Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jużnigdysama

grube singielki-razem walczmy o linie i szczęście

Polecane posty

Gość okej
szklanka mleka to pisz jak to zrobilas ja nie wiem jak mam sie skutecznie odchudzic, mam za soba mnostwo nieudanych prob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużnigdysama
szklanka mleka-jesteś tutaj guru;) jeśli chodzi o utracone kilogramy,więc prosimy o twoją historię odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba i zła
:P ale i ztylka troche na pewno stracisz, jaki by nie byl;) jatez brzucha chce out. i ramiona:/ i uda iiii podbródeczek zgubic blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mogę się pochwalić, że już zgubiłam kiedyś około 10 kg i 10 cm w talii (wagę utrzymuję) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja moge powiedzieć... nie jednej osobie juz pomogłam schudnąć, bo ja uwielbiam pomagać, wiem, że jest cieżko bo samo przez to przechodziłam i powiem tylko, że najlepiej sprawdzała się dieta 1000kcal + min. godzina ćwiczeń i tak cały czas, bo tylko upór i wytrwałośc przynosi efekt! ostatnio pomogłam 18 latce, która ciągle sobie wmawiała, że jest gruba bo ma taką budowę, że pewnie jest chora i itd. I co? posłuchała mnie i schudła ok 8kg i mówi, że jest nowonarodzona. I jakoś się okazało, że wcale nie jest ani grubokoścista ani na nic chora. Z tgo co wiem, na 8 kg nie poprzestaje, chce wiecej, bo w miarę jedzenia wzrasta apetyt. Zreszta szkoda dziewczyny, aby cała młodość spędziła jako zakompleksiona nastolatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okej
1000 kcal mowisz?? trzeba sprobowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec 1000kcal rozłożone na 5 posiłków zjadanych ze szwajcarską dokładnością co 3 godziny czyli wychodzi 200kcal na jeden posiłek, plus godzina ruchu codziennie, rolki, rower, szybki spacer, biegi, cokolwiek byle sie ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okej
kurcze jutro nie bede miala czasu na 5 posilkow, ale postaram sie przypilanowac, aby 1000 nie przekroczyc szklanak mleka, a ile czasu chudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okej
'szklanka' przepraszam za blad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadzam sie ze szklanką mleka, po co marnować młodość nosząc zbędny balast-lepiej bawić się na impezach, przezywać nie jedno zauroczenie, a może i prawdziwą miłość, nosić ciuchy o których marzymy-czyż to nie brzmi pieknie... Przecież stac nas na to, od jutra jeżdze na rowerze stacjonarnym przynajmniej 40 minut, ale codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zamiast smietany jogurt, masła serek wiejski, ciemne pieczywo, wiecej warzyw i owoców ( owoców mniej niz warzyw) przykładowy jadłospis: 7 - musli z jogurtem plus owoc 10- 1 kanapka z serkiem, pomidorem, ogórkiem, sałatą, jajkie 13- gotowana piersc kurczaka wielkości pięści, 1 mały ziemniak plus surówka 16- znów kanapka 19-surówka albo kanapka, albo jogurt, cokolwiek byle nie przekroczyć 200kcal poza tym w przerwach duzo wody i raz dziennie dozwolone: 1 cukierek, jedno małe ciastko albo kostka czekolady aby zal słodyczy nie było oto cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 30 maja do 30 sierpnia od 84 do 64 sorki razem 20kg ale ostro trzymałam sie w ryzach i codzień min 1,5h jeździłam na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga, szklanka mleka, ty to masz zacięcie, podziwiam. Ja jednak 1,5 h nie wytrzymam,ale 40 minut,to tez nie mało, za to codziennie, więc od jutra startuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto jesc regularnie bo wtedy normujemy nasz metabolizm, utrzymujemy stały poziom cukru we krwi, a gwałtowne wahania poziomu gluzkoy sa odpowiedzialne za napady wilczego głodu, jak jemy regularnie organizm spala na bieżąco nic nie magazunuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklanka mleka - gratuluję. A ja miałam zamiar poćwiczyć na stepperku, ale jak usłyszałam jak skrzypi, to zrezygnowałam i szukam jakiś fajnych ćwiczeń w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh, no coz jasne, ze warto:) w najblizszym czasie ide do lekarza, chce zrobic badanie krwi, zeby wykluczyc anemie lub niedoczynnosc tarczycy i do dziela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truda realistka
fajny topik, bede do Was wpadać, choć nie jestem singielką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane. Wstałam dziś bardzo zmotywowana do działania. Wiem,że z Wami uda mi się osiągnać mój cel-czyli minimum 10kg zrzucić. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truda realistka
Hallo jest tutaj ktoś????? Dziewczynki, ja przez tydzień pije same jogurty i 5 kg już za mną, ale to nie koniec, bo zastanawiam się nad meridią15,ale to chyba inny topic-mam nadzieje,że mnie stąd nie wywalicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurra
topik wam umiera i dobrze...hahahhahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam czasu przez caly dzien juttrro bedzie tak samo, narazie z mojej diety nici, mam okres i zjadlabym konia z kopytami:D przeczekam te 4 dni i do dziela:D 3majcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela z garbem
zastanawia mnie dlaczego faceci chcą na siłę nas odchudzać? że to takie mało estetyczne, obleśne itp? nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 lata, 72,1 kg przy 171 cm cel zrzucic minimum 7- 10 kg:) Do dzieła, jutro napiszed co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×