Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Balbina - no takie coś przyda się bardzo, ale po porodzie sn. Po pierwszym dziecku szybko doszłam do siebie, ale przy drugim chyba bede musiała od razu zakuć sie w pasy :p jednak mięsnie już nie w tej kondycji co za pierwszym razem i skóra też. CO do tych sałatek to rzeczywiscie jednakowe przepisy:p ale to nic, łatwiej utrwalić, choc ja znam je i powiem tak - z frytkami PYCHAAAA:-D Któraś pytała o przepis na racuchy. W zasadzie to każda babka pewnie modyfikuje na swoj sposób, ja robię dwojako, w wersji troszkę dłuższej i mega krótkiej. Dłuższa (sładniki w ilościach \"na oko\" - ciasto ma sie nie lać za mocno, musi byc takie średnie, ze wskazaniem na gęste). mleko mąka 2 jaja drożdże (pol kostki - tj. ok 5 dag) twaróg 2-3 łyżki cukru (można dać jedną cukru waniliowego) jabłka, rodzynki (razem, bądź osobno) drożdże rozrabiam z ciepłym mlekiem i mąką do wyrośnięcia (okolo pol szkl. mleka i 2 łyżki mąki). Jak wyrosną to mąkę, letnie mleko, cukier, twaróg mieszam na jednolita konsystencję, wlewam wyrośnięte drożdże i jeszcze odstawiam na kwadransik. Potem mieszam , wrzucam jabłka i rodzynki (albo same jabłka) i smażę na patelni. Po usmażeniu i lekkim ostygnięciu sypię cukrem pudrem (albo i nie - jak nie zdążę:p Wersja szybka: mleko, maka, jaja, cukier, 2 łyżeczki proszku do pieczenia, jabłka - wszystko mieszam na średnio gęste ciasto i smażę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina mnie tez czasami kluje po lewej stronie brzucha bylam u lekarza i powiedziala ze to normalne powieksza sie wszystko .co to krokierow ja robie dokladnie jak ty tylko ze z gotowanego miesa z kurczaka :) co do tych gorsetow mam nadzieje ze nie beda nam potrzebne i wrocimy do swoich figur po ciazy :) ja mam dla dzidziusia juz wszystko ubranka chyba do max 2 lat :) zimowe i letnie,smoczki,butelki,sterylizator na butelki do mikroweli,podgrzewacz,termosik ,odciagacz do pokamu,wozek,lozeczko turystyczne,to w ksztalcie kolka z misiami do gory zeby dziecko mogla na podlodze lezec nei wiem ajk sie to fachowo nazywa,zabawki,taka poduszka zeby dziecko na boku spalo do lozeczka,posciel,buciki,karuzele do lozeczka,hmmm co jeszcze wiem ze generalnie brakuje mi mebli (kupuje 3 lozko,szafka i przewikak) i wanienka ( z profilowana wkladka),bujak,parasolki do wozka a dla mnie mam kilka tunik i jedne spodnie ciazowe i 2 pary wiekszych rozmiarowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zabajona:) ja jade do tesciow na weekend wiec moze przed nimi wstapimy na zakupy to kupie sobie cos jak zobacze mysle jakies spodnie lub wieksze bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina - co do zakupków, to ja w zasadzie nic nie muszę kupować. Ciuszki mam po córci, starałam sie wybierać uniwersalne kolory, także typowo dziewczęcych mam nie aż tak wiele _-gdyby miał byc facet, to i tak duzo mi zostaje na pierwsze co najmniej 10 miesięcy. Bo tyle miałam ciuszków na dzień dobry (z paczki, z tego co sama kupilam , co babcie i ciotki pokupowały). Tak więc dla maluszka zakupię jedynie kosmetyki - mydełko bądź emulsję oilatum do kąpieli - wtedy żadnych oliwek nie trzeba. Zresztą nauczona jestem po córci, ze z oliwkami nie trzeba szaleć od początku i obserwować maluszka, córka okazało sie, ze nie tolerowała oliwek i sie uczuliła, wiec za radą połoznej kąpałam ja w oilatum, a jak sie emulsja skończyła, to ja miałam mydełko oilatum, to potem smarowałam parafinką (z apteki). NAwilżała pieknie i nie bylo problemów skórnych. Na pupkę bepanten (przyda sie do sutków), albo purelan , albo alantan, a na wieksze problemy sudocrem. Ponadto dokupię tylko nowe butelki (na dzien dobry awaryjnie muszą byc dwie co najmniej; do mleka i wody). Planuje drugie tez karmic piersią dokąd sie da, ale przewidziec sie nie da nic i moze bede zmuszona dokarmiac. Dla siebie do szpitala nie muszę nic kupować, jedynie klapki pod prysznic i biustonosze do karmienia nowe. Koszulę do porodu mam - po pierwszym nie byla wcale brudna, po praniu jest jak nowa. Koszule do karmienia tez mam. Więc tez zostanie tylko zakupić majty poporodowe siatkowe, podpaski, tantum rosa. Z pewnością dla malucha cosik nowego sie dokupi, ale to tak symbolicznie, zeby i drugi cos miał nowego jak i pierwsze. Wiec poza tym pieluszki zostaną - a na to bedzie szedł majątek:p chyba, ze córka do tego czasu nauczy sie funkcjonowac bez nich - mam nadzieję :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mama - to okrągłe ot pewni emata edukacyjna :-D dobra rzecz:) No już nie wspominałam o reszcie, bo wiadomo, ze łózeczko, wózki , pościel i inne takie niezbędniki mam :) no moze odciagacz mam słaby, ale potrzebowałam go jedynie na pierwsze dni jak miałam nawał mleczny a mała nie przejadała, to ściagałam, bo az rozstępy mi sie porobiły. Generalnie ni emiałam problemów z pokarmem strasznych , poza dwoma kryzysami na przełomie 6-7 tygodnia i potem 3-4 miesiąca, ale połozna mówiła, ze to sie zdarza i zeby nie panikowac i nie rezygnowac, najwyzej dokarmiac (najpierw z piersi i potem butla). Jak mała ssała jedną pierś to z drugiej tryskała fontanna mleka, wiec siedziałam ze zbiorniczkiem:p:p:p szkoda marnowac było i nieraz z tego tryskania i z 20 ml sie uzbierało, wlewałam do buteleczki, po nocy miałam jak znalazł na dokarmienie głodomora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek.....woj...............tc......data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........18........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie........17........01.02.09........+1..? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Maya81............27....dolny śląsk...................03.02.09...........? Monia.............22......lubelskie..........17.......04 .02.09............? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............? gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........17......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie........15......06.0 2.09............? agnesita.........20......śląskie...............17..... 05.02.09.........+3/..? nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............? malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......17..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......16.... .10.02.09..............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? *Iskierka*.......28........wlkp....................... 14.02.09.............? katia-84........24......małopolskie.........16.....18.02 .09.............? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............? Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09..............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. ........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........15...16.02.09........ .+1..? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......15...19.02.09...............? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ..........? Zabajona........31......warm.-maz..........14. .. ..26 .02.09..........? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też mam problem z ciuszkami z głowy, bo jak okaże się, że dziewczynka, to po córci będą a jak synek to siostra mi odstąpi :) Na razie jesteśmy na etapie rozmawiania o remoncie pokoju dla maluszka. A całą wyprawkę zacznę kupować miesiąc przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede musiala kupis staniki majtki ale jeszcze mam dobre wiec poczekam.zabajona jaka ma byc koszulka do porodu? klapki mam i normalne nowe i pod prysznic pizamke taka dluga rozpinana do karmienia by byla dobra ale moze dokupie jak zobacze ladna ale jak wyglada ta do porodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kiedy dziecku jest potrzebny wózek? Moja młoda ma teraz 1,5 roku zanim urodzę maluszka mam nadzieję, że odstąpi wózek, bo drugiego nie ma sensu kupować. A w łóżeczku do kiedy dzieci śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki ??? Dziewczyny, tak mocno trzymacie za mnie kciuki i tyle z Was mnie wspiera , że aż mi łzy popłynęły ciurkiem. Jeszcze raz WAM BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ. Dzięki wszystkim za przepisy, teraz już ich nie wykorzystam, bo mąż zasygerował po prostu tradycyjny bigos z grzybami i suszonymi śliwkami, ale nie omieszkam spróbować zrobić je innym razem. Już niedługo kolejna imprezka - 6 urodziny syna. Sałatkę z kurczakiem i gyrosem znam i będę ją robić, no i jeszcze jarzynową i z ananasem. Nie przeczytałam jeszcze wszystkiego, bo oczywiście wczoraj mnie nie było, a jak mnie nie ma, to Wy piszecie i piszecie. Nadgonie po jutrzejszej imprezie, a tymczasem idę sprzątać i robić sałatkę jarzynową, a bigosik już gotowy. Zabajona. Nie przejmuj się tymi pomarańczówkami. Czasami robię danie i dodaję \"coś\" z torebki - to dla mnie normalne. A dwa dni temu jak mnie naszło na hamburgera, to nie ma przeproś, kupiłam i zjadłam. Do tego frytki i cola. Ale mi smakowało. Aha, gdy kupiłam śliwki suszone, to na opakowaniu wyczytałam, że konserwowane sorbinianem potasu. No i co zrobić ??? W dzisiejszych czasach n o da się odżywiać bez chemii. Miałam się tylko przywitać, bo nie bardzo mam czas, a tu tak się rozpisałam..... Pozdrawiam WAS gorąco, no i witam nowe lutóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszłaMamo - do porodu koszulka musi byc po prostu wygodna:) nie długa, najlepiej do kolana, albo wrećz do polowy uda, no i dobrze, gdyby miala mozliwość odsłoniecia piersi, w koncu pierwsze karmienie jeszcze na porodówce:) Mamo3 - mmm, bigosik, juz czuję zapach:-D A co do niezdrowego żarcia to masz rację, takie czasy, w tym zyjemy, chcemy, czy nie - wszędzie jest chemia i nie poradzi sie nic na to. A ze na te niezdrowe najwieksze smaki są - to tez nie dziwne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak mnie dzisiaj naszła ochota na cały olbrzymi zestaw w Mc Donalds albo chociaż na Pizze, najlepiej wiejską :) mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek mamuski, przez ostatni czas troszke popracowalam troszke poganialam i zupelnie nie mialam czasu na siedzenie przed kompem... wyobrazcie sobie,ze mieszkanie ktore kupujemy z dnia na dzien zmienia wartosc...normalnie jest jak na aukcji. jutro jest dizen podpisywania umowy i naprawde te dwie nastepne rodziny, ktore tez sobie upatrzyly to mieszkanie walcza jak lwy i ciagle przebijana jest cena ...minimum raz dziennie...ja od tego juz zawrotow glowy dostaje..my w tym mieszkaniu bylismy uz z architektem i zbudowlancem juz wszystko wiemy jak bedzie wygladac i raz dziennie dowiadujemy ise ,ze ktos \"da wiecej\"..wiec i my skrobiemy kaske ,bo milosc do tego mieszkanka mamy juz wielka...mam nadzieje,ze jutroprzed podpisaniem umowy juz nic sie nie zmieni...tam jest taki piekny pokoik dla malenstwa:) a malenstwo juz daje mi popalic...dwa dni temu biegam w pracy(nie zeby wiecej niz zwykle i nagle czuje taki dziwn rodzaj kolki z prawej strony...i kiedy wezme oddech i kiedy sie rusze bol jest nie do zniesienia..wpadlam troszke w panike przecierpialma tak 3h..poczym zarzucilam sobie no-spe i zajakis czaas przeszlo no i sobie tak myslalam caly czas,ze takiej kolki to ja w zyciu nie mialam i to w dodoatku zeby bolalo to miejsce ,ktorego dotykasz...no ale dzien skonczyl sie pieknie i przyjemnie,poszlam spac i obudzilm sie o 6 znow do pracki i przeciagm sie w lozeczku i to samo....do tego stopnia ze nie moglam wstac...ale jakos wszytko ladnie poszlo dojechalam na plan ,zapowiedzilam,ze bede chciala sie urwac do lekarza i okolo 10 juz bylam w drodze.mojej pani doktor nie bylo...zaden ginekolog z przychodni nie chcial ogladac ciezarnej z bolem(co dla mnie otarlo sie o bezsens...)ale przyjal mnie internista i powiedzila,ze on nic nie wie bez konsultacji gin nic mi nie powie,bo to ciaza i moze ten bol byc z kazdej przyczyny...udalo mu sie zarezerwowac wizyte na 15...wiec spowrotem do pracki z pracki na 15 do gina.pojechalismyz cudownym razem wchodzimy do gabinetu a ten lekarz tak nan nas patrzy i krzyczy \"prosze wyjsc ja ciazy nie prowadze\"wiec cudowny uszy po sobie i nura na korytarz.a ja siedze,zadnego pytania,kompletnie nic odlozyl gazete i zlapal za telefon a kiedy nie mogl sie nigdzie dodzwonic to pyta mnie ktopania tu zapisal?wiec ja zdziwiona mozwie ,ze wrecepcji...to niech pani tam szybko wraca, do wiedzenia...i wychodze z tamtad zdiwiona po maxie...cudowny pyta no i co? a ja mowie ze kazal mi wrocic do recepcji...cudowny sie u niosl i taki zdenerwowany ,to co baba w recepcji ma cie zbadac?bylo zapytac po co masz tam wrocic!tlumaczylam mu,ze nie chcial wogole(gin)odpowiedziec na zadne moje ytanie...a wrecepcjiise dowiedzilam,ze zapisano mnie do gina ktory nie przyjmuje ciezarnych...nalazilam sie po tej przychodni nawalczylam o swoje i znalazl sie mily dziadzio,ktory mnie przyja zbadal i powiedzial, ze maluch cisnie mi na pecherz,ze takie rzeczy sie zdazaja i ze pewnie nie wysikuje ise do konca co potwierdzilam,bo rezczywiscie jak juz zrobie siusiu i napne sie potem drugi raz lub zmienie pozycje na kibelku to jeszcze wylatuje,ze jezeli beda bole ise powtarzaly to mam brac nospe albo jakis paracetamol ale lepiej nospe,ze mam pozerac urosept i zrobic milion badan moczu...uspokoil ze z maluszkiem wszytko ok..pozatym czuje ze wszytko ok, bo po tym okrutnym bolu z boku maluszek wynagrodzil mi wszytko i zaczal aktywniej dawac o sobie znac:)to tak jakby ktos mnieod srodka laskotal palcem i przy tym wszytskim szly sobie jakies babelki:) ;)naprawde cudowne uczucie:) i wiecie co?rano mialam zebrac probke moczu...i bylam tak zaspana kiedy szlam na pierwsze siusiu ze zapomnialam i chyba juz po trzech siusiabiach jestem i zastanawiam sie czy jest jeszcze sens zbierac te siusie?co myslicie? i powiem wam dziewczyny,ze nie zycze nikomu takiego bolu jaki przeszlam w te dwa ostatnie dni i tego strachu ze cos jest nie tak z maluchem...ale zycze takiej radosci za kazdym raem kiedy lekarz mowi ,nie martw sie maluchowi nic nie jest,usmiechaj sie bo on czuje ze is emartwis zi tez mu jest smutno ...i sam ci mowi ze jeste dobrze bo zaczynasz czuc jego ruchy a to znak ze zyje:) ucalowalam wczoraj tego starszego pana doktora ze szczescia,ze jako jedyny w calym tym przybytku lekarskim wyrazil zgode mnie obejzec i z emnie uspokoil:) i takie info bardzo babskie...wiec okazuje ise ,ze moje piersi tez mocno urosly i tez maj zylki i tez swedza...ale ja mialm problema z zakupem bisustonosza i no i laze po tej warszawie i zgladam trafilam do gorseciarki..takiej z prawdziwego zdzania.pani handluje biustonoszami roznych firm ale rowniez sama szyje...i ja myslac ze to sklep tam przyszlam i mowie ze interesuje mnie rozmiar 75e a pani usmiechaise tajemniczo i mowi a co to za rozmiar??wiec mowie,ze moj:))a ona mmowi tak:u mnie biustonosze kosztuja powyzej 200 zl...jesli chcesz wydac na tyle pieniazkow na biustonosz to zadzwon do mnie umowimy sie i najpierw zaczniemy od ustalania rozmiaru i fasonu a potm cos wybierzemy:)pierwszy raz trafilam na fachowca w sklepie z bielizna...tylko nie wiem czy wydawac tyle pieniazkow na stanik,ktory pozlozy mi tylko miesiac lub dwa...ale w tej mojej wedrowce wyladowalm przypadkiem w sklepie kappahl...dziewczyny nie uwierzylam wlasnymoczom.oni tam maj aprawie same tuniki a kiedy doszlam do dzialu z biustonoszami oczom nie uwierzylam...maja rozmairy miski do G, i cudowny szalam po sklepie przynosil mi moje rozmiary a ja mierzylam jak szalona i kupilam 3 sztuki po 69 zl...a zapomnialam do stalam znizeke 10% za zalozenie karty klubowej(na kazdy biustonosz oddzielnie).jestem zadowolona. ciuchy w tym sklepie nie sa porywajace ale temat tunik maj dobrze opracowany:) pozdrawiam wszytkie nowe dziewczyny, gryzmola w szczegolnosc bo byc moze mijamy sie gdzies na ulicach zupelnie nie wiedzac o tym.. no i karella?bo mi nazwy nikow uciekaja..szpital swietej zofii ide odwiedzic jutro dowiedzialm sie,ze \"znajomosci\" to poprostu wybranie poloznej z tego szpitala i pewnie odrazu oplacenie jej.slyszalma ze trzeba wczesnie rezerwowac te sprawy bo polozne przy oplacanych porodach(w sensie tej pojedynczej sali)moga uczestniczyc okolo 3 razy w miesiacu(kolejne ulatwienie unii europejskiej). i zrobilo sie tutaj strasznie smacznie na tym forum...:) buzki bo ise rozpisalam straszliwie. PAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegielam...z tym pisaniem co to sa majtki poporodowe siatkowe?ktoras z was chyba zabajona o tym pisala jak i z czym to sie je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hałaśliwa - to żes sie nałaziła:-o ja nie wiem jakbym postapiła, ale chyab bym budę rozniosła:p nerwus ze mnie:) A doktorek musiał miec niezłą minę jak go cmoknęłaś:-D:-D:-D Grunt, ze wsio ok. Mnie tez pobolewa, czasem jest to ostry ból calego podbrzusza, jak zbyt gwałtownie sie zerwę, przeciągać to sie nie przeciagam, a przynajmniej robie to na raty, najpierw nogi, potem ręcę, nie napinam sie cała, bo mozna sobie stracha zapodać, gdy sie napnie za mocno i skurczybyk złapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, hałaśliwa, te gacie kupuje sie w aptece, jednorazówki, są z przewiewnego tworzywa, chyba bawełnianego, są takie jak grubsza bibula, czy coś. Mają rozmiary i sa idealne po porodzie. Ja miałam Belli i mi jeszcze zostały. Hehe, kolorki też mają niezłe, w paczce są zielone, niebieskie i białe:p:p:p pakowane zdaje sie po 3 sztuki. Potem je wyrzucasz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
dziewczyn jak dobrze ze jestescie bo ja nowicjuszka pierwsza ciaza i duzo sie mozna odwas dowiedziec dzieki ja jeszcze nic nie kupuje boje sie hiiii tak zaczne po 6 miesiacu ;-) wiem ze panikuje troche z tymi bolami brzuszka ale jak mnie ginek wystraszym ze mam to przodowe łożysko to zwracam uwage na wszysrko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halasliwa straszne z ta polska sluzba zdrowia ile czlowiek musi sie nameczyc i naprosic zeby ktos laskawie nam pomogl ja jeszcze pamietam jak mieszkalam w pl i szukalam pomocy u lekarzy w sprawie migreny to mi odpowiedziala ze mam sie przyzwyczaic taka moja natura co z tego ze 3-4 razy w miesiacu bol caly dzien i wymioty .Ciesze sie ze nie musze sie juz leczyc w pl.A tobie zycze jak masz wiecej kasy idz prywatnie .Cudowny to twoj maz?? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
zabajona ja na bank bede musiala sie sciagac odrazu po porodzie bo juz mialam swoja oponke taka dosc dosc hihii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po porodzie mam tutaj fitness oplacony przez kase chorych wiec bede chodzic moze jeszcze na aquaaerobik chce jeszcze lepiej wygladac niz przed porodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciązy tez szybko nie kupowałam i pofolgowałam sobie, ze zdążę. CO prawda ciuszki poprane byly i juz w szafie w 90 %, ale plan miałam torbe do szpitala spakowac juz po swietach BN, a tymczasem przed nimi wylądowałam w szpitalu i ani dla siebie ani dla małej nic nie spakowałam sama:( Obie babcie sie tym zajęly, ale co z tego, skoro nie ja. Teraz to juz nie bede głupia, na bok odłoze zestaw, wiec jakby co mąz zapakuje tylo w torbe to co przygotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
hałasliwa no ci lekarze to jacus konowale ale bym tam jazde zrobila dobrze ze chociaz jeden cie przyjol i ze jest wszystko wporzadku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Przyszla wsumie to tak masz racje co ma byc to bedzie wiadomo jak jest dane to sie wszystko dobrze konczy ;-) a wiem ze jak cos nie tak to sie wtedy zgania bo sie pokupowalo bo cos tam hihhhihihihihh a ja tez z chcecia bym sobie juz cos pokupowala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
ja tez bym chciala schudnasc chodz mam policystyczne jajniki i chora tarczyce i tyjem sobie to sie nie poddaje choc lekarze mi powiedzieli z epociazy powinam schudnasc narazie nic nie przytylam ale schudlam 2 kg a jem wszystko i nawet czasem pizza i mc donalds sie zdarzy bo mnie tak ciagnie dziwnie hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dla dzidzi nie kupuje bo mi sie nie miesi hehe zapomnialam dopisac ze mam jeszcze chodzik i fotelik do auta:) heh teraz tylko dla mnie pokupuje ciazowe ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czasami nie moge sie oprzec i musze pojsc do kfc lub mc donalda ,na pizze i wszystko zawsze popic cola wiec nie zdrowe ale czasami zdarzaja mi sie male grzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×