Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Gość gość
Poumierać głupia k***o wiesz co piszesz ,nie jest żadnej z nas winą bezpłodna krowo że nie możesz mieć dzieci.Może pan bóg wie co robi bo życzenie innym śmierci dzieci oznacza osobę chorą psychicznie.Jak kiedyś k***o przejdziesz faktycznie ciężką chorobę i swoją i ew dziecka to ci się ten mądry ryj zamknie.I jeszcze jak z tym zostaniesz całkiem sama.Patrząc na twoją psyche tyle możesz co sobie popiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie oddałabym dzieci na pół roku. Nie wyobrażam sobie tego. Jak są na wakacjach u ojca to już strasznie tęsknie. Choć nie powiem jak jadą od czasu do czasu na weekend ciesze się że będę miała chwile dla siebie:-) a one mogą pobyć z ojcem czy też z drugimi dziadkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic gorszego jak młoda, glupia koza dorwie podstarzałego playboja, zaczynają sie zaraz wymagania i pretensje, że facet ma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie pozdychać! Bo wy kretynki w koło jęczycie jak to wam ciążą te dzieci! A macie jedna z chłopem który was kopną w d**e i z następnym płodziecie kolejne! Jedno was nie nauczyło!!!!!!!! I pierwsze zaczynacie swoje mądrości do nas byśmy nigdy nie miały, bysmy nie mogły mieć, że Bóg mnie pokarał! Wam wolno tak pisać, a nam już nie wolno!!!!!!!!!?????? Wiem, że to wredne! Ale dlaczego nam możecie zyczyć co najgorsze i wyzywać???? Nauczyłam się od was jędze i teraz wam oddaje!!!! I akurat ja bezpłodna nie jestem! Czekam z dzieckiem na odpowiedni moment stabilizacji finansowej by nie zaczeło mi moje szczęście ciążyć tak jak wam, nawet gdyby się chłop ukręcił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj dupo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Drogie drugie kiedyś faceta najdą refleksje, że skrzywdził dziecko i zrobi wszystko żeby mu to wynagrodzić- kosztem waszym i waszych dzieci" jasne, tak sobie tlumacz :D jak juz go najdzie taka refleksja, to wierz mi - zrobi wszystko, zeby drugi raz przez to nie przechodzic i nie zmarnowac zycia kolejnym swoim dzieciom tylko stworzyc im dom jakiego nie udalo mu sie stworzyc z byla tak, facet tez sie uczy na bledach i w drugim zwiazku jest lepszym mezem, lepszym ojcem, wlasnie po to, zeby nie popelniac takich samych bledow jakie popelnil kiedys, jak byl mlody i glupi i zeby wiecej ludzi przez niego nie cierpialo wymachujecie jednym przypadkiem piszac a moj znajomy wrocil do bylej, a moj znajomy zakochal sie w synu po latach - ale to sa wyjatki, odosobnione przypadki idiotow, ktorzy nie poukladali sobie wszystkiego w glowie...tak samo za kilka lat bedziecie pisaly, ze jednak znowu odzedzl od bylej do nastepnej albo ze po kilku latach syn mu sie znudzil bo corka dorosla i z nia pojechal na narty - to sa pojedyncze sytuacje i niczego nie potwierdzaja, tylko to, ze kazdy jest inny i idiotow nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największym idiotą to jest czlowiek, który porzuca swoje dzieci, a najwiekszymi idiotkami są kobiety, które ich biorą- do tego zdesperowanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tja z braku laku i przechodzony kapeć sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem największymi idiotkami są kobiety mające dzieci z takimi facetami co je później w d***e mają!!!! I ich pociechy też! A one wiecznie płaczą i walczą o kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to uważaj, bo one się idiotow pozbyly a ty go właśnie dostałaś w spadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że to mój mąż pozbył się idiotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kobietą, ktorej byl mężem i ma z nią dzieci? Raczej idiotką jesteś ty,że bierzesz faceta po przejsciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo byłas tak zdesperowana, że bralaś jak szlo..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak, wszyscy są idiotami, idiotkami, tylko nie wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdesperowana, uwielbiam wyzwania! Nie chciałam mieć takiego zwykłego małżeństwa. Chciałam mieć ciekawe. I dużą rodzinkę. A jak mieć więcej dzieci samemu chcąc urodzić wychowywać jedno? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden cie juz w mieście nie chciał? Zepsuta opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cha,cha,cha i pluć jadem na jego dzieci ?Zabawa w kopciuszka i złą macochę?Tylko dlaczego tak posladki ściskasz co miesiąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) ale wy głupie jesteście, ooo masakra. Mówcie co chcecie, wolę i tak własną pozycje, niż porzuconej raszpli. To trzeba być jędzą, by taką kopnąć w d**ę, nawet mając z nią dziecko. Nawet taki fakt nic nie znaczył dla faceta by z wami zostać lub was nie zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pośladki ściskam? Tego jeszcze nie słyszałam. A CZEMU TYLKO RAZ W MIESIĄCU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kochana my i nasze dzieci są ok,to ty masz wybrakowany towar w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cha,cha,cha ale pustak,nie zrozumiał przenośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) ok, niech będzie ja mam wybrakowany(mi to nie przeszkadza) i ty jesteś wybrakowany...i twoje dziecko też będzie wybrakowany, bo je tatuś porzucił. Jak tam wolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i pudło moje dziecko ma nowego tatusia a ty uważaj,bo takie typy się nie zmieniają,są tylko bardziej przebiegli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma nowego tatusia? Biedny człowiek. Nie płodny pewnie jakiś. Ludzie się zmieniają właśnie. I taki facet idzie naprzód, dlatego rzuca głupią kretynkę która tylko dziecko urodziła i na tym koniec życiowych osiągnięć i celów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chociaż złapałaś następnego, też na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc twoje dziecko nie wie kto jest jego ojcem? Brawo!! To już szczyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie pozdychać! Bo wy kretynki w koło jęczycie jak to wam ciążą te dzieci! A macie jedna z chłopem który was kopną w d**e i z następnym płodziecie kolejne! Jedno was nie nauczyło!!!!!!!! I pierwsze zaczynacie swoje mądrości do nas byśmy nigdy nie miały, bysmy nie mogły mieć, że Bóg mnie pokarał! Wam wolno tak pisać, a nam już nie wolno!!!!!!!!!?????? Wiem, że to wredne! Ale dlaczego nam możecie zyczyć co najgorsze i wyzywać???? Nauczyłam się od was jędze i teraz wam oddaje!!!! I akurat ja bezpłodna nie jestem! Czekam z dzieckiem na odpowiedni moment stabilizacji finansowej by nie zaczeło mi moje szczęście ciążyć tak jak wam, nawet gdyby się chłop ukręcił!!! Tak tak a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...Weź mi idiotko pokaż gdzie ktoś poza tobą napisał że życzy by dzieci pozdychały...Tobie k***o p********a nic nie ciąży bo za przeproszeniem c***a wielkiego wiesz o zyciu a mądrzysz się jakbyś z piątkę dzieci wychowała. Nie móc mieć dzieci a napisać by dzieci pozdychały to jest zwidy chorej z nienawiści bezpłodnej krowy która latami stara sie o dziecko i z tej nienawiści życzy źle tym którzy je mają. Lecz się kobieto i to nie u ginekologa tylko u psychiatry.P********a k***o przeszłam smierć dziecka jednego,drugie było w stanie śpiączki przez 10 dni wiec jak cię czytam to powinnaś w ryj dostać centralnie za napisanie czegos takiego.Ten twój fagas niech bierze z d**ą za wychowywanie swojego dziecka bo tobie nerwy nie pierwszy raz tu puszczają i ci którzy forum czytają dobrze wiedzą kto się ukrył pod tym akurat gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak płodzimy sobie kolejne i ch*j ci do tego przynajmniej możemy sobie płodzić i mieć to czego ty nie masz i żółć i mózg zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRolnik
To jak mojo suka. Już z kazdym psym we wsi scynioki miała. I płodzi dalij - ale to staro suka je. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×