Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kris08

SMAK I ZAPACH POCHWY??

Polecane posty

Soczki są krwiopochodne i dlatego często (nie wiem czemu zwłaszcza u młodych dziewczyn) wyczuwa się w nich smak i zapach żelaza. Ten smak i zapach lubię najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam.
ale ja pytam czy np jak jest słony śluz kobiety to czy wszystko w porządku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do gina zrób badania i jeśli będzie ok. to wtedy zapytaj partnera czy jest zadowolony. Jeśli tak tzn że w porządku i czas skupić sie na doznaniach a nie smaku bo to nie Tobie ma smakować :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz rodowity
jak zdrowa picz to smak dobry - specyficzny ale przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erektus
nie myj sie kochana bede o dwudziestej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erektus
ooooooooooooooooooooch barbarko2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam.
gm no miałam jakąs infekcje, ale już "podobno" jest wszystko w porządku....ale smak ten sam znaczy słony......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotek płotek
Hmm...coś nie tak! dobrze umyj brochę pod strumieniem i wszystko będzie ok!a co ty się od razu za lizanie bierzesz co - gówniarzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaaa
Dla nie ktorych przyjemny dla nie ktorych nie! Sprobujesz to sie przekonasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam.
ale czy ten śluz powinien byc słony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toko
ja lizałem po pijaku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga klacz
blady kris rzadzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smak i zapach pochwy jest charakterystyczny i u faceta doswiadczonego wiąże się z przyjemnoscią seksu i podniececa Podobnie jest jak z potrawami ktore nie znamy Zapach moze byc nieprzyjemny ,ale gdy poznamy smak i polubimy ją np. ser pleśniawiec to jest apetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Z
Jestem miłosnikiem i zapachu i smaku, może dla tego że moja partnerka regularnie i z odpowiednią częstotliwoscią sie myje. Co do słonego to: tak może być słona i nic to złego. Ps.: Bo z piczką jak ze słodyczami jedni lubią czekolade inni schabowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzeniażyczenia
Życzę smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafdafsa
Pochwa pachnie jak cap a smakuje jak ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onasex
wg mnie zapach pochwy jest średnio przyjemny wg mnie szczerze to śmierdzi ;d no chyba że zaraz po prysznicu to jest ok i nawet podnieca a smak.. hmm bez smaku po prostu słonawe i zależy od tego czym sie żywi partnerka. podobnie ze spermą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem tylko
mloda ciipka pachne sledzikiem a stara piizda jedzie sledziem ! Biorac pod uwage ,ze watek ma juz 2lata (2008 rok), to ciipka twojej dziewczyny jedzie wali starym sledziem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valtharys
No ostatnio to moja dama miała posmak malinowo, cytrynowo z nutką bitej śmietany o posmaku ananasa:D ale to może dlatego że przygotowałem małą ucztę. czasem zdarzy się tak zwany śledź :P P.S jezus maria co za ludzie tutaj siedzą, a pytania też mistrzowskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazikkko
Może ja się tutaj wypowiem, a trochę w życiu posmakowałem. Otóż pochwa nigdy nie pachnie ładnie w potocznym tego słowa znaczeniu. Jeśli będziesz tam wsadzał nosa i się zaciągał, to nie będzie to przyjemne - szczególnie po stosunku (nie mówię o spermie). Jeśli będziesz lizał, to będzie ok - nie jest to na tyle intensywny zapach, żeby odrzucał przy lizaniu. Smak śluzu rzeczywiście można porównać do smaku kisielu o smaku żelazowym. Miałem kilka partnerek w życiu - wszystkie miały podobnie, więc nie ma pochwy, która pachnie ze środka lawendą - nawet, jeśli ktoś na forum chwali się, że jego kobieta tak właśnie pachnie z pochwy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniak zapachu psiochy
jesli lubisz zapach śledzia i moczu to zapach cipki bedzie dla ciebie najwiekszym skarbem jaki istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazikkko
Kolego, mówimy o wymytych cipkach - w takim wypadku nie może być mowy o smaku, czy zapachu moczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniak zapachu psiochy
zapach moczu wpleciony jest w bukiet zapachowy kazdej chocby najczystszej cipki..i nie jest to złe..mocz kobiety zawiera feromony które zniewalają męskie zmysły...gdy jeszcze dodamy doń naturalny zapach świerzego halibuta który ma płyn z pochwy otrzymujemy koktajl Bogów którego zapach zniewoli kazdego prawdziwego samca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się ukryć, kiedy przejdzie przez wieś, wszystkie psy będą wyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze bez podniecenia to żadna atrakcja po drugie zapachy i smaki są różne, od bardzo delikatnych, nieuchwytnych po ostre i nieprzyjemne (nie mam namyśli braków w higienie) po trzecie u kobiet, ze względu na ich cykl owulacyjny, zachodzą zmiany w składzie wydzieliny, więc i w smaku i zapachu mnie jakiś czas temu, tak po prostu w ciągu dnia :D przypomniał się smak i zapach, szczególnie zapach, cipki mojej byłej to było bardzo przyjemne, ona miała (bo jak ma teraz nie wiem) taki szczególny zapach, nieco ostry ale smakowała łagodnie to było tak, jakby mi się przypomniał smak ulubionej potrawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzałbym z zapachem moczu dobrze wymyta wagina, tuż przed degustacją, nie będzie miała tego zapachu, ale jak to z zapachami bywa, bywają niezwykle mocne a ten halibut, to też przesada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AkaGaka
No nie no... Co jak co, ale zapachu moczu, to u żadnej nie czułem mimo iż stamtąd odchodziły już różne zapachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×