Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jużnigdysama

grube singielki-razem walczmy o linie i szczęście

Polecane posty

Kochane nie pogrążajcie sie same nazywając sie grubaskami!!! Ja też zawsze mówiłam,że jestem gruba nie znajdę miłości,będę sama i w ogóle dolina... . Od dwóch lat mam wspaniałego chłopaka który świata nie widzi poza mną i nie patrzy na mój wygląd. Jak czasami mam doła i mówię,ze jestem gruba, czemu on ze mną jest, to wtedy strasznie sie denerwuje i mówi,ze obrażam go tymi słowami bo on mnie kocha taka jaka jestem (177cm i 80kg) . Więc nie martwcie się bo miłość może nas spotkać wszędzie i zawsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felofelo
Na otłuszczenie i wiotkość tylko siłownia. Instruktorki które prowadza jakies tam fiku miku na fitness dla dziewczynek nie wyglądają jak wyglądają od podrygów na zajęciach fitness tylko od zdrowej tyrki na silowni. Justa jak chcesz mieć ładną rzeźbę KONIECZNIE siłownia, Ćwiczenia w domu z podręcznika, a6w itd itp..to nie jest to samo, bo chodzi i dyscyplinę i organizację czasu. Jak specjalnie wykupujesz karmnet, zeby pójsc do konkretnego miejsca i masz konkretny sprzęt to mobilizujesz się do pracy całkiem inaczej niż prywatnie na dywanie w domu. Cwiczenia na sprzęcie przychodzą łatwiej, człowiek jest zorganizowany i zmobilizowany. Po jednych zajęciach czuć efekty, mapięcie mięśni, poprawioną kondycję, nabuzowanie siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo mnie nie bylo.....nie ma czasu :/ ehhh u mnie odchudzanie powolutku, ale zawsze to cos.... pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja "duża" byłam odkąd pamietam. Mam 29 lat, 171 cm wzrostu i 80 kg Nie jestem singielką, a mężatka od 6 lat. Mąż jest szczupłym, przystojnym facetem. Poznał mnie taką. Teraz schudłam, na wadze tego nie widać, ale rozmiarowo o 2 w dół i mieszczę sie w dzinsy sprzed 6 lat. I jemu sie to nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest dobrze zmieniam diete, stosunek do siebie i do swiata :) na lepsze oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdziłam, że A6W to nie dla mnie :P Ale w ramach rekompensaty od wczoraj kręcę 30 min hula - hop + wcześniej kilka minut rozgrzewki :D Cięzko z tą dietką, ale myślę, że do końca wakacji będę mieć łądną sylwetkę. A co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie super:D 2kg mniej na liczniku :D oby tak dalej... co do a6w miałam 2dni przerwy - jestem przy 20 dniu i nie chcę tego zaprzepaścić, cofnę się jeden dzień wstecz i znów do dzieła, tym bardziej, że widzę efekty, nieduże ale zawsze, gdzieś czytałam, że a6w daje najlepsze efekty pod koniec, więc niewarto się zniechęcać:) z dietką też miałam zawirowania, nie mogłam się oprzeć piernikom lukrowanym i szaszłykom z grilla :( zjadłam pewnie miliony kalorii :( ale dziś za to post ścisły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zeszło z 56 do 55 i stanęło. Ale to normalne :) Zresztą, ważny będzie efekt po ćwiczeniach z hula - hop, a dietka to tylko dodatek :D W końcu bądź co bądź 12.07. wesele (zawsze mi się z 15.07. myli :) ), a 2 dni potem słońce, plaża i chyba bikini :) Więc jakoś wyglądać trzeba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak w marcu ubiegłego roku startowałam z wagi 72 kg, to też nie umiałam kręcić. Trzeba próbować, aż wyjdzie. Na początku ani sekundy się na mnie nie trzymało :) A teraz mogę sobie kręcić i kręcić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie hula-hop nie dla mnie, nie mam do niego cierpliowści :P ja jeszcze równa dycha i będzie ze mnie laska jak ta lala :P tylko, że parada w bikini w tym roku nie dla mnie :( łeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, słyszałam jesszcze, że skakanka jest bardzo dobra. Tylko, że ja mieszkam na 4 piętrze w starym budownictwie, przez ściany wszystko słychać i sąsiedzi by już ze mną nie wytrzymali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerine
Hey ! Mam 21 lat , waże 83 kg przy wzroście 167 - to dużo o wiele za dużo. na koncie mam zaczepki typu gdybyś była chudsza...zrób coś z sobą bo masz naprawdę ładną twarz....wyglądałabyś niezle 9 miesiecy temu urodziłam córeczkę - wychowuję ją sama - zaniedbałam się strasznie - miałam depresję i żarłam na potegę ,dziś miałam pobieraną krew żeby sprawdzić czy mam cukrzycę - moja mama pielęgniarka nie mogla mi trafić w żyłę - moja siostra wywnioskowała bez skrupułów,że to z powodu grubej tkanki tłuszczowej. wkurzyłam się na nia a teraz myślę,że miała rację-jestem za gruba.brakuje mi czasu na siłownię czy basen chociaz mi sie to mazy ale niestety nie miałabym z kim zostawić dziecka... a z drugiej strony jak zaniedbam się do końca to już chyba zawsze będę sama - proszę prześlijcie mi na maila jakąś skuteczną i niedrogą,sprawdzoną metodę na odchudzanie I jeszcze jedno : otyłość to nie tylko problem tolerancji ludzi ale przedewszytkim problem zdrowotny.będąc w ciąży miałam cukrzycę, byłam insulinozależna-kilkanaście razy dziennie kłucie i zastrzyki - naprawdę nieprzyjemna sprawa. na szczęście teraz nie mam cukrzycy ale co jeśli na nia zachoruję w przyszlości z powodu otyłości,zdrowego odżywiania?? Życzę Wam wszystkim sukcesów w odchudzaniu, akceptacji ze strony facetów i pustych lasek a także zdrowia i jeszcze raz zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerine
sorki za błąd pod koniec mialo być niezdrowego odżywiania. Pozdrawiam ciepło ! Udanych wakacji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie musli z maślanką lub kefirem plus owoc albo jajecznica z dwóch jajek II śniadanie kromka razowca z serkiem wiejskim, plastrek szynki, sałatą, pomidorem, jajkiem, szczypiorkiem plus kawa pół na pół z mlekiem bez cukru obiad gotowana pierś kurczaka z sałatką, mizerią, ziemniak malutki Podwieczorek miseczka twarożku jakieś 125g ze szczypiorkiem i pomidorem Kolacja sałatka z pomidora, ogórka, cebuli, papryki, 2 jajka i odrobina startego sera zółtego na tartce herbata zielona albo znów jajecznica albo 100g serka albo dwa jajka gotowane na twardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerine
dziekuję ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.anonimowizarlocy.pl dzięki nim schudnłam mimo że przestałam się odchudzać, znalazłam tam tez przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×