceniaj. Wrrr, jak mnie wkurzają tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosołek - sorki, ale musze to napisać :-D masz tak apetyczny nick, ze jak cie czytam, to od razu chce mi sie jeść :-D a rosółek wprost uwielbiam, zwłaszcza teraz latem, jak jest swiezusia marchew, pietruszka, czosnek, por i seler, do tego natka pietruszki ... mniam sorki, ale mnie "sprowokowałaś" :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona, poplakalam sie kiedy czytalam o przyjsciu na swiat twojego dziecka:)jakas taka wrazliwa sie ostatnio zrobilam tez tak macie?ja rycze przy kazdej mozliwie lzawej sytuacji. Cudowny zapowiedzial jeszcze przed poczeciem malenstwa ,ze nie wyobraza sobie nie byc przy akcie narodzin,wiec ten temat mamy obgadany bez uzywania wielu slow. on sie wypowiedzila a ja przyjelam z usmiechem,bo bardzo chce zeby widzial jak rodza sie nasze dzieci,oboje wiemy ,ze to nie jest pierwsze i ostatnie malenstwo, Cudowny twierdzi ,ze u niego w rodzinie zyje sie trojkami(w sensie dzieci)a ja jestem jedynaczka i jestem z tego powodu nieszczesliwa,bo zawsze brak mi bylo kogos do zabawy i pogaduch, a X lat temu zdalam sobie sprawe z faktu,ze w momencie kiedy zabraknie moich rodzicow ,zostane samaiutenka...a ja najbardziej na swiecie boje sie samotnosci wiec nie zrobie moim dzieciom krzywdy i nie pozostawie ich jedynakami.... zbieglo mi ise z tematu.. w warszawie szkoly rodzenia sa od 250 do 400zl...ale szpital w torym postanowilam rodzic(jedyny szpital ktory oferuje porody w wodzie-taki wybralismy)ma szkole rodzenia za free...za okazaniem dokumentu stwierdzajacego zameldowanie,nauke lub prace w tym miescie.oczywiscie miejsc jest niewiele,ale sprobujemy ise dostac:) Balbina lez grzecznie ja tez trzymam wciaz kciuki, i uciekam, bo dzis zegnam babunie... a wchodzac w temat babuni to najmocniej na swiecie zdenerwowal mnie moj wlasny ojciec..zadzwonil wczoraj i powiedzila,ze on chcialby zeby cala rodzina poszla do komuni-szlachetny gest-ja mu na to ,ze najprawdopodbniej ja nie przystapie, bo nosze w sobie nieslubne dziecka i zaden ksiadz nie d ami rozgrezszenia...na co on ,ze spowiedz jest powszechna i on idzie przyjac komunie...przed bogiem mu nie wstyd zgrzeszyc przyjmujac cialo Chrystusa ale przed ludzmi oczywiscie tak...nie mialam pojecia,ze kiedykolwiek odkryje u nigo taki stopien zaklamania...przykro mi bardzo z jego powodu..a ja pojde do tej spowiedzi...najwyzej nie dostene rozgrzeszenia i nie przyjme komuniu alebede miala czyste sumienie,ze probowalam.....zlosc straszna ,wolalabym nie wiedziec co ojczulek knuje.... tzrymajcie ise dziewczyny do zobaczenia po poludniu...jescze dzis musze zapisac sie na prawko...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hałaśliwa - bo ja te lody najbardziej lubię:-D CO do taty to daleka jestem od krytyki, bo mój z kolei uważa sie za wierzacego niepraktykującego, czasem mamie da sie wyciągnąć do koscioła, zwłaszcza swieta, to mu przyznam, ale co z tego, spowiedź i komunia tylko jak jest \"okazja\", czyli ślub, chrzciny. Przybijmy sobie łapkę, bo ja tez jestem jedynaczką i tez wiem, ze kiedyś zostanę samiusieńka na świecie, no nie liczę męża, owszem, teraz to on mi najbliższą rodziną, wraz z dziećmi, ale wiecie o co chodzi, chodzi o pokrewieństwo ... bo cioteczniaki to nie to samo. Tyle, ze moi rodzice po mnie stracili dwoje dzieci, jedno w polowie ciąży , drugie w I trymestrze, z powodu konfliktu, niestety, te 30 lat temu jeszcze za mocno nie stosowano profilaktyki w takich wypadkach. Dlatego ja nie chciałam zeby moje dziecko było samo, zeby miało kogoś, siostrę , brata, kogoś z tych samych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa życzę Ci mądrego księdza w konfesjonale. Jejku ja też nienawdzę takiej hipokryzji, blee. Hałaśliwa ma pytanie, w którym szpitalu w W-wie możn rodzić w wodzie? Ja już raczej na 100 % zdecydowałam się na Bródno, ale... ;) Co do wcześniejszego tematu, tj. \" dokładnego\" usg w 13 tygodniu, to ja je miałam :) Było najdłuższe ze wszystkich dotychczasowych usg, trwało ok. 20 min. i było wykonywane, przez lekarza, który ma specjalny certyfikat ;) - normalnie elegancja francja. Lekarz pomierzył Ddzidziusia, jego nosek, przezierność, a z nowości, to zbadał przepływowość serca, tzn. włączył jakieś kolory i stwierdził, że komory i przedsionki są ok:), a serce nie ma żadnych wad, druga nowość, to było sprawdzenie czy pęcherzyk malucha działa- okazało się, że dział :) Na następne takie dokładne usg wybiorę się w 20 tygodniu i to podobno wtedy zostaną policzone kostki Maleństawa. Pozdrawiam Was i Wasze brzyszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folia izolacyjna
Cześć dziewczyny 🖐️ Można się do was dołączyć? Jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch młodych kobietek 8 Matylda i 4 Michalina no i ku memu zdziwieniu będę szczęśliwą posiadaczką kolejnej dziewczynki, nie musiało mi tego potwierdzać USG, ja to wiedziałam od samego początku ;) zastanawiam się nad Łucją albo Melanią tak dla zachowania równowagi M w naszym babskim kręgu :D się zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folia izolacyjna
karella, ja rodziłam w Bródnowskim dwa razy i mimo tego, ze każdy mi odradzał, to i tak się zdecydowałam i teraz tez zamierzam tam rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj folia izolacyjna:) oj to super, mam dwie koleżanki, które też rodziły na Bródnie i były bardzo zadowolone. Ale masz w domu silny front kobiecy ;) teraz na Bródnie przeprowadzają remont,więc w lutym będzie tam czyściutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpital sw. Zofii nie ma niestety w nim porodu do wody,ale pierwsze dwa etapy wchodzisz co pol godzinki na pol godzinki do wody i lezaczkujesz sobie...a woda robi swoje:) powiem szczerez ,ze taki porod to byla moja pierwsza mysl, ale chce jeszze skonsultowac sie zlekarzem prowadzacym.mam nadzieje,ze nie odradzi a moze wskaze mi jakis inny szpital,choc ten ma certyfikat rodzic po ludzku...no zobaczymy. Karella moze spotamy sie w szpitalu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folia izolacyjna
tak mi trochę źle wyszła ta wypowiedź, miało być, że USG nie musi mi potwierdzać, bo ja już wiem, czuję to, że będzie dziewczynka... a termin mam na 1.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina-tak moi rodzice chcieli dac mi na imie-nie przejmuj sie babciami,ja juz wczesniej pisalam jak t mnie babcie potraktowaly juz dwa razy...i teraz to klade lache,przez cale zycie ustepowalam miejsc i kladlam po sobie uszy kiedy sytuacja tego wymagala,bo mama nauczyla szcunku dla strszych...wiec teraz z szacunku nie mowie takim babciom zeby sie odp...lily tylko,ze bozia mi dzieckiem poblogslawila i dala mi pewne przywileje..np.siedziec w tramwaju.raz ,ze jestem zupelnie neutralana w swojej wypowiedzi i nie robie nikomu krzywdy i juz ise nie czepiaja...bo jak bozia poblogoslawila to znaczy ze dobrze...bo jakbym powiedzial ze bzykac mi sie chcialo i terz mam dziecie to by nie przeszlo;);Pzart zartami....mysle ze trzeba sobie wrzucic na luz jesli chodzi o wszelkie zachowania starszych kobiet. powiem wam jeszcze tylko jedno, ktoregos dnia zamowilam taxe pod redakcje ,bo mialam 3 ogromne torby z ikea zapakowane tak ze sie wysypwalo,nie chcialm tego dzwigac i poprosilam kierowce zeby mi to zapakowal do bagaznika..a rozmowa w taxie zeszla na brzuszki i pochwalilamsie ,ze bede mam:)nie uwierzylam kiedy pan taxowka wjechal w osiedle zaparkowal auto pod klatka ,wypakowal mnie i rzeczy zaniusl wszystko pod drzi na pietro a kiedy zapytalam ile place pan krzyknal"suprice"i zbiegl po schodach tyle pan widzialm i gdybym wiedzila kim pan byl to przeslalbym mu jakis bilet na mecz alboco... optymizmu kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folia izolacyjna
halasliwa a Ty w Polsce mieszkasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano w polsce:)mam jakies nietypowe poczucie humoru czy pan w taxi zachowal sie nie po polsku?ja wiem,z ta nasza polska straszna ale jak ja z przymruzeniem oka potraktowac to bez zalu mozna pojechac mieszkac do ekwadoru ,gdzie podatki sa 7%, ludzie usmiechnieci ,zadko pada i wszystko jakies radosniejsze ...albo zostac tu i cieszyc sie do wszystki zeby myslieli zes idiota a ci co maja sie na tobie poznc t sie poznaj i zaraza optymizmem i radoscia...wiem ze sa w naszym kraju sprawy straszne i nie do przeskoczenia...wiem bo sam na tym forum czesto narzekam..bo o penych rzeczach nawet nie snilam...ael mysle,ze jak sie pozalisz glosno to chwile pozniej jest lzej i stac cie na to zeby dalej zarazac radoscia:) to tak na przekor temu,ze dzis mam smutny dzien..,ze pogrzeb i wogole...no wlasnie dzis wszyscy w mojej rodzinie wsciekli ,bo wstertny Pan bog zabral nam babcie...a ja sie ciesz, bo to ja sie nia opiekowalam,bo mieszkam najblizej i to ja widzialm jak bardzo cierpial i jetem szczesliwa ,ze dzis patrzy z gory i cieszy sie do nas mimo ze placzemy...ja tez sie ciesze bo juz nie cierpi;) always look on the brigh side of live...czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi z powodu śmierci babci, mi 2 tygodnie temu zmarł dziadek, strasznie to przeżyłam, bo byłam z nim bardzo zżyta, ale takie życie ludzkie, kruche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny cos mnie dzis kuje po lewej stronie brzucha macie tak??? ale nie mocno tylko lekko ale to i tak nieprzyjemne.Ciagle biegam do ubikacji caly czas mi sie siusiu chce . balbina ale ja bym sie wsciekla tez na te glupie baby ,nienawidze jak ludzie sie wtracaja juz cie osadzaja a nie maja zadnych postaw. halasliwa ja tez nie chce tylko jednego dziecka ,znam kilka dzieci ktore sa same i widze ze ciagle chodza za mama czy tata czy goscmi zeby sie z nimi pobawili.I ogolnie lepiej sie dzieci rozwijaja jak sa w 2 lub wiecej.niektore babcie sa dosc dziwne ale mysle ze one nikogo nie maja i stad sa takie zgorzkniale .super taksowkarz ci sie udal.ja w sumie 2 razy trafilam na milych inni niezbyt mieszkam w niemczech ale studiuje zaocznie w polsce wiec jezdze 2 razy w roku i zamawiam taxi zeby mnie zawiozlo do domu jak juz jestem w pl to jedli jada najdluzsza droga a ja mieszkalam 21 lat w gliwicach wiec wiem jak najkrocej sie jedzie:) przykro mi z powodu babci ale masz racje ze lepiej umrzec niz zyc w cierpieniu.moja babcia umierala w strasznych meczarniach na raka macicy przy koncowce nawet morfina jej nie pomagala. zabajona przykro mi z powodu twojego rodzenstwa. karella ja tez chce rodzic w wodze ale jak porod bezdie trwac kilka godzin to nie mozna tak dlugo w wodze siedziec max godzine czy dwie kolezanka mi mowila.ja bede miec to usg w piatek tak mysle bo ostatnio bylam ale to byl 10 tyg wiec dziecko bylo za male folia izolacyjna witaj!! ja tez marze o coreczce i zazdroszcze ze masz az 3! masz takie przeczycie ze bedzie dziewczynka czy widzialas na usg.niektorzy mezczyzni spladzaja tylko dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula 29
Nick.............wiek.....woj...............tc......data porodu..+kg/plec Kluska=).......... 26.....łódzkie......................31.01.09.............? kasiulkapb........25....małopolskie.......17........01. 02.09............? igmik.............. 26....pomorskie........16........01.02.09.............? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? kasiula29.........29.....dolnośląskie......17........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Monia.............22......lubelskie..........15.......04 .02.09............? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............? gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........15......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie........15......06.0 2.09............? agnesita.........20......śląskie...................... 07.02.09.............? nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............? malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......14..... 09.02.09.............? karenk...........33......łódzkie......................10 .02.09............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009.........? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......14.... .10.02.09..............? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie....................14. 02.09.............? *Iskierka*.......28........wlkp....................... 14.02.09.............? katia-84........24......małopolskie.........13.....14.02 .09.............? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............? Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09..............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. ........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........14...16.02.09........ .......? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......13...19.02.09...............? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? dota25...........29......pomorskie..........11... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ..........? Zabajona........31......warm.-maz..........12. .. ..26 .02.09..........? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09..............? Hej dziewczyny. Sprawdzcie czy wszystkie jestescie na liscie,czy czasem przypadkiem kogos nie "ucielam". U mnie maly daje niezle we znaki,przemieszcza sie w tym moim brzuszku,a jak leze to widac ze usadowil sie w moim lewym boku brzucha...taki mam smieszny maly wzgorek ;))) Tak bardzo mi smutno bez mojego mezczyzny,wyjechal na urlop w sobote do Polski na dwa tygodnie.Ja niestety nie moglam pojechac z nim bo syn juz do szkoly chodzi i niestety trzeba w domku siedziec. Pogoda dzisiaj u mnie deszczowa,nawet nie mam jak na spacerek wyjsc :( Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mi powiedział, że prawdopodobnie dziewczynka, ale za wcześnie na potwierdzanie i upewnianie, dopiero w 20tc powiedział, że może mi dać jakąś gwarancję, ale bez pokrycia :) a ja wewnętrznie czuję, że będzie dziewczynka, zresztą jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży od razu pomyślałam o imieniu dla dziewczynki, od razu wiedziałam, że nici z chłopca tym razem a następnych już nie będzie, trójka babsztyli mi wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale was dzuzo z samego rana na kafeterii a ja siedze w domku wczoraj poszlam do lekarza i okazalo sie ze mam zapalenie ucha no i sie mecze bo nie moge brac zadnych lekow masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Folia izolacyjna-witam w naszym gronie. U nas szkoła rodzenia jest jedna. Z tego, co się zorientowałam, to kosztuje ok 200zł, zajęcia trwają 8 tyg. Mój narzeczony sam zadecydował, że chce ze mną rodzić. Ja bym go nie namawiała, bo zdaję sobie sprawę jakie to może być traumatyczne przeżycie dla faceta. Ale on chce i bardzo się cieszę. Powiedział nawet, że chciałby zobaczyć jak dziecko wychodzi-ciekawa jestem czy się odważy. Ja nie jestem jedynaczką ale wychowałam się prawie jak jedynaczka, bo moje siostry są dużo ode mnie starsze a ja jestem najmłodsza. Za to mój luby to jedynak. Oboje postanowiliśmy, że chcielibymy mieć przynajmniej dwoje dzieci. On już zapowiedział, że jak urodzę w lutym, to w grudniu możemy zacząć starać się o kolejne dzieciątko, hihi. PrzyszłaMama mnie tak od czwartku brzuszek pobolewa i kłuje. Też się trochę niepokoję ale pojutrze idę do lekarza to dowiem się co i jak. Wyczytałam też w mojej mądrej książce,że dzieci nam teraz szybko rosną i w brzuszku nam się wszystko rozciąga. Jeżeli wydzielina z pochwy się nie zmienia i nie masz gorączki, to przy następnej wizycie powinnaś te bóle skonsultować z lekarzem i już. A jeżeli masz dodatkowe objawy to powinnaś iść do swojego lekarza jak najszybciej. Ja staram się być dobrej myśli. Martwią mnie troszkę te bóle ale tłumaczę sobię, że nie należy popadać w paranoję. Zatem głowa do góry-maluszek Ci szybko teraz rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc folia a ja bylam w tamtym tyg u ginia i powiedzial mi ze chyba bedzie chlopak bo cos miedzy nogami widzi ale powiedzial ze to nie na sto procent a ja bym chciala bardzo dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj folia - no ładny babiniec masz ;) JA nie wiem i prędko sie nie dowiem, co tam bejbik ma miedzy nózkami, jak sie poszczęści to najwczesniej na połówkowym, bo moj gin ostrozny jest w prognozach i pierwszą zawsze podaje "nie na 100 %". Przceczuć nie mam tym razem bo ostatnio wszystko co wskazywało na faceta okazało sie bzdurą i mam babeczkę:-D No prawie wszystko;) teraz to ja nie wiem, bo nie wiem kiedy byla dokładnie owu, przypuszczalnie 3 dni PO bara bara, ale łapy uciąć se nie dam:p zesmy zaszaleli spontanicznie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zabajona najwazniejsze zeby bylo zdrowe ja na nastepne usg ide 23 wrzesnia to moze wtedy dowiem sie cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, my też spontanicznie, bez specjalnych przygotowań, nigdy nie liczyłam nic, ani nie bawiłam się w kalendarzyki i tak zawsze wychodziło za pierwszym razem i za każdym razem wiedziałam, że to babsztylek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdybym miała słuchac rozumu, to powiedziałabym, ze powinna byc znowu dziewczynka:-D ale ze moj rozum i medycyna z naturą razem wzięte to dwie sprzeczności, to naprawdę ciezko mi tu przewidywać:-D czuję sie nieco inaczej, wiec moze chłopczyk, a moze przekornosc losu, bo poniekąd ta ciąza to planowana na potem wpadka:p i moze dzidziolek mnie oszczędza, kochaniec malutki:-D TAk wiec jeszcze poczekamy i zobaczymy, czy moj starszy Kochaniec bedzie miala siostrzyczkę, czy braciszka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w piatek wizyte juz sie nie moge doczekaccccc!! ide z mezem moze powie ginekolog co bezdiemy miec czy wszystko w porzadku odliczam dni do piatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babolki 👄 ależ sie rozpisałyście - nadazyć nie mogę - super!!! Mama3 dzieki za przepis - juz mam zapisany na pulpicie kompa - teraz musze znleźc chwilkęi do roboty :D Moje usg też króciutkie i tak się wlaśnie zastanawial czy wszyscy tak mają :-) początkiem września wybierzemy sie na 4-d może wtedy dłużej pooglądamy bobaska no i jak będe miec na płytce nagranie to się będę raczyć takim filmikiem non stop :) Karella ty to mialas wypaśne usg - zazdroszczę. Rosołku u mnie podobnie kosteczek nikt nie liczyl- tylko przeziernośc sprawdzona i dziecko zmierzone tak ogólnie - ale nie będę sie nakręcać - poprosze przy 4-d o dokładną kontrolę. PrzyszlaMama23de bardzo dokladną masz kontrolę za każdym razem - przynjamniej możesz byc spokojna - ja tez bym wolała byc pooglądana z każdej strony za każdym razem. Do gory nogami - halooo, odezwij się :D tyle ruchu wnosiłas na topik :) Co do wróżb - to ja nie wróże i nie doszukuję sie wskzaówek w swoim organiźmie - nie chcialabym sie jakoś tak nastawic żeby później nie daj boże poczuć jakieś rozczarowanie - ale ciekawość mnie zżera :) balbiinko ciesze sie ogromnie że czujesz sie dobrze a łożyskuo na pewno wedruje ku górze :) Kiedy konrtola? 4 wrzesnia? Dotka jak po wypoczynku? Akumulatory naładowane? Konwalio9, folio izolacyjna witajcie dwupaczki :D Co do porodów to ja sobie nie wyobrażam żeby męża przy nie nie było - na szczeście mąż chce być przy tym wydarzeniu - nie pozwolę mu zaglądać między moje nózki bo tego by nie wytrzymał a mdlejącego meża mi nie potrzebe na sali ;) poza tym nie chciałabym zeby mial póxniej jakies niemile skojarzenia przy zbliżeniach intymnych :) ale wsparcie psychiczne, masaż itp no i poczucie bezpieczenstwa które mi zapewni - sa dla mnie niezbędne. Rosołku sama ocenisz czy chcialabyć mieć męża przy sobie w takim momencie, a męża może przekaże szkoła rodzenia - no bo co to za gadanie kolegów że poród to straszne przezycie - to moze my kobiety tez w zwiazku z tym powinnysmy zrezygnowac z rodzenia dzieci? Na pewno faceta nie wolno zmuszac - ale ja uważam że partner powinien byc w takich chwilach przy kobiecie. Kiedyś słyszałam od jakis gości że obecnośc przy porodzie obrzydziła im żony (serio!!!) no i ręce mi opadły - ja bym nie mogła być z takim facetem - nikt nie każe zagladać, chodzi ot o żeby być przy kobiecie jeżeli ona tego potrzebuje - oczywiście lepiej salę opuścić niż zmendlec i narobić zamieszania ;) Można tak jak pisze Zabajona - to dobry pomysł jezeli mążym mógłby wymięknąć przy ostatniej fazie - ja sama nie wiem czy dałabym rade jako osoba postronna - filmy z porodów mrożą mi krew w zyłach :) A u mnie brzuchal widoczny - moze dlatego że jestem szczypiorem - wieczorem mam juz niezłą piłeczkę hihi ale ruchów jeszcze nie czuje - czekam z niecierpliwością :) Balbiina dobrze ze tym wrednym babom dalaś popalić - co za typiary!!!!!!!!! No!!!!!!! PrzyszlaMama23de ja też siusiam często, ale to kłucie skonsultuj lepiej z lekarzem. kasiula 29 ale Ci fajnie że już widzisz i czujesz jak malenstwo szaleje :) ja tez uwielbiam rosołek :D smaka mi znów narobiłyście :P będę gotować!!!! Hałaśliwa co do spowiedzi, to nie potrafię zajać stanowiska - nie wiem jak to z takim rozgrzeszeniem, natomiast co do prawka - to zapisuj się zapisuj, bedziesz zmotoryzowaną kobietą :) ja bez auta nie umialabym żyć :P musze zmykac bo ide do dermatologa - mam już dośc tej swojej buźki - napisze później co i jak i o jaki problem chodzilo :) cium cium papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×