Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Gość a co z dejzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia nie dziwie sie
chlopakowi, ze cie zostawil. szmata jakich wiele. na dyskoteke zapierdalasz a dziecko w lozeczku lezy. zamiast spac przy nim to ty chlasz pewnie alkohol, pierdolisz sie z nieznajomymi i cpasz. nie pierdol,ze raz bylas i nagle cie to obnrzydzilo. kurwa sie jets, kurestwo sie ma we krwi. jak ja nienawidze gdy jakies kurwy "wychowuja" dzieciaki, a potem wyrastaja takie same kurwy co matki. biedne dzieci przez dziwki byc wychowywane. a gdyby cos sie stalo dziecku? wypadlo z lozeczka albo co i trzeba by jechac do szpitala, a ty najebana, czuc alkohol od takiej. od razu bym ci odebrala prawa rodzicielskie i oddala dziecko komus kto je pokocha i bedzie czul sie wyrozniony, ze ma dziecko w ogole. rownie dobrze moglas byc bezplodna. i co? wtedy docenilabys jak to jest nie miec dziecka, czekac, starac sie. a ty sie bawisz. dzieciaka pewnie babka wychowuje co? kurwicha takie jak ty powinny w domu siedziec przy dziecku albo oddac je. kazdy lepiej wychowa dziecko niz kurwa jakas ktopra jeszcze sie nie wybawila i tylko dyskoteki jej w glowie. zacznij sie ze starszymi kolegowac, a nie z jakimis innymi kurwami co to na dyskoteki tylko by chodzili. ty masz obowiazki, one nie a ty glupia podazasz za takimi szmatami. jestescie siebie warci tylko szkoda dziecka bo pewnie wyrosnie na takiego co ci nie raz wpierdoli albo zacznie samo sie kurwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko powyżej naparwadę chyba masz poważne problemy emocjonalne Co drugie słowo w Twoim wydaniu to wulgaryzm Zaden człowiek na poziomie w ten sposób się wyraża Co Cię obchodzi co ona robi Dziecko było pod dobrą opieką Nie zostawiła je z opiekunką tylko z dziadkami którym ufa Pozatym ile była na tej dyskotece 3 -4 godziny No daj sobie spokój i kopnij się w głowę to może Ci się polepszy Dziecko już niema kilku miesięcy żeby tak panikować Pozatym aga niegdzie nie pisała że się nachlała To że ty uważasz że bez alkoholu nie można się bawić to twój problem Dyskoteka nie równa się picie Bo jak ktoś chce się napić to może to nawet w domu zrobić A zresztą tracę czas bo u tak pewnie nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym osoby które chodzą na dyskoteki nie są kurwami Kurwy mogą być wszędzie W restauracjach na dyskotekach a nawet w teatrze gdy sponsor lubi taką sztukę Dyskoteki zostały stworzone dla ludzi a że tam przesiaduja osoby które lubia ten sport to nie wina osób które poprostu sie przyszły tam zabawić Ty tu jakąś wróżkę z siebie robisz Bo odrazu ustaliłaś -nie wiadomo dla czego bo nawet nie masz argumentów , że autorka tam ćpała pieprzyła się i piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle jesteś rozżalona Chyba Ty nie możesz mieć dzieci Bo widzę straszne zaangażowanie w tą wypowiedź Jest pełna pretensji do całego świata A akurat padło na Agę dojrzałaś jej posta i postanowiłaś się powyżywać na Bogu winnej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ... jestem tu nie pierwszy raz nie stety tez trafilam raz na forum gdzie mnie juz ostro skrytykowali:( dlatego ze w wieku 20 lat planujemy ciążę:( dlatego po przeczytaniu tego forum odrazu poprawil mi sie hulorek:) pozdrawiam was dziewczynki cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja mam takie podejście do życia jeżeli wiem czego chce i nie jest to mój kaprys i wiem że dam rady podołać wszystkim problemom to zdanie ludzi jest dla mnie mało znaczące Ja wpadłam fakt faktem ,ale teraz wcale nie czuję się za młoda na to dziecko Wszysy mogą sobie mówić co chcą ale ja mam zamiar urodzić i wychować Zapewnić byt, poczucie bezpieczeństwa i miłość dzidziusiowi Jeżeli Ty pragniesz dziecka jesteś odpowiedzialna ,przemyślałaś dokładnie wszytskie za i przeciw Możesz mu zapewnić ludzkie ,godne warunki do życia, miłość i bezpieczeństwo to mam dla Ciebie rade niech Cię ludzie w tyłek pocałują:DPozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka a Ty jeszcze nie urodzilas, bo gdzies czytalam, ze jestes po terminie? i co z tym wojskiem? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flamasterka no widzisz mały nie chce wyjść Już mam bole od kilku dni z dnia na dzień coraz mocniejsze Dziś wyleciał mi taki mały kłębek lekko kremowej gęstej wydzieliny To chyba troszeczkę tego czopu Ja miałam termin na 16 ale nie był on dokładny bo nie pamiętam za bardzo kiedy miałam miesiączkę Jednak w środę na KTg mówili do mnie że juz coś tam jest podwyższone więc lada dzień mogę urodzić Lekarz powiedział że coś mu się wydaje że do wtorku urodzę ,no ale tu nic Fakt całe pachwiny mnie bolą Dziś czuję się jakbym miała dostać okres Krzyże też bolą i ten dziwny śluz :/ Jutro idę na KTG i do lekarza to zobaczymy:D Co do wojska to komisję ma w czwartek ciągle się modlę aby go nie wzieli Jeździmy po lekarzach Dostał zaświadczenie o hipotoni ortostatycznej O płaskostopiu w skutek którego musi nosić tylko specjalne obuwie i o skoliozie lombago itd Bo dużo tam miał tych wad No poczekamy zobaczymy Ja mam nadzieję że go chociaż odroczą Bo zależy mi aby był przy dziecku w tych początkowych chwilach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale miałam stracha:/ Pojechałam na KTG no i wyszło dobrze:D Lekarz mnie bada i powiedział że główka jest już dosyc nisko i wysłał mnie na izbę przyjęć do szpitala Tam myślałam że umrę ze strachu:/wyczekałam się aż przyjdzie lekarz i mnie przepada Wzięli mnie na oddział Lekarka powiedziała że łożysko jest już w miarę dojrzałe ale jeszcze może pełnić swoją funkcję Spytała się mnie czy mam na wypadek czym dojechać i kazała się już spakować Stwierdziła że poród może się zacząć lada dzień ale raczej nie dziś Do piątku jak nie urodzę mam się zgłosić na KTG i odrazu do nich do szpitala No zobaczymy co to będzie :) Teraz dopiero zaczęłam się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
coś duza rozbieżność dziś 22 .uwazaj aby ci nie przetrzymali tej ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
6 dni .Według usg kiedy powinnas urodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według pierwszego Usg które miałam robione w 8 tyg powinnam urodzić 10 sierpnia Następne wykazało 3 sierpnia ale wiem że to za późno bo z miesiączką by się nie zgadzało Pierw podałam miesiączkę na 9 października i wyszedł termin na 16 lipca ale wiem że to za wcześnie bo z tego co sobie przypominam teraz 12 jeszcze nie miałam miesiączki Powiedziałam o tym wszystkim lekarzowi i powiedział że będę rodzić koło 25 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka zycze duzo szczescia i szybkiego porodu a pytalam dlatego, ze czasem podczytuje Twoje topik i stad wiedzialam, ze to juz tuz tuz. Trzymaj sie cieplo i Twoj M. tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Czarnulka szkoda czasu marnować, żeby odpowiadać na posty tamtego czegoś, co mnie zwyzywało ;) No to szykuj się czarnulka, pewnie na dniach urodzisz. Ja urodziłam 3 tyg. przed terminem, no, ale ciąża od 37 tyg jest donoszona więc ok. Ty pewnie dużego bobaska urodzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem :D Chyba średniego bo powiedzieli że jeszcze mogą mnie zaliczyć do porodu w wodzie a tam nie można mieć zbyt dużego dziecka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
A dlaczego nie można mieć dużego w wodzie? Chyba nawet łatwiej by było urodzić wtedy.. hmmm Czarnulka a Ty już jesteś po maturze? Pójdziesz do szkoły od września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
czarnulka jestes czy juz zaczełas rodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryjka
czarnulka moj brat mial identyczne rozpoznania jesli chodzi o komisje wojskowa i dostal kategorie A. wiec modl sie tak jak piszesz bo nic innego raczej nie pozostalo. chyba ze dac w lape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy co jutro na komisji powiedzą:/ Najwyżej będziemy się odwoływać No zobaczymy To zależy od komisji Wczoraj odwołalisię kuzyna P który już miał bilecik W sumie nic takiego mu się nie działo nie miał za dużo zaświadczeń tylko że ma coś z kręgosłupem i wlepili mu kategorie B Więc dalej żyję w przekonaniu że to zależy od widzimisię komisji Co do porodu dziś czuję się świetnie Nic na to nie wskazuje Zaczęłam chodzić po schodach Nie wiem co jeszcze mogę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee witam wszystkie nastoletnie mamy jak i przyszłe mamy :) jestem tu nowa i chętnie podłączę się do tematuchociaż wiem, że zostanę zapewne zlinczowana jak pozostałe młode mamusie na tym forum :) ale nic- tak to juz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniciulka jak ktoś Cię zlinczuje to olej to:D Wiesz teraz mało osób wchodzi tu po to aby nas obrażać:D Ile masz lat i który tydzień miesiąc A może juz masz malucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki mam właśnie zamiar- olać :p mam 19 lat skończone i jestem w 16 tc :) wiadomość o ciąży spadła mi jak grom z nieba, byłam zaskoczona (antykoncepcja zawiodła :/ ) ogólnie mówiąc wcale nie było mi do śmiechu ale teraz przemyślałam wszystko, oswoiłam się z tym i...nie mogę się doczekać swojego bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesteś w moim wieku :D Tylko ja wcześniej zaszłam w ciążę bo mając jeszcze 18 19 skończyłam w czerwcu a teraz już powinnam rodzić U mnie antykoncepcja też zawiodła:D Na początku przeklinałam firmę od prezerwatyw ale teraz to nawet jestem jej wdzięczna hheehee Chodź wiem że teraz to dopiero będę miec obowiązki i pewnie będzie przerąbane Ale i tak najważniejsze dla mnie aby dziecko było zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×