Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lucy28

dobra koleżanka z pracy

Polecane posty

Gość sylwka74
lucy - trudno ci cokolwiek doradzić, to jest strasznie delikatna i indywidualna sprawa, szkoda ze nie masz mozliwości zobaczyć jak on sie wobec niej zachowuje kiedy są sami, rozmowy w stylu albo ja albo ona też nic nie dadzą, facet jest ewidentnie nią zafascynowany, możesz jeszcze głupi tekst usłyszeć, albo się zwinąć...., masz naprawde niefajnie......tymi uwagami o jej wadach tylko próbuje ci zamydlić oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ...
Swoją drogą dziewczyna, która nikogo nie ma (tak wywnioskowałam, po wpisach) po co taką uwagę przykuwa do dni płodncyh? I to do tego stopnia, że jest to temat rozmowy z kolegą z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ...
eh mówienie o jej wadach ... Wady najbardziej są fascynujące .. Mój były nigdy nie mógł się nadziwić, że można byc tak postrzeloną :D roztrzepaną :D A podejrzewam, że go to fascynowało ... i ciekawiło... A mówienie o nienormalności - to to samo przecież ... i to nie w sensie wada ... bo to ocena zachowania ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jest proste, jak czlowiek ma zasady, to nawet jakby przyszlo mu spac w jednym lozku, to ich nie zlamie, a jesli nie ma, to kazda pokusa go zlamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ...
częściowo tak ... ale w realu kiepsko się sprawdza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherishhhh
przeciez on ją już raz zdradził, ona wybaczyla, wiec on prawdopodobnie robi lub zrobi to ponownie, bo wie ze i tak ona mu wybaczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
nie wybacze mu już teraz,za bardzo boli,jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis pryszczatek
a jeśli zapytasz go wprost - powie Ci prawdę? czy jeśli go poprosisz o ukrócenie tej przyjaźni - bedzie potrafił to zrobić? jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherishhhh
moim zdaniem powinnas z nim powaznie pogadac, nie baw sie z detektywa, zachowaj klase i powiedz mu wprost - ze boli Cie to, ze on ciagle mowi o jakiejs kolezance, ktorej nawet nie znasz. badz z nim szczera, powiedz ze dostal druga szanse po tym jak zdradzil, trzeciej nie bedzie i niech wezmie to sobie do serca. i poza tym zeby nie grał w zadne gierki na boku, skoro ma troche godnosci to niech sie zachowa jak facet i powie prawde, albo ograniczy z nią kontakt, bo Ciebie to zwyczajnie BOLI. masz do tego prawo, on jest z Toba nie z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
to powie mi,że przesadzam,że to tylko koleżanka,że razem rpacują to przecież nie przestanie z nią rozmawiać itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ...
tylko jak znam życie, to po takich rozmowach, to on co najwyżej zacznie bardziej uważać i tyle .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ...
Rozmowa to nie jest rozwiązanie ... taaa jeszcze o uczuciach, że ją to boli? :O bez sensu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherishhhh
no to kurwa zajrzyj mu do kompa albo do komorki i tyle :o nie wiem co jeszcze poradzic, skoro wziela sobie jakiegos debila ktory raz juz byl w stanie innej zamoczyć, to nie dziwota, ze obawia sie ze moze to zrobic poraz kolejny :o dziewczyno, dla wlasnego dobra - odejdz od niego po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka z pracy
jestem taką kolezanką z pracy, rozmawiamy o wszystkim, O wszystkim! kolegę bardzo lubię...i jakbym tylko chciała to byłby seks...ale to nie wchodzi w grę...romansu nie było i nie będzie...ja mam czyste sumienie...cos w jego małżenstwie nie gra...ale ja nie chcę być powodem ich kryzysu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis pryszczatek
sama najlepiej wiesz jaki charakter ma Twój mąż sama zdecyduj czy chcesz się z nim rozmówić i ustalić sytuację, czy też poza nim sprawdzić na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ...
Często brak seksu, jeszcze wzmaga fascynację, bo napięcie rosnie ... i czekanie na konsumpcje ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rggdsfse
koleżanka z pracy spei123pszaj dzi...wko! Nenawidzę takich, jak Ty- żałosna sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rggdsfse
tak, bo penis przesłania wtedy oczy i mózg gorzej pracuje i wtedy każda dupa jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
no tak mozna bybylo sobie tlumaczyc ale sex mamy superrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
od początku zawsze było super i nie mieliśmy problemu ,ze ktores nie chce ,zawsze bylo wspaniale i tak ejst do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ...
hmm ... a od zawsze? Czy teraz jakby ciut lepiej? Bo jeśli, to raczej kocha się z nią .. tzn w wyobraźni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ...
od zawsze, czyli to nic nie mówi, oprócz tego, że ma duże potrzeby ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ...
i wszystko mu jedno z kim to robi ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
wiecie naprawdę czuje się teraz strasznie..trace wiare w szczęście naszego związku:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ...
skup się na swoim szczęściu ... a nie na wymyślonym ... Sama związku nie stworzysz, tu trzeba 2 osób ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
ja myśle o sobie ..tylko co jeśli jestem bardzo zakochana i nie wyobrażam sobie życie bez niego..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci mowie
lucy-zadaj sobie pytanie,chcesz wiedziec co i ch naprawde łaczy,czy nie chcesz?jak chcesz,to dzialaj,faceci kłamia dla swoich potrzeb i to bardzo,wiec radzilabym na poczatek mniejsze zaufanie do tego co mowi.jak chcesz wiedziec,to musisz sprawdzic,bo inaczej zadreczysz sie watpliwosciami.od ciebie zalezy co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×