Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Gość _jasinka_
chłopak cudowny- tyle że zwiazek dosyc burzlwy i prawde mówiąc chyba nie taki na śmierć i życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie ma co przesądzać czy na śmierć i życie, bo wyjdzie to w sytuacji, kiedy mu powiesz i zdecydjecie co dalej. Zrób kochana test z krwi, będzie pewny i określi w którym tygodniu jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jasinka_
okokokokokokoko a ile Ty masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to w tą druga... Ja slyszalam o samych przypadkach że testy wychodzą negatywne a jednak okazuje się że jest ciąża... Odwrotnie nie slyszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jasinka_
i studiujesz?? A twoja druga połówka?? żyjecie na własny koszt czy jeszcze na garnuszku u rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jasinka_
ehhhh.... tez bym chciała tak we właściwej kolejności.... chciałabym aby decyzja o dziecku była dojrzała i podjeta przez mnie we własciwym dla mnie czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_jasinka_ nie wszystko w życiu się da zaplanować. Myślisz, że skoro tyle dziewczyn planuje, kolejność jest taka jak trzeba, to że wszystko idzie ok? Często same plany, przygotowanie itd nie wystarczą, bo życie lubi płatać figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to wszystkie plany szwankują... tak powaznie... nic mi sie nie udaje zrealizowac jeśli coś zaplanuję w drobnych szczególach... moje zycie to wielki spontan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitra
Oto umarly temat... :) A tak ladnie się zapowiadal... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny sorki ze wczoraj mnie nie bylo ale po sprzeczałam się trochę z P uhhh jak mi zagrał na nerwach Przeczytałam troszeczkę waszych wypowiedzi i widze ze temat się rozkręca:Co do Dejzi to ona ciągle się misheeeli czepia jak widać chyba jej zazdrości tego wesela:D a na moje zarzuty nawet nie odpowiedziała nie wytłumaczyła się a jest taka hipokrytka jak mało kto Najlepiej na nią nie reagować bo dziewucha sfrustrowana jest ze szok Jak będziecie to napiszcie coś bo troszeczkę mi się teraz nudzi:DA Jasmina witam na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z swoim P byłam 4 lata przed ślubem O ciazy dowiedziałam się w 6 tyg a 3 testy które robiłam wychodziły negatywnie wiec dla tego tak pozno się o mojej fasolce dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi dość tego
Idę na policję! Dziewczyna jest w ciąży, ty ją obrażasz, wywołujesz stresy! jak tak dalej pójdzie to będziesz miała sprawę w sądzie. Zdajesz sobie sprawę debilko z tego, że możesz ją zdenerwować i ona może poronić??? Zdajesz sobie z tego sprawę? Jesteś tak pusta, rozgoryczona, że szkoda słów na ciebie. Jedno wielkie gówno jesteś i nic poza tym. Gdybym tylko mogła to bym ci tą skwaszoną gębę obiła, że by cię do domu nie wpuścili. Wyglądasz jak ścierwo, ale miej chociaż odrobinę zdrowego rozsądku jak taka dojrzała jesteś. Pierdolona szmato nikt cię tu nie chce, żadnego honoru nie masz, zero godności. Trzy chaty odziedziczysz, mówisz? To dopiero jesteś darmozjad! Kurwo jebana w dupę ruchana - dlatego nie zachodzisz w ciażę. Albo ten twój kurwiarz jest bezpłodny!!!!!!!!!!!!!!!!! I tego wam życzę. tobie w szczególności, nigdy nie zyczyłam źle, ale tobie życzę żebyś została zgwałcona i w wyniku tego żeby poczęło się dziecko. Bachor taki jak ty. i żebyś później poroniła!!!! Tego ci życzę szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ej ej bez przesady kolezanko wyżej... Troszkę godności zachowajmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniurka1
WiMam 17 lat i jestem w 26 tc . i bardzo sie z tego ciesze . bo dziecko to praedziwy skar . a te które tak dogryzają to zwykłe zazdrośnice. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniurka witaj:D Co do wypowiedzi dejzi dosc tego to zgadzam się ze dejzi to wszystko co najgorsze ale nie można komuś życzyć gwałtu a tym bardziej żeby poczęło się z tego niczemu nie winne dziecko Wiadomo emocje ale opanujmy się trochę i olewajmy ta idiotkę przez którą tyle negatywnych emocji na topikach się zbiera Jej wlasnie o to chodzi pewnie w swoim środowisku jest nie szanowana zakompleksioną osoba wiec tu chce się pokazać Niestety nie tędy droga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tutaj pisal że przez dejzi moze ktoś poronic? Hmmm nawet nie wiem jak to możliwe, jak można denerwowac sie na to co ktoś drugi pisze w necie. Babki jakbyscie mialy troche dystansu do forum to nie musiałybyscie sie bac poronien i docinek - ja tez jestem w ciąży i jakoś nie uwazam ze dejzi moze jej zaszkodzic. Bo mam dystans do takich zabaw jak internet i jak widze wypociny dejzi to zwijam sie ze śmiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" dejzi dość tego \" wyluzuj:) nikt nie zwraca na ta glupią babe uwagi :) a juz na pewno nie ma plywu na mnie ani moje dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja nie bede miala czasu teraz pisac jedynie moze wieczorem czasem zagladne, bo mam urwanie glowy . Napisze juz jako \"legalna mężatka\" ;D i osoba pełnoletnia hehe. bo wraz z zawarciem ślubu osoba niepelnoletnia uzysuje pełnoletnosc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniurka1
czarnulka1906 pamietaj ze bez wzgledu na wiek z dziecka trzeba sie cieszyc i widze ze tak robisz . rownie wazne jest to zeby moc zapewnic dziecku dostatecznie duzo. wielu osobą się wydaje ze młody wiek nie jest odpowiedni na macierzństwo ale cóż to jest tylko szczescie . i ta swiadomosc ze zyje sie jeszcze dla tej jednej małej istotki. u mnie na ogol tez wszysce to pozytywnie przyjeli . ale najgorzej denerwuja mnie te spojrzenia jakis starych babek na ulicy i komentarze . ale juz sie do tego przyzwyczaiłam ... i nie mam zamiaru sie przejmować takimi bzdetami . zycie nie polega na ciąglym zadreczaniu sie co ludzie powiedza. mi zalezy tylko na opini tych na ktorych moge liczyc. bo wiem ze ktos obcy napewno mi nie pomoze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jasinka_
rany dziewczyny , teraz dopiero zauważyłam że nęka was tu jakaś zgorzkniała zrzęda... masakra :/ ale proponuje w ogóle z nią nie dyskutować i najlepiej ignorować bo to że wchodzicie z nią w jakiekolwiek dyskusje tylko ja dodatkowo nakręca. Nie polemizować- to babie sie w końcu znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi a ty uwazasz ze jak ktoś na siebie zrabia to jest pełnoletni tak? To co powiesz o żebrających dzieciach na dworcach? Ze tez są pełnoletnie bo na siebie zarabiają ? Pełnoletność w Polsce uzyskuje sie po skończeniu 18 lat bez względu na to z kim sie mieszka jaki ma sie zawod i czy ma sie dochody a ona za rok bedzie miała wiec tak czy inaczej bedzie pełnoletnia, juz pomijam fakt pełnoletności po ślubie bo to widze ciezko ci zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890la
Hej młode mamuśki. Chciałam powiedzieć Wam, że moja babcia wyszła za mąż mając lat 17-ście, bo była wojna, we wsi gdzie babcia-sierotka żyła spłonęły prawie wszystkie chaty i przyszło jej mieszkać kątem u krewnych "pod jednym dachem" z wynajmującym tam kąt kawalerem. Razem w tej chacie mieszkało naprawdę sporo osób (bo wojna była i było ciężko), ale nie do pomyślenia było, żeby niezamężna panna pod jednym dachem z nieżonatym kawalerem. Więc się pobrali. Półtora roku później urodziła się moja mama. Wszystkie stare baby, które twierdzą, że aby mieć prawo zostać mamą należy ukończyć co najmniej lat 20-ścia niech się przymkną ze swoimi mądrościami. Ja ...całkiem jak ta moja babcia w czasach wojny - nie miałam warunków mieszkaniowych, więc dla odmiany pobraliśmy się z moim mężem raczej bliżej 30-stki niż 20ścia i mamy problem z urodzeniem dziecka. Kochane młode mamuśki, trzymajcie się, nie miejcie skrupułów prosić starych o wsparcie i MACIE PRAWO być szczęśliwe z tego powodu, że jesteście w ciąży/urodziłyście, nawet jeżeli - o zgrozo - przed porodem nie obroniłyście magisterki/licencjatu, czy nawet nie zaliczyłyście jeszcze matury. Dziecko nie jest końcem rozwoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeŁonaraoa
1234567890la dokładnie tak! autorka ma mature z tego co doczytalam, swiat stoi przed nia otworem potem...a jesli rodzice maja kase to wspieraja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dezji jest chora i tyle Zapewne jest brzydka jak noc i nikt jej nie chce Ona wchodzi na topiki o ślubach ,ciążach i wszystkich obraża Ok rozumiem że ktoś chce się wypowiedzieć na dany temat bo mu się to nie podoba ,ale żeby być tak mściwym zgorzkniałym to już jest chore i to w dosłownym tego słowa znaczeniu !!A za wszystkie komentarze dziękuje Dzidziuś mnie troszeczkę skopał w brzuchu i nie mogę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×