Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Hehe, Kenta nie przejmuj się. Ja już też mam trochę dość :). A raczej serdecznie dość :). Wyprawkę powoli skompletujesz. Masz coś w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny aj też juz bym chciała urodzić Czuję się ciężka ledwo co chodzę a w upały męczę się jak nigdy Zawse miałam fajną sylwetkę i dobra kondycję Lubiłam ćwiczyć A teraz nogi nie mam siły podnieść Chodź czasem myślę ze będę tęsknić za tym stanem gdy dziecko będzie mnie budzić co 2 godź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? nie... :( Wszystko przez moją mamę i przez to że się mieszkanie odwleka cholernie... A tak naprawde to wszystko moja wina... :( Ale zdarze prawda? Mam jeszcze cale 2 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdążysz, są kobiety, które wszystko na ostatnią chwilę załatwiają, albo wysyłają facetów po porodzie. Problem tylko taki, że im większy brzuch, tym mniej się chce łazić po hurtowniach, sklepach. Ale zdążysz na pewno. Jakby się uprzeć to wszystko w jeden dzień załatwisz w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no faceta nie wyślę samego, mam nadzieję że jakś przyjemnośc w tym odnajdę... Tylko że wlasnie teraz już jestem coraz bardziej zmęczona... :( Ale damy radę... Pewnie nie wszystko jednego dnia ale w tydzień jak się sprężymy to damy radę, tydzien to tak naprawdę 3 dni bo on pracuje, potem musi odpocząć bo mu każe :) Sam by tego najchętniej nie robil więc zostają jakieś 3 dni w tygodniu... Damy radę... Teraz mam mieć 11 to usg to może się dowiem co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pa... ja tez spadam w sumie... dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co tam Zastanawiam się co z misheeelaą Ale upał Ja dziś wybierałam parapety do domu:D Kurna nie wiedziałam że marmur jest aż taki drogi 280 zł za 1 m kwadratowy No ale w końcu to jest już na dłuższy okres a nie na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :* laski ja tez nie mam nic :D ale gdzie tam listopad... :P nawet nie wiem co tam konkretnie trzeba mieć :/ jestem u babusi na wiosce:) i sie nuuudze... a neta to mamtylko u koleżanki - sąsiadki :) super co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wozek mozna kupic juz od
200 zl. po co przeplacac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wozek mozna kupic juz od
firma akjax ma tanie wozki i dobre. mozna kupic od znajomej, na allegro.mieszkasz w duzym miescie to nie bedzie problemu. popatrz na stronki gratyzchaty.pl albo gumtree.pl tam sa tez do oddania za darmo rzeczy calkiem nowe, malo uzywane. wyprawke mozna skompletowac bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przez neta wózka nie chcę kupować Nie wiem czemu no ale nie chcę No ale na tą firme którą podałaś/ałeś zajrzę:D Dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wozek mozna kupic juz od
przeciez jak na allegro to mozesz wyszukac przedmioty tylko ze swojego miasta do ceny 250 zl na przyklad i wyskakuja ci tylko takie oferty. http://allegro.pl/11844_wozki.html?order=t&view=gtext&city=krak%C3%B3w&price_to=250 i potem przejsc sie do sklepu czy hurtowni, ktora te wozki oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wozek mozna kupic juz od
Gość patrycja 14
hej wam wszystkim!!!tez jestem nastoletnia mama... ja kupilam wózek za niecałe 700zl,sliczny,masywny bardzo wygodny w obsludze,same zobaczcie: http://www.tako-poland.eu/polska.htm TAKO to naprawde dobra firma wiem bo mam z tej firmy wozek,hustawke i lezaczek...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja 14 faktycznie ten wózek fajny:D hahah a najlepsze jest to że jeden sklep jest wprost koło mnie:D Hahah nie wiem jak mogłam tego nie widzieć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wozek mozna kupic juz od
:) po co masz wydawac kupe kasy. teraz pieniazki sa bardzo wazne, a jak bedziesz po porodzie to mozesz sie zle czuc to tez musicie miec troche pieniazkow na czarna godzine zebyscie sobie humor poprawili na spacerze na przyklad. jak rodzice sa szczesliwi to i dziecko jest szczesliwe. jak nie bedziecie dbac rowniez o wasze zachcianki to moze sie zle skonczyc, bo nieprzespane noce, spanie na raty moze czlowieka doprowadzic do zlego stanu psychjicznego. dziecko jest na pierwszym miejscu, ale rodzice nie moga zapomniec o sobie. pieniazki zawsze sie przydadza nie warto wydawac pol na jedna rzecz. zastaw sie a postaw sie dawno minelo, chociaz jeszcze sa pozostalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wozek mozna kupic juz od
patrycja14 to reklama!!! nie ufaj takim osobom, bo reklamuja swoje produkty. widocznie nikt nie chce u nich kupowac ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wózek ....- Z tych wózków podoba mi się tylko ten niebieski Zależy mi na tym aby mógł zmieniać się w spacerówkę Miał duże koła dające się napąpować Amortyzatory i nie wiem co jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wózek ale patrycja podała sklep Bajka znaczy nie podała ale tam właśnie są te wózki które ona tu zachwala Ja mieszkam koło bajki i wiem że mają świetne wózki Więc mogę się z nią zgodzić Widziałam tam tylko ten zielony ale on nie zmienia się na spacerówkę a reszty nie widziałam No ale można zajrzeć Wątpie jednak by były po tak niskiej cenie o jakiej ona wspomina:(Heh u nas w krk to chyba jest drożej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wozek mozna kupic juz od
no to popatrz inne. daj wyższa troche cene na allegro i popatrz. tak, ale chodzi o to zeby sie nie nabierac na reklamy. juz samo to ze reklamuje to jest cos nie tak ;/ ja nie mam nic do osob, ktore chca pomoc, ale takie co pod przykrywka klamia zeby sprzedac swoj towar? dla mnie to nienormalne bo to oznacza ze nie szanuja klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale u nas jak narazie pieniędzy nie brakuje Chodź wiem że zawsze może nadejść ta czarna godzina Heh może faktycznie popatrzę za czyms na allegro no nie wiem Podejdę jeszcze do Bajki zobaczę jakie ceny co i jak Ja mam na wózek 1600 odstawione ale mama mówi że popełniam błąd Ponieważ dopiero później zobacze że taki wydatek to zbędny wydatek I teraz się zastanawiam czy niema racji Bo wiele osób tak mowi Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wozek mozna kupic juz od
dobrze mowi, bo przy dziecku pieniadze ida jak po masle. a z wozka moze dziecko wyrosnac po trzech miesiacach nawet. dlatego wedlug mnie sie nie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ten wózek to jest coś czego oczekuję :) Nio popatrzę jeszcze na coś możesz podwyższyć cenę I jak Ci się tylko chce to jakbyś natrafiła na jakąś super ofertę to możesz dać znać Ja też poszukam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×