Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witajcie, zepsul nam sie laptop przed wczoraj wiec musielismy isc wczoraj nowy kupic.Dobrze ze wszystkie zdjecia regularnie maz zabezupiecza na inny dysk wiec nic nie stracilismy. Co do doprawiania to ja doprawiam maslem lub oliwa z oliwek extra virgin z przypraw zaczynalam od koperku teraz dodaje piuetruszke bazylie itd ja wszytsko gotuje na parze warzywa plus mieso i miele mikserem recznym mozna tez robic jako zupke ale nie na miesie bo to po 10 miesiacu wedlug osypek.pl owoce przewaznie daje ze sloiczkow .a obiadki jak juz to polecAM Z HIPP sa najsmaczniejsze jak zle sie czuje a nie mam nagotowanego to daje sloik . co do kaszek to ja kupuje rozne kaszki takie co sie wode dolewa tylko. mleko daje humane 2 razy dziennie o 6 i 18 po 210 ml rajstopki ktore kupilam sie kulkuja ale nie bralam pod uwagi tego ze przeciez on raczkuje a jak bym maly to tylko lezal stad te inne rajstoplki sa jak nowe .moze to nie przez jakosc tylko czestsze uzywanie . ja tez jak pimboli biore tylko owoce w sloiczkach i soczki bez dodatku cukru czyli takie co maja naturalnie cukier z owocow. nie chce za duzo dziecku cukru dawac.codziennie po kaszce na noc daje mu wode i myjemy zeby stad ma 2 piekne perelki biale hehe maly zaczyna mi stawac w lozeczku na 2 nogach :)i na wszytskim sie opiera i podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózeczka jeszcze nie wybrałam... Nadal jestem na etapie poszukiwań! Wczoraj natomiast oglądałam krzesełka do karmienia i znów mam dylemat;) A co do scenariusza to świetny pomysł! Nasze forum to świetny pomysł na film! A każda z nas mogłaby w nim zagrać małą rólkę!:P Swoją drogą fajnie byłoby wydać to nasze 600 stron w postaci książkowej(nawet myślałam, żeby to wydrukować i zbierać dla mojej siostrzyczki, która zaczyna myśleć o dzieciaczku;)) Taki poradnik stworzony wspólnymi siłami to byłaby fajna sprawa, i mamusie czytające to wiedziały by że gorszy dzień zdarza się każdemu i to normalne, że facetom czasem odbija,że w pracy nie zawsze jest kolorowo i że każdy kolejny dzień przynosi ze sobą setkę pytań, ale że i każdy kolejny dzień ciąży a później macierzyństwa, jest jedyny w swoim rodzaju a radości po pierwszym uśmiechu, słowie dzieciaczka nie zastapi nic!;) No 600 musi dziś sięzacząć!;) Wczoraj Maja "poprosiła" chrzestnych, super minki mieli jak ją rozbierali i zobaczyli te body;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana moj maly tez raczuje czy puszczasz juz mala na cale mieszkanie? bo ja nie boje sie ze walnie glowa o podloge ciagle mam takie wizje w glowie .kiedy mozna puszczac? chyba jak juz bedzie dobrze raczkowac stabilniej nie mam pojecia kiedy to bedzie moj maly otwiera mi szafki jutro ide kupic te zamykania i zestaw bezpieczenstwa dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
U nas 3 pobudki w nocy - o 23.00, 2.00 i o 5.00 a potem Myszka spała z nami w łóżku do 8.10 :) Juz przestaje wierzyc, ze kiedys przespi cala noc - ja daje cyca bo jestem tak zmeczona ze nie mam sily usypiac, czasem woda pomoze i smoczek ale rzadko :( Co na katar???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Przyszla - ile dajesz tej kaszki na podwieczorek? A jak dajesz o 10.00 owoce - to te ze slioczka? I on sie nimi najada? az do obiadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Franka niechętnie na razie schodzi z dywanu...ale jak sobie coś upatrzy - niestety z reguły są to piłki psa o które toczy się teraz regularna bitwa... to pójdzie za nimi wszędzie. Puszczam ją - a właściwie sama się puszcza hehe bo czasem nie zauważę a ona już pod stołem np. NIe upadła mi jeszcze ani razu na glowę do przodu. Jak nie ma siły to siada i odpoczywa Pomarańczowa - Franka je owocki o 16 i starcza jej do 19.30. Piksip - sama tego wózka też bym nie kupiła bo bym nie miała tyle kaski... Na szczęście znaleźli sie chętni... :P Kluska - myślę sobie czasem właśnie o tym, że jakbym miała teraz robić film to o matkach i to forum na pewno byłoby dla mnie inspiracją. Teraz się wyda, że wykorzystuję was żeby zdobyć sławę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poranne mam chwilę to skrobnę i spróbuję tej kawy nie porozlewać :) \\_/J \\_/J\\_/J\\_/J\\_/J\\_/J\\_/J\\_/J\\_/J\\_/J\\_/J\\_/J\\_/J może się uda i ciacho, a raczej torcik ze świeczkami bo świętujemy dziś pierwsze "ma-ma" mojej nuli wypowiedziane w moim kierunku po przebudzeniu i chyba świadome :) jutro 7 mies kończy :) to na ten poczet właśnie torcik i i i i ~~~~~~ ________ ________ a co :) niech nam dupy rosną wielkie i szczęśliwe boela ja podałam owsiankę hippa na dobranoc z jabłkami i zero złych efektów :) a tak nawet jablka nie może ani grama bo śluz za raz a tu patrz tydziń je i nic :) mam nadzieję ze im przeszło :) szklana ja mogę scenariusz pisać :) zwłaszcza te momenty grozy :) i o tym wstawaniu po nocach po milon razy :) tylko wtedy to będzie scenariusz do trillera psychologicznego :) konwalia zdrowia mnie zaatakował jęczmień - pierwszy raz w życiu, koszmar jakiś, podobno z przemęczenia to wychodzi i brudnych rąk, brudnych rąk nie posiadam raczej nigdy więc chyba muszę się wyspać. basienia nulka chyba telepatycznie to ma-ma od was ściągnęła :) buziaki że o mnie myślisz :) nula wyrosła? a wiesz jak wywredniała? heheh jak nie moje dziecko :) piksip dzieki za kciuki :) przyda się każda para, ale powiem ci że juz normalnie mi się odechciewa, zrobiłam sobie tydzień przerwy bo mam dość i muszę psychicznie odpocząć od spotkań z kretynami i naciągaczami. nula własnie gadała i zasnęła z miśkiem w buzi... piksip u nas ze staniem jest tak samo, możliwe że będą same pewnie siadać jak zaczną samodzielnie wstawać, lekarka mi tak powiedziałą, nula siadła kilka razy sama ale nagle jej sie odwidziało, jak łapię ją za ręce do siadania to zaczyna siadać poczym prostuje nogi i bach stoi i nie chce usiasc już, kazała mi ją tak pod pachy pewnie podtrzymywać żeby miała wrażenie że stoi sama ale żeby jej kręgosłupa nie obciązac, też nie raczkuje mimo że dupę pcha do góry i na kolanach się podpiera ale zupełnie nie wie do czego służą ręce i opiera się na czole :) za to pełza jak wąż :) najchętniej do tyłu :) szklana wyłóż dom kolorową gąbką :) będzie wesoło i bezpiecznie, a tak swoją drogą to ciezko upilnować takiego raczka, fajnie że frania pomyka na czworaka :) śliczna taka na zdjęciach jest i wesoła ;) przyszłamama gratuluje gotowania samodzielnego , mi sie strasznie nie chce, ale muszę zacząć bo nula woli domowe niż słoiczki, wczoraj np wciągnęła pomidorową u mojej siostry jak nie wiem co :) a jak widzi rosół to az piszczy :) generalnie oprócz owoców je wszystko. kluska super to body może i nuli takie sprawię :) my chcrzcimy dopiero na boze narodzenie wiec mam jeszcze czas:) pomarańczowy gościu ja tez dziś spałąm z nulą od 4 a do czwrtej wstałam ze 3 razy - już myśłałam że się uspokoiło. miłego dnia dziewczyny ie ogarnąc chatę i na spacer bo piękna pogoda u nas, taka prawdziwa jesień się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :) eh zabiegana jestem ostatnio jak niespacekriem do szkoly po mala to z mamuskami poznanymi w szpitalu wychodze na spacerki :D a jak przychodze ze spaceru to obiadek dla Adasia, dla nas i przypilnowanie malej przy odrabianiu lekcji i tak codziennie to samo eh milego dnia pozniej postaram sie poczytac :) a i moj mlay wczoraj zjadl o 21 to ja zadowolona sobie mysle pewnie przespi cala nocke a tu przed 4 rano syrena bo on glodny heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu, aby teraz odpisać, bo dużo tego. Chciałam jednak spytać jak dokładniej wygląda menu Waszych córek i synów :) Może mi coś poradzicie...Od jakiegoś czasu Zuza wreszcie normalnie je,tzn. raz dziennie obiad (nawet 190 ml),przy kolejnym karmieniu daję słoiczek owoców (mały).I teraz pytanie: co z resztą posiłków.Tylko mleko? Dodam, że ona budzi się w nocy - dostaje 170 mleka. Ok. 6 rano znowu mleko, o 9 też.12 - obiad, 15 - deser, no i 18 oraz 20 znowu mleko. Za dużo go chyba. Poradźcie, czym można zastąpić posiłek mleczny np. o 9 i 18... Kaszki, kleiki nie wchodzą w grę, bo tego nienawidzi. Dziewczyny, jestem strasznie uwiązana. Zuzka nie chce siedzieć w bujaku,w łóżeczku zaraz wstaje na nóżki i gdy tylko mnie zobaczy,wyciąga rączki,patrzy jak zbity pies i krzyczy:mamamama. pRZEDWCZORAJ PRZEWRóCIłA SIę w łóżeczku i miała spuchnięte i czerwone oczko. Po prostu nie mam chwili dla siebie....Przepraszam,że tak o sobie marudzę,ale gnomek mały kima,więc muszę wykorzystać moment i ogarnąć,co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włsnie sie popłakałam ze smiechu i radosci!!!!!!!! Wyszłam do kuchni zrobic herbate, a Maje zostawiłam z zabawkami w łóżeczku i słysze : - mama, ama, mama, ama Nigdy mnie tak Maja nie wołała... Lece do pokoju patrze a ona stoi w łóżeczku i ptrzac w drzwi woła: mama... Mówię Wam cudowne uczucie słyszec te słowa i widziec ja jak tak stoi pierwszy raz w łóżeczku(do tej pory tylko klekała) i na szczescie aparat byl pod reka!!! Raczkowie fajna rzecz bo dzieciaczek jest bardziej mobilny, ale mojej Majce też na rzczkowanie się nie ma. Ja nie raczkowałam wogole tylko od razu chodziłam, wiec z nią pewnie bedzie tak samo. Szklana Ty bądź sławna a my bedziemy szczesliwe ze siędo tego przyczyniłyśmy, a jakie dumne z Ciebie bedziemy to hoho!:) Maja Wiem jakie to szczęście i GRATULUJE "ma-ma" to najcudowniejsze słowo świata! A torcik wyglada pysznie! O zaklinacz własnie dzieciaczki przewija w tvnie!Ale rewelacyjnie pieluszke zrobił! Maja możliwe ze Twoja tak jak i moja nie bedzie raczkowac. Nie wszystkie dzieciaczki raczkuja. Julka fajnie ze utrzymujesz kontakt z innymi mamusiami ze szpitala! u mnie wszystkie byly spoza miasta gdzie mieszkam...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Nie moge sie zebrac zeby cos napisac bo nie mam kiedy.Moje starsze dziecko poszlo teraz do 4 klasy i ma tak duzo zadan domowych,ze szok:( On polowe zrobi sam ale przy drugiej musze mu pomagac szczegolnie z przedmiotow ktorych do tej pory nie mial,potem przepytac go z ostatnich lekcji i schodzi nam przy tym duuuzo czasu. Najgorszy jest angielski bo do tej pory uczyl sie ale to nie bylo nic konkretnego a teraz pani (inna niz do tej pory) zadaje im po 2 strony w cwiczeniach ale on prawie nic z tego nie rozumie wiec ja mu tlumacze,do tego ona im mowi czasami cos i kaze zapisac wiec on (zreszta nie tylko on-polowa klasy bo rozmawialam z rodzicami nie radzi sobie z tym angielskim) pisze jak slyszy,w piatek zrobila im kartkowke i polowa klasy dostala 1 i moj synek tez i sie podlamal:( Trojka dzieci w klasie juz ma korepetycje ja tez sie nad tym zastanawiam ale z drugiej strony przeciez w podstawowce dziecko powinno sie uczyc bez korepetycji.Musze w ogole isc do tej pani i z nia porozmawiac.Do tego moje dziecko ma dysleksje wiec w ogole mu ciezko idzie uczenie sie polskiego a co dopiero jezykow obcych a ma jeszcze niemiecki:( Masakra.Do tego moj maz pracuje od zeszlego tyg do 20-21 wiec wszystko na mojej glowie. No to sie pozalilam:) Konwalia zeby chorobska sobie uciekly od was 🌼 Maju fajnie,ze znalazlas chwilke zeby popisac z nami no i zeby praca sie znalazla 🌼 co do wysypki to ja tez czasem cos daje Szymciowi mlecznego albo sama zjem i nic sie nie dzieje ale zastanawiam sie sie czy nic sie nie dzieje bo daje malutko czy juz mu przeszla alergia? Nie wiem Piksip wspolczuje znow nie przespanych nocek 🌼 moj Szymciu tez jeszcze nie raczkuje choc pozycja startowa jest:) Ja wozek kupila taki http://www.allegro.pl/item739304272_coneco_spacerowka_saturn_2009_najlepsze_gratisy.html i jestem zadowolona, musialam szybko sie zdecydowac bo kupowalam 2 tyg przed wyjazdem na wakacje ale tez mialam dylemat ktora wybrac Szklana super,ze frania juz raczkuje 🌼 dla niej no i pomysl na film z mamuskami z happy endem bardzo mi sie podoba Kluska to prawda powstala by super ksiazka z super radami dla mlodych mamus z naszego forum,Super,ze pomysl z body dla chrzestnych sie podobal ich minki musialy byc bezcenne Pomaranczowy wspolczuje nocek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Rosołku - ja ma tez podobny problem - nie chce przekarmiac Malej - niby powinny dzieciaczki jesc 5-6 razy na dobe a u nas z nocnym jedzeniem wychodzi nawet 8 ! U nas jest tak - 6.00 mleko, 9.00 mleko, 12.00 obiadek, 15.00 mleko, 17.30 kaszka ( 3 łyżki ) z owocami, 19.30 mleko - miedzy kaszka a mlekiem jest tylko 2h przerwy zeby byla syta na noc no ale i tak budzi sie w nocy:( No i dlatego pytalam was o te owoce - bo moze na drugie sniadanie te o 9.00 dac jej same owoce ze sloiczka te z 17.30 a o 17.30 tylko kaszke? A tej kaszki ile łyżek , wg schematu powinno byc 6-7. Ale czy od 6.00 do 12.00 to nie za dlugo na samych owocach? Ni c juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosołku u nas tak: 8 mleko 11 mleko 14 obiad ok 190 słoik albo mieszam np kurczak, marchewka, ziemniak ze szpinakiem (po 1/3 ze słoiczków) 17 mleko 20 owsianka z jabłkami na dobranoc albo np 13 zupa i 15 drugie to wtedy się przesuwa o godz. kolacja w przelotach przed obiadem i po obiedzie biszkopt, wafel ryżówy, bułka, chrupki czy danonek (raz na tydzień), ania nie je owoców spróbuj kisiel może polubi mi chyba ten jęczmie n z osłabienia bo juz tyle nocy nie śpię że strach... kluska mamy dzień mamy :) hura fajne to nie? normalnie pękam z dumy :) slawia pogadaj w szkole albo z innymi mamami bo widocznie to z pania jest coś nie tak jeśli większoć klasy ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, wlaśnie dzwoniła mama, że mała wysypana na buźce znowu bardzo i pod oczkami więcej ma tych krosteczek- o których pisąłam juz kieydś.... Nie wiem, chyba bez lekarza sięnie obejdzie. Może mleczko jej szkodzi, podajejej Bebiko Smaczny Sen, ale kurcze długo już kaszki je na mleku modyf. i nic jej siee nie działo. Gdyby miała uczulenie to możliwe, że tylko buźka wysypana? Rosołku- Ja nie wiem co można zamiast mleczka lub kaszki na posiłek, ja czasem jak mała nie chce zjeść kaszki na kolacje to żeby całkijme głodna nie była daję jej kromkę bułki i herbatkę do tego lub mleczko. Ale to takie dziubanie, ale nie pełnowartościowy posiłek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też spróbuję kisiel, muszę poszukać jakiegoś przepisu dla dzieciaczków. Gdzieś miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, My dziś na nogach od 6:30, tzn Pola bo zwlekłam się z nią z łóżka o 8:20. Pola ma lepsze nocki. Dziś spała do 2:30 potem cycu i spanie do 5 potem cycu i pobudka. Ale coś dziś było nie tak, bo budziła się z płaczem. Pola nie siada sama ale siedzi. Na czworaka stoi już z 1,5 tyg ale nic z tego nie wynika oprócz bujania się w przód i w tył. Wczoraj z pozycji na czworaka udało jej się usiąść. I w kąpieli pierwszy raz na siedząco(wczoraj) też podobno przyjęła pozycję wyjściową na czworaka i wróciła znów do siadu. Pola się rozgadała ale mówi po swojemu, żadnych "rozumnych" słów. A i tak się cieszę, że ma coś do powiedzenia bo do niedawna prawie wcale nie mówiła. Kluska, Basienia, Maja gratuluję pierwszego wyczekanego i upragnionego słowa!!!!! Maja jęczmień, hmmm ja nigdy nie miałam ale nieciekawie to wygląda. Kluska i co odezwali się z pracy? Basienia Wiki ładnie się zrehabilitowała za wyrządzoną Ci krzywdę. Szklana super, że udała się uroczystość .A Franka ślicznie wyglądała-nasz pulpecik forumowy. Salwia biedny synuś. Kurcze nie macie wrażenia, że Polacy chcą coś komuś udowodnić robiąc tak trudne programy nauczania. Co roku wcześniej zaczynają się czegoś uczyć, np jak w klasie 6 były pierwiastki, to za rok o pierwiastkach będą się uczyć w klasie 5. Ja bym poszła porozmawiać z tą nauczycielką od angielskiego i nawet bym zebrałą więcej rodziców, coby pokazać, że to nie tylko Twój problem. My mamy wózek dreamsbaby wersja doll&toll. Jak dla nas super. Konwalio my mamy taką normalną malutką szczoteczkę.Pola sobie myje zęby sama najczęściej przy przewijaniu a wieczorem przed snem my jej myjemy. Muszę jeszcze kupić pastę, bo na razie to samą wodą myjemy. Piksip oby to był jednorazowy wybryk gorączkowy. Widzę ,że Emi i Pola rozwijają się w podobnym tempie. Szklana Super, że Franka raczkuje. Współczuję Twojej koleżance. To straszne, że ludzie są tacy zawistni. Ale przynajmniej się przekonała, kto jest jej prawdziwym przyjacielem:) Kluska no to Maja się spisała i "poprosiła" chrzestnych. Brawo!!! Przyszła wydaje mi się, że guzy i małe wypadki są nieuniknione przy poruszającym się dziecku. Szkoda Nicolasa ograniczać. Jak upadnie parę razy to się nauczy ale też nie jest powiedziane, że będzie upadał. Pomarańczowy gościu 3 pobudki to i tak nie jest źle. Ja się cieszę jak muszę wstać tylko 3 razy a nie np co godzinę. Musisz zaakceptować sytuację a na pewno będzie Ci lżej. Tak jak Szklana zaakceptowała wczesne pobudki. Juleczka. Rosołku ja bym spróbowała dać Zuzi więcej Mleka na noc. Powinna zjadać 3 razy po 210 ml. Pola je tak: 5-6 cyc 9-10 cyc 11:30-12:30 obiad 15-15:30 owoce ok 18 cyc 19:30 kasza na gęsto łyżeczką ok 3 cyc Ale z tego co napisałam to widzę, że Pola też sporo mleka je. Mia kochana o Tobie też pamiętam. Spróbuj nowości .Nie masz nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku współczuję nieciekawej sytuacji w pracy. Wiem jak to jest mieć kwas wśród współpracowników. Wierzę, że wszystko się ułoży. Pimboli fajnie, że Nadinka spokojniejsza. No te jej błękitne oczyska otulone długaśnymi rzęsami .Piękne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł melduję się znad kubka z kawą... dziś mam jakieś duone samopoczucie i skupić się nie moge... nie fajnie :O babcia M zmarła wczoraj i znów czeka mnie pogrzeg... dołuje mnie to – ale ani słowa więcej o tym, nei ma co smucić... Klusia jak z tą robota? A gdzie fota Mai w nowym body?? :) Szklana – Ty to masz lajf, tak ful wypas warszawski – slawni znajomi, kino, wszystko takie superancie :) tyle się u Ciebie dzieje, ale Ci zazdroszczę. Czekamy na Twój film i czujemy sie zaproszone na premierę :) racja w tym że zazdrośc jest okrpona... ehh cena sukcesu. Ja poznałam tylko jedną sławna osobę i spędziliśmy razem czas na wakacjach – tzn on ze swoja dziewczyna ( z gazet wiem ze juz żoną) i ja z moim M wtedy – moim chłopakiej – wtedy byl to aktor który dopiero rozkrecał sie w serialach, teraz jest na topie :) ciekawe czy by nas pamietał hehe – dziwne bo nie przyznał sie ze gra... my w sumie o to nie pytaliśmy, fajny człowiek, tylko zdjęć nie chciał sobie robić hehe :) Szklana to co film o lutówkach tzn lutówko styczniówkach :) ja sie piszę na sławę heheheeh ja coś przegapilam posty o aukcji bo nie wiem o co kaman -w każdym razie powodzenia :) fajnei z basenem, u nas nie wypaliło bo zabrakło miejsc na godzine która mnie interesowała, ale wybierzemy sie sami ze znajomymi i synkiem w wieku gaby :) Robur fajnei ze mogłas sie porządnie wysapać :) Pimboli, a jednak Nadine z powrotem odnalazła swój rytm :) Basienia jak to sięmówi – jak trwoga to do... mamy hehehe Konawalio zdrówka wam życzę ❤️ Maja u ns podobnie – ciągle myslę że „to przez zęby” tylko zębów jakoś brak hehe. Co do tej nowej pracy to spróbuję... a tak na marginesie to będę miala się na kim tam powyżywać hehe :P świetnie że twój mały alergik tak pięknie diete rozszerza :) Boela no no – Piotrus lizaki wsuwa, a o zabki to sie mamusia nie boi? :) Piksip współczuje nocnych sensacji... Co do wstawanie to troche uciążliwe, co? Gaba wstaje nawet w wózku na spacerze – czasem oszaleć idzie hehe U nas noc tez donajlepszych nie należałała może dlatego dziś jestem detka... babeczki poogladałam fotki – to że dzieci piękne to już pisac nie trzeba, ale jakie ona sa juz DUZE!!! az uwierzyc nie mogę... wysłałam kilka fotek Gaboludka mojego :) przyszła Mamo moja Gaba raczkuje po cały domu. Robei to juz bardzo sprawnie ale zaliczyła kilka wypadków :) to neiuniknione – najgorsze to ze u nas pies ciągle brudzi podłogi,a le i do tego mała musi sie przyzwyczaić-staram sie nie świrowac, ale oczywoście gaba raczkuje pod naszym nadzorem bo włazi wszedziei wszystko, dosłownie wszystko bada... najgorsze ze podoba sie jej leżanka psa a tam syf kiła i mogiła ;) musze konczyć bo czas goni do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wylicytowała dla Niuni śpiworek do spania. Niby dla chłopca ale jest śliczny. Napisane jest, ze dla chłopca, bo jest po chłopcu i jest niebieski. A co to dziewczynki nie mogą nosić koloru niebieskiego. A widziałyście na mailu jak jest Leach ubrana. Superaśnie na niebiesko pomarańczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
600 strona... hmmm ja mam szczescie do zaczynania nowych stron :) moze i ja powalczę zamiast pracowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik - uprzedziłaś mnie choć byłam blisko :) zmykam do roboty miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mia niestety, nenenneenene. Ale chyba sekundę wcześniej wysłałam posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia współczuję z powodu śmierci babci. A Ty nie wiesz, że zakazany owoc najlepszy. Ja tam się Gabie nie dziwię. Poli też, bo już nam powywalała książki i płyty i bawiłąasię w mokrej karmie kota aż miała ręce po łokcie brudne. Na szczęście w porę zauważyłam i nie zdążyła jeszcze spróbować co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik!! wygrałaś;) Ja wczoraj siedizałm przy stole z Emi na kolanach i 3 sekundy nie uwagi, a ta już gazetę skonsumowała!! Na szczęści była "śliska" i przykleiła siedo języczka i jak go wysunęła to przechwyciłam!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×