Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lucy28

dobra koleżanka z pracy

Polecane posty

Gość lucy28
muszę sprawdzić i zrobić śledztwo..innego wyjścia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ...
Jak Wy nie potraficie kochać .. oddajecie się bez reszty, a potem płacz ... Kochać trzeba się nauczyć ... to nie jest jazda bez trzymanki ... i nadzieja, że może nie wypadniecie z toru.... Tu są zasady ... ale długo by mówić ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis pryszczatek
trzymam za Ciebie kciuki życzę Ci, żebyś odetchnęła z ulgą po swoim małym śledztwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zamierzasz w ogole zrobic? jakie sledztwo? przegrzebac mu kompa i komorke czy raczej bardziej "w terenie" popracowac? :P kurcze jakie to jest ponizajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
wiem,że ponirzające ale co mam wg Ciebie zrobic??Czekoladko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci mowie
moze i ponizajace ale prawdy sie tylko tak moze dowiedziec,zaufanie zaufaniem,ludzie klamia w zywe oczy,wiec jedyna rada sprawdzic dyskretnie o co w tym wszystkim chodzi.jest jeszcze tylko pytanie-czy jestes gotowa na ewentualna wiadomosc,ze to nie jest tylko kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ...
najlepiej pójdz do tej pracy ... zrób scenkę miłosną w stylu: wreszcie miałam czas, aby moje kochanie odwiedzić.. czy coś w tym stylu i obserwować reakcje podejrzanych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga dobrze gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga dobrze gada
Poza tym nie rob mu histerycznych scen zazdrosci ze lzami jak grochy i wrzaskiem, ale podejdz go tak , jak tylko my kobiety potrafimy, Zrob jak mowi Olga i dokladnie obserwuj jego reakcje i reakcje otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
jestem gotowa na to,że dowiem się tego czego najbardziej się obawiam...ja chce znać prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga dobrze gada
ja bym nie mogla wytrzymac na twoim miejscu i od razu bym cos zaczela weszyc, ale dyskretnie i bez histerii i paniki. A tak w ogole to nie wiem co mam o nim sadzic. Niby to nie jest normalne jak sie o kims w kolko gada i robi sie tak wtesy, jak czlowiek jest zakochany lub przynajmniej zauroczony, ale z drugiej strony tak by tobie o niej gadal gdyby mu o cos z nia chodzilo?? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci mowie
to dzialej LUcy,ale ostroznie,tak zeby sie nie zorientowal.bo jak cos jest na rzeczy,to swoim nieodpowiednim zachowaniem sploszysz go i zacznie uwazac.powodzenia i zycze aby final byl pozytywny,a kolezanka okazala sie tylko kolezanka.pisz jak ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
no właśnie nie chce go spłoszyć i płakać,histeryzować ....zastanawiam się tylko jak zadzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpieszczony
lucy, nie wierzę, żeby o tak intymnych sprawach jak okres czy płodne dni rozmawiał w pracy z "koleżanką" o takich sprawach facet wie kiedy sypia z kobietą sam mam wiele bardzo fajnych dziewczyn w pracy i atmosferka jest więcej niż luźna, i owszem, czasem któraś rzuci jakąś uwagę typu nie wnerwiać mnie, bo mam okres, ale o ich płodnych dniach dotąd nic mi nie wiadomo, za dużo, żebyś nie miała podstaw do zadawania pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz poprostu z nim porozmawiac? tak powaznie? wiem ze moge cie zbyc ale nie daj sie! nie mozesz dac sie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
rozmawialam z nim to zapewnia ,że to tylko koleżanka a ostatnio zmienia temat albo się smieje głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h oiuyt
stań pod jego pracą (oczywiście tak, żeby Cię nie zobaczył) i zobaczysz w jaki spoosób się żegnają. To wiele Ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
to będzie troche trudne bo kończą pracę w róznych godzinach i najczęsciej wcześniej ode mnie wiec jedynie moge rano być u niego w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h oiuyt
może jednak jest możliwość, żebyś 1 dzień wyszła wcześniej z pracy? Jeśli on kończy prace przed Tobą, to ma jeszcze czas na to, żeby być z nią. Spróbuj. Może uda Ci się wyrwać z roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
mnie już tak to wkurza ,że ja chyba jutro poprostu rano wpadnę tam do nich....koniecznie chce widzieć jej rekacje..bo nie wiem czy on jej mówił wogóle o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum crum
jak dla mnie będzie (lub już jest) roman (s).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
żebym miala do niej gg ale jak je tu zdobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h oiuyt
a w gg Twojego faceta jej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
nie mam dostepu do gg mojego faceta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kwas
możesz też zagrać ostro: wyślij mu wieczorem smsa "widziałam was... " czy coś takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h oiuyt
jeśli ma on gg na tym samym kompie co Ty, to gwarantuję Ci, że masz dostęp do jego gg:) Korzystacie z jednego kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
już tak zrobiłam kiedyś..to stwierdził,że jestem chora i sobie wymyślam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
niestety nie korzystamy z tego samego kompa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kwas
idz do niego do pracy z samego rana, w recepcji powiedz ze to jest niespodzianka dla swiezo upieczonego tatusia to moze cie wpuszcza bez zadego zawiadamiania i podpisywania! lec do niego i krzycz od progu ze bedzie tata! i obserwuj ciagle ta laske! jak babka zbieleje z wrazenia to juz wiesz co sie swieci a jak bedzie sie cieszyc i wam gratulowac to ok ;) potem nastepnego dnia zrob test i sie roplacz czy cos ze jednak nie jestes a tak bys chciala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy28
no świetny pomysł tylko nie przejdzie ...ja nie mogę mieć dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×