Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość gość
To trzeba sie nie brac za takiego faceta, zmien obiekt westchnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Moze jest obok ciebie mezczyzna, ktory chcialby umowic sie z toba, a przez to zauroczenie nie widzisz go? Ciekawi mnie jednak jak postapilabys, gdyby on nagle okazal zainteresowanie toba? Chociaz watpie, aby on nagle zrobil krok w twoim kierunku, jednak dopoki bedziesz blisko niego albo dopoki nie poznasz kogos ciekawszego, bedziesz nadal o nim myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Grzesiu, widzialam temat pan w podobnym wieku do twojego, samotne, bezdzietne, juz nawet jedna ma chetnego, zerknij moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie możesz poderwać w bardzo prosty sposób. Podchodzisz i proponujesz kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karneval tym razem sie usmialem, he he he. Ostatnio poznalem 3 dziewczyny wiek 22 23 i 24 lata, co z tego wyjdzie nie wiem, jedna 23latka heh wyglada na jakies 36 lat to mnie zaskoczylo, mam nawet jej fotke, ale nie wypada mi tu wstawiac linka. Mowie serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karneval nie rozumiesz mnie, nie mam ochoty na kobiety po 40- stce. Jedni wola starsze, drudzy mlodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Nieważne, czy starszy, czy młodszy, byleby się dobrze dogadać. Czy starszy, czy młodszy - ma być dojrzały. Jeśli starszy, to też zadbany. Mam rację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt ciebie nie chce...debilu,nawet panie po 50 :-D Jakis ty pusty,jedynym wyznacznikiem jest dla ciebie wiek. Z drugiej strony,zadna normalna kobieta by cie nie chciala. Wiec jakis maloletni pustak bedzie dla ciebie ok....brzydalu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowany
Poznasz mnie :), cały czas zastanawiam się jakiej relacji ze swoim byłym promotorem szukasz/oczekujesz. Czy nie jest to po prostu obcowanie z tematami, którymi się zajmowałaś w pracy dyplomowej? Czy na pewno jest to coś więcej? Skoro nie możesz przy nim zdania po polsku powiedzieć, to może porywasz się na zbyt głęboką wodę. Może zbyt dużo oczekujesz od takiej rozmowy. Może po prostu powinnaś złapać z nim jakikolwiek bliższy kontakt, niekoniecznie od razu intymny. Może powinnaś się z nim wpierw zaprzyjaźnić i dopiero później przejść do głębszych uczuć. Wiem, że z reguły nie jest to dobra droga, ale skoro tradycyjne (od pierwszego spojrzenia) zakochanie nie wypaliło , to może warto zmienić strategię. Poza tym chcesz aby Cię zauważył, ale może jest tak, że zauważył Cię już dawno, ale może nie zauważył Twojego zainteresowania, nie zauważył żadnego zielonego światła z Twojej strony. Starasz się przy Nim być, obcować z Nim ale zawsze w taki sposób aby On niczego nie zauważył. Jestem bardzo ciekaw ile On ma lat, napiszesz? Wydaje mi się, że im więcej ma lat (to znaczy im większa jest między Wami różnica wieku), tym bardziej będzie wewnętrznie zblokowany aby wyjść z własną inicjatywą. Skoro nie możesz przy nim się otworzyć, to może napisz do niego bardziej otwartego e-maila, może w jakimś żartobliwym tonie tak, aby Go trochę ośmielić. Jeśli odpowie Ci na niego śmiertelnie poważnie, to znaczy, że niczego się nie spodziewał i nie chce rozwijać Waszej znajomości w żaden inny sposób aniżeli zawodowy. Ale może złapie haczyk i będziecie już mieli o czym rozmawiać jak się spotkacie w rzeczywistości. Zauważ, że tym e-maile, SMSem możesz całkowicie nadać treść Waszemu kolejnemu spotkaniu. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno....na co Ci stary dziad?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary dziad (powyżej 40 lat) to nic dobrego dla młodej szanującej się dziewczyny, ma on swoje dziwne przyzwyczajenia, jest bezkompromisowy, brakuje mu kondycji, ma kłopoty z pamięcią, śmierdzi, ma braki w uzębieniu i w owłosieniu, z reguły ma nadwagę, żylaki, zaparcia itp, wstyd przed całą rodziną, trzymać się od takiego z daleka. Nie polecam. Niestety w dzisiejszych czasach większość młodych dziewczyn (około 20 lat) również nie wygląda zachęcająco, mają nadwagę, psujące się zęby, mnóstwo uzależnień (internet, tablety, książki, malowanie paznokci, malowanie twarzy itp.), w młodym już wieku mają cellulit, złe nawyki żywieniowe i mnóstwo chorób. Podobno to będzie pierwsze pokolenie, które statystycznie będzie żyło krócej niż ich rodzice. Ludzie powinni wiązać się w zakresie swojej kategorii wiekowej (+/- 5 lat), mają wówczas podobne problemy, podobne uzależnienia, podobne spojrzenie na świat, podobne wspomnienia. Rzadko zdarza się tak, że przy dużej różnicy wieku istnieje zainteresowanie drugą osobą, które jest w stanie zastąpić te mankamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Inaccessible89 popieram cię, sam mam takie przypadki z mlodszymi kobietami, nie zamierzam krytykować nikogo, aczkolwiek nie kazda dziewczyna co ma mlody pesel musi być atrakcyjna, jest jedna zainteresowana moją osobą 24- latka, ale co z tego jeżeli nie jest w moim typie, jest otyla i niska. Do gość 2 piętra wyżej masz rację, że nie każda dziewczyna w młodym wieku jest atrakcyjna, w dodatku kondycja fizyczna. Mężczyzni , po 30, 40- stym roku życia są nadal w dobrej kondycji, zadbani i silni fizycznie. Dziadek to osoba +70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby to powiedzieć, dla większości (nie dla wszystkich!) starszych facetów największym Twoim atutem będzie już samo w sobie, że masz tyle lat ile masz. Delikatnie daj do zrozumienia komuś kto wpadnie Ci w oko, że Ci się podoba. Faceci wtedy mężnieją jeszcze bardziej jeśli widzą, że podobają się młodszej i jeśli mu się spodobasz, to już .. nic więcej nie trzeba. A jak nie to podbij do jakiegoś uśmiechnij się powiedz, że jest przystojny, a co z tym zrobi??? To już jego temat ;) Informacja nie boli, tylko nie zachowuj się jakbyś szukała samego seksu albo sponsora, bo wtedy to się mija z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzes..ty durna..glupia palo. Ty wciaz o tym samym..mlodzieniaszku..zalosny. Spojrz w lustro!!!jestes wyjatkowo nieatrakcyjny.o braku inteligencji..przez grzecznosc,nie wspomne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Gosc 22:49 widzisz sam jestes impertynentem, a piszesz zle opinie o drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coulady
Mój tato jest starszy od mamy o 17 lat i trzyma się świetnie, ale to wyjątkowy mężczyzna. Ja zawsze wolałam rówieśników, ale jak mężczyzna jest wyjątkowy to może być i starszy i młodszy. Większość wolnych panów po 30 i 40 jednak niestety do związku się nie nadaje, bo tak naprawdę nie chce się wiązać i ma kupę wygórowanych wymagań oraz bezpodstawnie duże mniemanie o sobie. Najgorsi w tym względzie są bezdzietni kawalerowie, którzy z nikim nie mieszkali dłużej niż 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Nie ma co brac wszystkich do jednego worka, nie zawsze kazdemu sie wszystko odrazu ulozy, ze ktos jest kawalerem nie oznacza ze gorszy. Maja takie same wymagania jak kazdy, niech sie kazdy wiaze z tym z kim mu sie podoba. Co za mniemanie, ze jak starszy bez zony to juz sie nie nadaje do zwiazku, wiekszych bzdur nie czytalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa bzdury,tylko prawda. A Ty jestes Grzes swietnym przykladem. Infantylny,niedojrzaly.. I ten twoj nick..Grzes:-D..chlopiec w skorze starego dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Dziad to jestes ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzes...spojrz ty facet w lustro i wez ta mloda ,otyla. Odchudz ja ...inna cie nie zechce. Prezentujesz za niski poziom. Jedyne co jest u ciebie na poziomie mega...to poziom żenady:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co gdybac, kochaniutcy. To juz nie te czasy, kiedy to dziewczyny byly szczesliwe, jak facet w ogole zwrocil uwage. Teraz mlode dziewczyny chca wystawnego zycia :) Wiec Grzes mialby szanse jakby byl bogaty, kreatywny, ciekawy - ale jak wszyscy wiemy (wyjawila jego byla), ten golod***ec nawet wlasnego mieszkania nie ma, mieszka z mamusia i wszystko przegrywa w automaty. Mlode dziewczyny maja o wiele wieksze szanse niz kiedys i niz Grzesiu moze zapewnic, rowiesniczki czesto tez chca mlodszych. Grzesiu jak nie chcesz zostac sam do konca zycia, poszukaj emerytki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku bede obchodzic 49 urodziny,spotykam sie z mezczyzna 40 letnim. Sledze to forum juz jakis czas. I powiem szczerze,ze wolalabym byc sama do konca zycia,niz spotkac kogos takiego jak Grzes. Drogie panie...powinnysmy dziekowac Bogu za to,ze on woli mlodziutkie dziewczyny. Jednego nieudacznika mniej:-) na naszej drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu powyzej, ja sie ciesze, ze nikogo nie szukam. Bo moze gdybym byla sama w wieku blisko 40-tki, bylabym zalamana, ze nawet taki starszy ode mnie Grzes uwaza mnie za zla partie i stara kobiete. A tak mam tez mlodszego chlopaka. Kuguary gora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Gdzie tam taka dziewczyna dla na naszego Grzesia, nie dość, że niska, to w dodatku otyła. Każdy przecież wie ile on ma do zaoferowania kobiecie. Grzesiu uważa się za przystojniaka(tylko nie kłam, bo widziałam jak na pytanie jednej z dziewczyn czy jesteś przystojny, potwierdziłeś). Przerost formy nad treścią, ale jak to mówią: starymi jajami to można się zatruć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
863 57 56...to jego gg. Weszlam i oniemialam. Wiem,ze twarz z jaka sie rodzimy,nie zalezy od nas. Ale odrobina samokrytyki:-( Grzes..masz buzie menela z pod budy z piwem,a rzniesz przystojniaka. Chlopie spojrz ty w lustro. To nie jest zlosliwosc,tylko dobra,szczera rada. Zacznij szukac kogos w swojej lidze!!!!!!!!!!!!atrakcyjne kobiety nie dla ciebie,niezaleznie od ich wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzycie takie glupoty ze szkoda slow, wymylacie jaks hazard, albo jakies glupoty ze brzydki, te gg kasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jest brzydki! To sa fakty,nie wymysly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja wiem czy brzydki? Wg mnie zwyczajny http://avatars.gg.pl/8635756/s,big?ts=1463235116 i faktycznie młodo wygląda, na jakieś 37-40 lat (ma chyba 44). No chyba że zdjęcie jest stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×