Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie lutóweczki! Bardzo się denerwuję tym usg, bo spać nie mogę. Wstałam już przed 6. Wiem, że nie tylko Mia trzyma za mnie kciuki: Zabajona i PrzyszłaMama też. Pozdrawiam Was dziewczyny i sorki za niedokładny wczorajszy wpis. Trzymajie się cieplutko. Odezwę się po usg. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Milutkiego dnia Wam życzę. Mamo3 nie martw się, ja wiem, że napewno strasznie się denerwujesz, ja też nie potrafię być spokojna przed badaniami. Zobaczysz, wszystko będzie dobrze :) Trzymam mocno kciuki. Napisz potem co i jak. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie trzymamy kciuki! Będzie dobrze!;) Dłuuuuugie posty są super bardzo fajnie się je czyta;) Skopiowałam i wklejam fragment mojego ostatniego posta bo zalezy mi na Waszych odpowiedziach! Mam pytanko czy czytałyście swoim \"brzuszkom\"?Albo puszczałyście muzykę? To pytanko do dziewczyn , które już są Mamusiami A pytanko do tych , które dopiero tak jak ja są w pierwszej ciąży czy macie zamiar to robić? Pozdrowionka, lecę do pracki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ostatnio krucho ze snem, jak się wybudzę w nocy to potem męczę się z zaśnięciem nawet czasami do dwóch godzin. I coś ostatnio plecy mnie bolą ale to chyba wynik rosnącej ciąży :) Mi biust urósł już o dwa numery, obecnie jestem na miseczce D. Więc nie pocieszajcie się dziewczyny tym, że może już nie urośnie, bo pokarm dopiero teraz zacznie się produkować. Ja z poprzednią ciążą na koniec miałam E :) Chociaż niektórym kobietkom biust rośnie bardziej, innym mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam w ciąży z moją córką, puszczałam jej trochę muzyki, teraz napewno też coś wymyślę ale dopiero za jakiś czas, jak dzidziuś będzie większy. Narazie nic jeszcze nie słyszy, dopiero zacznie rozpoznawać głos mamy. Czytałam ostatnio w jakiejś gazetce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska , to moja pierwsza ciąża, ale mam zamiar czytać małemu jak tylko zaczną do niego docierać jakieś dzwięki.Koleżanka przegra mi też kołysanki i będę ich słuchać od czasu do czasu, żeby moje słonko doświadczyło czym jest spokojna melodia ( bo jak na razie samych \" wrzeszczaczy\" słucham ). Wiecie może czy w naszym stanie można stosować tantum rosa?Nigdy tego nie używałam, ale wiem, że pomaga, gdy przyplątuje się jakaś mała infekcja.A w ciąży nie ma przeciwwskazań? Mamo3 trzymamy kciuki, musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku, nie mam pojęcia czy można to stosować. Może lepiej będzie jak przejdziesz się do lekarza on najlepiej wie co jest nieszkodliwe dla dzidzi. Albo zadzwoń i zapytaj czy możesz kupić coś bez recepty. Tylko jeśli to infekcja, może lepiej będzie jak sam lekarz oceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mama3- będzie dobrze zobaczysz! rosołku - co do tantum rosa znalazłam to http://www.tantumrosa.pl/info-pytania.html na samym dole jest info, ze lepiej jednak skonsultować, ja miałam po porodzie, ale to już dla dziecka wpływ zaden, tylko pomaga goić sie. sporo naskrobałyście, ze az mam mętlik po lekturze, co u kogo, wiec wybaczcie, ze do ew. problemów zdawkowo i na raty bede sie odnosic. Na pewno nie z ignorancji,ale raczej z braku skupienia (w ciązy tak mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ciężaróweczki :D Mama3 kciuki ciągle zaciśnięte :) dawaj znąc od razu po badaniu - rzeczywiście stres jest ogromny przed badaniami, ja tez sie nie moge doczekac swojego badania. Cukinia jeszcze nie zrobiona bo brakuje mi czasu, ale myślę o niej cały czas i już mi ślinka cieknie - musze sie pospieszyc bo sie skończy :) zajme sie tym w tym tygodniu Kluska - co do czytania to nic jeszcze na ten temat nie wiem, ale kiedys chyba poruszałyśmy temat muzyki - ja tam czasem puszczam muzyke relaksacyjną i mówię do maluszka (choc ostatnio coś mało do niego mówię - moze to dlatego ze jakoś tak nie mam do końca świadomosci ze jest tam mały człowieczek - zaraz po badaniu miałam ta świadomośc a jak minęlo troche czasu to jakoś to do mnie czasem nie dociera - pewnie sie zmieni jak zacznę czuć ruchy - czego nie moge sie doczekać). Ponć gdzieś teraz nasze dzidziusie zaczynają słyszec (tzn chyba 17 tydz). Więc muzyke puszczac na pewno będę, a co do czytania - to moz ejak brzuszek będzie większy, a ja będe siedziec w domku na zwolneinu to i czytac będę - jeśli to wskazane :) Pochwaliłam sie snami erotycznymi, to mi się dzisiejszej nocy horror trafił brrr - uciekałam przez las bo mnie wilki goniły i to było przerażające-wchodziłam na drzewa, skakałam z budynków jakas parnoja hihi, a na koniec wilk wszedł do domu i tak go złapałam mocno że mu sie krew z pyszczka pusciła i zaczał skomleć, a mi sie go tak straznie zal zrobiło i miałam wyrzuty sumienia że mu zrobiłam krzywdę... nieźle no nie hihi lepsze te erotyki :P Ewi to jak mi do E urośnie to niezle będę mieć balony (z C do E przy mojej drobnej posturze - ulalala) - a jak forma biustu już po ciąży i zakonczeniu karmienia - wraca choć troche do formy? Rosołku ja bym dopytala lekarza czym zadziałac w razie infekcji - ale calkiem prawdopodobne że tantum rosa będzie wskazana - tylko to sa w sumie irygacje i trzeba ten płym do środka wpompowac więc nie wiem. Chciałam sie pochwalić nowiną od mojej przyjaciółki - dziś zrobiła teścik i sa dwie krechy!!! To będzie ich drugie dzieciątko - pierwsze ma dwa i pół roku - a między naszymi bobaskami byłoby 3 miesiące różnicy - ciesze sie ogromnie! wracam do pracy bo mnie czas goni miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześ Zabajonku - witam sie z Tobą na forum lutóweczek bo w tej chwili nie dam rady napisac "u nas" - tylko zaglądne co tam słychować - jeszcze mi zostały zaległości do nabrobienia :) widomośc od Andzi była taka radosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, mam nadzieję że Wasz weekend byl mily :) rosolku ja uzywam tantum rosa ale tylko do przemywania-nie do irygacji-mnie gin kazala kupic bo mi sie jakies krostki pojawily :( Mnie tez piersi u rosly z A na B i zauawzylam w nocy ze z jednej z nich wydziela mi sie plyn..nie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za porady. U mnie właśnie są tylko zewnętrzne objawy więc myslałam o samym przemywaniu, w środku na razie nic złego nie czuję.Poczekam jeszcze trochę, może przejdzie samo,aż tak bardzo nie dokucza.Jak się nasili, to zadzwonię do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wczoraj wrocilismy pod wieczor i znow mnie zaczela bolec glowa prawie do dzis rana tzn jeszcze o 8 mnie bolala poszlam dalej spac i juz lepiej.Nie daje sobie juz rady z ta migrena czy ktoras z was slyszala o ziolach szwedzkich mam zamiar je kupic albo czy mozna brac akupunkture bedac w ciazy??we francji bylo super w sumie to mysmy z mezem byli bardzo blisko niemieckiej granicy w eksass sliczne malutkie miasteczko stamtad pochodzi flammkuchen (ciasto-woda,oliwa, maka sol ciasto mieszkamy i walkujemy na cieniutki placek jak pizzena to creme freche albo kwasna smietana cebula i boczek i do pieca potem jak ktos chce szczypiorek .To zamowilismy sobie tam i winko bo tam pelno winorosli potem pyszna kawa i ciastko pelno turystow jak na tak male miasteczko.w domu tez czasami zrobie ten flammkuchen . ewi785 ja nie bylam we francji mam nadzieje ze pojedziemy od nas to jakies 3-4 godz wiec jeszcze dam rade jechac:) kasiulka29 jestes szczupla? a co na to lekarz ? ja mam juz 4 miesiac przytylam 1 kg jakos wiec tez nie duzo nie martw sie! mysmy jechali 1godz 30min jakos u mannheim a z franfurtu musisz sobie doliczyc jeszcze godzinke .do francji masz 5-6 godz co do ruchow ja czuje tylko takie pecherzyki powietrza ale nie wiem czy to sa ruchy :) mia 82 ja wiem ze tak do 10 kg jest ok ale na jakims kalkulatorze wyszlo mi ze przy mojej wadze i wzroscie najlepiej 6 kg przytyc dziwne.tutaj nie przepisuja duphasonu i luteiny uwazaja ze jak dziecko jest zdrowe to samo sobie da rade .ale dokladniej czemu zakazane to nie wiem.juz mi lepiej z sercem to przed wizyta tak mialam wiesz ,ale juz daje sobie na luz i sie nie denerwuje.gratulacje dla kolezanki! mama3 nie denerwuj sie bedzie dobrze wierz mi kochana ze twoj stres przejdzie na dziecko moje niestety mialo przyspieszone bicie serca na usg wiadomo dzieki czemu :( dlatego teraz sie nei denerwuje . co do piersi to tez cos urosly teraz mam 75c wczesniej mialam 75b aha DZIS MAM URODZINKI 23cie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo, w takim razie, życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, radości, i życzę Tobie, żeby teraz Ci zdrowo dzidziuś w brzuszku rósł-aż do rozwiązania, no i oczywiście lekkiego porodu. Mama3 - mocno trzymam za Was kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Rozumiem,że czekanie jest męczące ale trzeba być dobrej myśli. Klusko ja już czasami mówię do mojego dziecka. Nad czytaniem się nie zastanawiałam a muzyka to całkiem niezły pomysł. Podobno jak się dziecku puszcza muzyczkę już w brzuszku, to po urodzeniu reaguje ono na tą właśnie muzykę i często się zdarza,że się przy niej uspokaja. Ja dziś znów miałam nieciekawą noc i dziś padam po prostu. Do tego tak jakoś mi smutno...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mama..... sto lat, sto lat!zdrowia!wiary, nadziei i milosci bo wiara to nadzieja na milosc:) a z okazji nowego tygodnia wszytskim wam dziewczeta samych dobrych mysli i wydarzen:) w czwartek wieczorkiem wyjechalismy z cudownym i nie bylo czasu aby sledzic losy forum,wiec dzis po przebudzeniu postanowilam poczytac. jestem bardzo mocno roztrgniona ostatnimi czasy wiec tak ogolnie sie odniose..trzymam kciuki za dwie kolezanki, ktore przebywaly ostatnio w szpitalu,mam nadzieje ze bedziecie czuc sie lepiej i ciesze sie ogromnie ,ze waszym maluchom nic nie jest. co do reszty..brzusio rosnie...jest nie do ukrycia...ludzie juz zaczynaja pytac... co do smarowania...uzywam czegos kolastyny na rozstepy(ale jak pisalam wczesniej nie jestem zadowolona)smaruje tez cale cialo oliwka(czasmi smaruje mnie cudowny i wtedy strasznie ise lepimy bo robi to bez umiaru hihi) bardzo boli mnie dupsko i dolna partia pleckow..lekarz powiedzial ,ze mma ise nie martwic i jak nie wytrzymma to moge wziasc cos na bazie paracetamolu...czyli wszytko tak jak u was.. piersi: wielkie(E), nabrzmiale czasami bolace ,sutki dopiero teraz zaczynaj zmieniac kolor ale niewiele, za to wygladaja jakby byly wiecznie spuchniete i ostatnio zuwazylam ,ze maja sucha skorke wiec wiecej oliwki stosuje. pepek mam smieszny.cudowny mowi,ze zawsze byl super gleboki a teraz sie rozciagnal i w srodku ma biala plamke a na oklo w dziurce pepkowej jest takjakby snino-brazowo. coraz czescie ze zdziwieniem stwierdzam ,ze mam mniej miejsca z przodu i musze uwazac np,stajac przy barowych ladach tudzierz innych wysokich stolach... w brzuszku nadal plumka:)cudowny ciagle dotyka brzuszka i glaszcze a czesto tez przyklada glowe nasluchuje:)to cudowne uczucie,mam wrazenie ze ta ciaza nas bardzo zbliza choc i konflikty zdazaja nam ise czesciej, bo ja miewam humorki...niestety ale wszytko szybko wraca do normy.sex jest jakby troszke inny ale nadal wspanialy SEX ostatni czytalam ,ze zawrte w spermie \"cosie\"powoduja zmiekczenie szyjki macicy i czeste poronienia dlatego zleca sie stosowanie gumek.uzywacie? przeczytalam tez ,ze pozycja misjonarska nie jest wskazana.mi wcale nie przeszkadza jak jest u was? spodnie ciazowe sprawdzaja sie w stu procentach i zastanawiam sie czy nie kupic nastepnych takich samych zanim znikna...zakupilam super fajne w H&M takie z guziczkami przy kieszeniach za 119zl..do tego nie czuje ise jakas niatrakcyjna kompletnie wiec wcale nie zaslaniam ise zadnymi tunikmai i chodze w obcislych koszulkach..choc brzuszek nadal wyglada jak duza ilosc tluszczu hehe zapomnialam co jeszcze...acha wydzielina,bial raz mniej raz wiecej nie widze specjalnych roznic... bardzo czesto robi misie slabo...wczoraj wracaja ponad 500km samochodem do domku stwierdzilam,ze moze brak mi witaminek jkais i dlatego...ale do nastepnej wizyty mam duzo czasu bo 5 wrzesnia wiec cierpliwie bede znosic te moje slabosci. a z milych rzeczy.bylismy u rodzicow cudownego,i oglosilismy wiadomosc jego przyjaciolom, jedna kolezana taksie ucieszyla ,ze wycalowala mnie po brzuszysku..a reszta mnie szalenczo ale rowniez sie cieszyla...sprawia mi przyjemnosc patrzec na radosc innych . no i jeszcze tata cudownego nalezy do kola lowieckiego:)bylismy na rozpoczeciu sezonu i jedlismy sarenki i dziki ,zajace i inne cudaki lesne...smakowaly(nawet mi, ktora mieska ostatnio nie moze)...brzdacowi tez, bo zadnego protestu nie bylo...nawet wciagnelismy bigosik na dziczyznie i baczki nas nie meczyly hihi na tym koncze, milego dnia kobietki.ide is etroszke zajacinnymi rezczami niz komputerek.do zobzaczenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja literowki robie...przepraszam was za to. wiem co jeszcze chcialma napisac ,karella: uzywam balsamow oplajacych dove i nivea ...z nadziej ,ze choc troche moze zmienia kolor mojej super bialej skory....nic z tego no i wlosy rosna jak opetane...paznokcie tez...jakis czas temu zdecydowalam sie na zel na pazurki,bo moje byly takie biedne, rozdwajaly sie strasznie, pekaly w polowie palca(bolesne strasznie) i byly takmieciutkie,ze wywijaly sie na lewa strone przy zapinaniu guzikow u spodni...fe! no i do tej pory musialam robic je raz na miesiac a teraz co dwa tygodnie bo odrosty mam takie ze ojoj.... i nie wiem zupelnie co zrobi z tymi wlosami ,bo odrastaja takie okropnie grube i po kazdym goleniu(bo z depilatorem sie pozegnalam)mam tak podrazniona i bolaca skore...macie jakies metody? moze pochodowac i pojsc na wosk?chodzice na wosk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, któraś napisała, ze ma urodzinki! TO 100 lat !!! pomyslnej ciązy, lekkiego porodu, spokojnego maluszka i duuuzo miłosci! hałaśliwa - z tym składnikiem spermy co to zmiekcza szyjke tez słyszałam,ale byly opinie, ze z reguly w donoszonej ciązy moze pomóc jako przyspieszacz na rozwieranie, jesli zas chodzi o poronienia, to wydaje mi się, ze jak jest coś nie tak z ciążą, to z seksikiem trzeba sie na jakis czas rozstac, bo to juz nie o sperme, a o skórcze macicy chodzi, te są o wiele bardziej groźne. Teoretycznie w zdrowo rozwijającej sie i prawidłowej ciązy nie ma konieczności unikania, maluchowi guza sie nie nabije:p A gumka ... no ponieważ w ciązy łatwiej złapac infekcję, to moze bardziej z tych względów warto jej uzyc, bo nigdy nie wiadomo, czy nasz partner jest 100 % zdrowy, oni tak samo miewają problemy, ale u nich najczęsciej przechodzą bezobjawowo. Toś se dziczyzny poszamała, ja nie wiem czemu, ale na myśl o miesku z grila, sosie mdli mnie. Jedyne o czym myslle bez urazy to schaboszczak, devolai (to samo tylko zawijane z dodatkami) i mielone (na początku z kolei mnie odrzucały). DŁuuugie zęby na miecho mi sie zrobiły. Kiełbasy jak cie moge, ale takei obiadowe mięcho ... brrrr :-o Wczoraj takiej chcicy na jabłko prosto z jabłonki mnie naszło, ze zbałamuciłam meza i pojechalismy tylko po jabłka na działke .. to sie nazywa miec zachcianki. Tym bardziej, ze w domu \"jakieś\" lezały. Ale juz nie byly takie twarde i chrupiące i soczyste ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do włosków, to mi z głowy też lecą przeokrutnie, a na nogach i bikini rosną jak szalone. Ja tez depilator odpuściłam jak zobaczyłam ile wrosło mi ich w skóre i zadne cuda niewidy nie pomogły zapobiec temu. DLatego jade na piance plus maszynka jednorazowa, fakt, trzeba częsciej no ale wolę to jak potem widok takiego wrośniętego, brrrr. Nawet kilka wydłubałam przy uzyciu odkazonej igły, ale ileż mozna, zresztą po co mam se blizny fundowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno nic nie pisałam bo odwiedzałam rodziców od czwartku już. Kolezance świętującejn życzę 100 lat, zdrowego dzidziusia i samych przyjemnych chwil z brzuszkiem i już po porodzie bez brzusia a z maleństwem!!!! U mnie duży krok do przodu - od piątku czuję ruchy dzidziusia! Najpierw to byłyt takie delikatne ale w niedzielę to już nawet całkiem takie solidniejsze a napewno to nie bączek zabłąkany a malutkie szaleje. Mój brat ożekł że rośnie nam mały Kubica bo najbardziej wariował na wyścigu F1. Brat się cieszy i już zaciera rączki na darmowe wejściówki na F1... hihi młody jeszcze i pstro ma w głowie ale kochany jest;-) Mój mężyk bardzo się cieszy z kopniaczków ale żałuje że sam nie czuje ich. A u nas dzisiaj też rocznica - dokładnie rok temu staliśmy przy ołtarzu!!! Ale to mija szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi 785
Ale się dziewczyny rozpisały no :) ale miło się czyta. Przyszłamamo wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! Spełnienia marzeń, zdrówka, miłości i szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia 82 - pytałaś czy biust po karmieniu wraca do formy? U mnie zrobił się mniejszy niż przed pierwszą ciążą ale też ważyłam mniej. Niestety u mnie piersi stały się trochę obwisłe. Nic się na to nie poradzi to efekt karmienia. Ale coś za coś, mi to wcale nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja "bimbały" miałam zawsze nie za duże, takie coś koło B. W ciązy urosły do sporego C i jak karmiłam takie były. A jak skończyłam karmić to zostały mi dwa jajka sadzone :p na szczęscie nie obwisły, ale jędrność już nie ta co przed ciążą. A teraz mam znowu jędrne C,ale co z tego, jak sama ledwo sie moge dotknąć podczas mycia, tak bolą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulkapb - Najserdeczniejsze życzenia z okazji Pierwszej rocznicy ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za zyczenia !! ja teraz sprzatam bo ostatnie 2 dni nic nie robilam z powodu migreny i wyjazdu.Po 16 ide po meza i idziemy gdzies na obiadek. Napiszcie co macie kupione dla dzidzi juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona - mnie piersi nie bolą już aż tak mocno. Na początku przez pierwsze trzy miesiące też nie mogłam dotknąć, teraz już jest dużo lepiej. Ale za to są mega wielkie, jak napompowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nic nie kupuję dla dzidziusia. Zakupy zacznę robić tak w siódmym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo3 przepraszam ż eCię pominęłam, ja oczywiscie tez mocno trzymam kciukole i wierzę ze wszystko bedzie w porządku :) no a jak juz będa wyniki to szybciutko daj znac. Klusko co do czytania to troszke mniej ..ale duzo rozmawiałam, opowiadałm co robie gdzie ide itp, no i muzyka oczywiscie tez tyl;ko nie tak jak to nieraz są zdjecia w gazetach słuchawki na brzuchu tylko tak ogólnie, no a w szkole rodz tez połozna puszczała przez ostatnie 15 min muzyke relaksacyjną z odgłosami zwierząt. No a teraz to i czytam bo dla Nadusi a przy okazji take dla brzusia hihi :) Przyszła mama wszystkiego najlepszego duuzo zdrówka no i mało stresu i dobrego znoszenia ciązy i oczywiscie lekkiego i szybkiego porodu :) Igmik tez o tym słyszałam ze jak dzidza po porodzie niespokojna a puszczalas mu jakis kawałek (np jakas kołysanke) co jakis czas to potem go zna i podobno działa to uspakajająco :)nie wiem bo nie próbowałam, po porodzie NAdia była wyjatkowo spokojna :) Hałasliwa a potem pępek wyjdzie na wierzcvh hihi to dopiero bedzie wygladać ;P co do sexu hmm moze i rzeczywiscie bo potem mówia ze zeby przyspieszyc poród trzeba sie duuzo kochać. W pierwszej ciazy normalnie sie kochalismy no i atut ze nie trzeba zadnych gumek bo i po co :) teraz jakos czasu i sił nie ma, a rano to juz młoda u nas w łóżku jest :( Mia co do wołowinki to np rosołek jest pyszny, albo gulasz mniam, mozna tez bitki, albo zrazy troche propozycji jest :) zabajona ja do nóg tylko i wyłacznie depilator, maszynką nie moge sie golic bo wtedy jakies krostki beznadziejne i strasznie bola mnie przy odrastaniu :( a co do wrastania, no i w sumie celulitu tez, jest taka gąbka bardzo szorstka ja w rossmannie ja kupuje ale chyba w tesco tez ostatnio ja widziałam, jest super tylko trzeba przywyknąc na początku, ale wracajac do rzeczy szoruję nia tez nogi i włoski wtedy albo bardzo mało wrastają albo nawet wcale, zalezy jak czesto szoruję :) Nawet jak juz sa wrosniete to nie igła tylko włąsnie takim szorowaniem sie je likwiduje :) a piersi po porodzie i rocznym karmieniu no cóz najgorsze jest to ze baaardzo mi zmalały bo zrobiło mi sie z b/c małe a to było straszne na początku, ale potem im waga mi wzrastała one troche tez sie powiekszyły, choc nie byłam z nich zadowolona, obwisłe nie są i jedrne tez (nie tak jak przed porodem, no ale to skutek kremów i cwiczen chyba ..bo tu niestety ne ma zmiłuj :( lece obiadek podgrzewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze nic nie kupuje zreszta mam duuuzo po Nadii i kuzynce A piersi teraz tez duuze i jędrne hihi a do tego strasznie bola :( Kasiulka wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy ..oj czas szybko leci, haha a zobaczysz jak dzidzia sie urodzi wtedy bedzie juz zachrzaniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×