Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

ktora jest jeszcze wkurwiona na swojego???

Polecane posty

beda mnie niesc na noszach we wtorek do roboty:P wolnego nie wezme bo i tak wlasciwie tydzien lajtowy:P od nastepnego poniedzialku sie koszmar zacznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
switezianka to pozniej napisz jaki wynik:) Ja obstawiam ze wlochy wygraja, chociaz nie widziałam ani przez sek jak oni dzis graja:P Chocolarte jakos damy rade:P a tak na marginesie to gdzie Ty pracujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec pracuje w SWIIETLICY OPIEKUNCZO WYCHOWAWCZEJ:D w ciagu roku szkolnego zapisane sa do nas dzieci z patologicznych rodzin a od poniedzialku zaczynaja sie u nas polkolonie czyli przez caly lipiec zajmowanie sie 30 dzieci:o umreeeeeeeeeeeee😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra małolaty ja spadam z kompa;) Ide uprasowac sobie faruch na jutro i zrobie od razu kanapencje bo jutro rano nie zdąrze:D I pamietajcie o naszej jutrzejszej libacji:P:P A więc dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Switezianka melduje sie :P a raczej moje zwloki bo kurwa czuje sie tak jakby cała energia ze mnie wyparowała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh szczesciara:P ja niestety trzezwiutenska:o ake juro z samego rana drina sobie w pracy szczele albo moze i dwa:o na poprawe humoru a ta trzecia jedza to gdzie? nie bylo jej dzisiaj wogole:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jakto to ja dzisiaj sama pije:O:O a tamta jedza padnieta bo mowila ze 12 godz na nogach byla i jutro ma tak samo:O wspolczuje jej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a noo bo on sobie oglada film:P:P jak bierze butelke to reki to mu ja wyrywam:D a co... moje wino:D no wiec gadaj co sie sstanelo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszllismy na kolacje dzisiaj z moim ale on jakis taki nie w sosie nie wiem czy obrazony na mnie za wczoraj czy co pffffff dupa dupa dupa:P jutro sie w robocie urzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie ptytalas go o co mu chodzi?? my z moim tez mielismy niezle fochy dzisiaj bo mi kompa rozjebalo chyba ja byla burza i routera i sie meczyl zeby naprawic zeby chociaz u niego w pokoju byl net no ale ostatecznie wzial modem ze swojej chaty i ja na razie jest i tak tylko u niego:O a moj komp sie poszedl jebac i wszystko co tam bylo:O ciekawe ile naprawa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam sie ale standardowa odpowiedz ze wszystko dobrze to u ciebie tez tak grzmiało ? u mnie całe centra handlowe zalane:D byloo nie ma to jak male urozmaicenie dnia:P moj komp naszczescie caly bo bym sie chyba załamała doszczetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se wzielam taki staruy co mialam ale da rade na nim siedziec:P:P w miare ok jest;) tylko tego neta nie mam u sibie ale to sie zrobi:P no u mnie walilo jak cholera a bylam sama z dzieckiem siostry u niej i mialam steesa niezlego jak byly huki takie potezne:O a mala spala jak zabita:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pff ja ran o zostawila okna pootwierane komp wlaczony i wszystkie urzadzenia i nie mialam pojecia czy ktos w ciagu dnia bedzie w domu:) oczywiscie dozwonic sie nie moglam:) od zmyslow odchodzilam:P ale na szczescie opatrznosc nademna czuwała:P ja juz lece spac:P takze zycze milego wieczorka z winkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoxlaska
Ja jestem na swojego dziś tak wkurrrrrrrrrrrrrrrrr, ze przysiegam, tak szybko mi nie przejdzie ;/ Musze sie gdzies wygadac, bo zwariuje, non top mysle o tym wszystkim. Moze i robie problemy z niczego, ale naprawde mam juz dosc tego jego srania w gacie ;/;/ I na dodatek nie mam sie komu wygadać, bo oczywiście tak: 1. jedna kumpela powie: \"o ja, masakra\" i na tym sie skonczy jej wysluchiwanie mnie 2. druga kumpela powie: \"oj daj spokoj, przesadzasz, naprawde robisz problem z niczego, zrozum go\" 3. moja matka powie: \"jezzzu, jak ty go tresujesz, biedny chlopiec, jeeeny, biedactwo\" 4. moja babcia powie: \"ja nie wiem jak on z tobą wytrzymuje\" Bo oczywiscie wg mojej zajebistej rodziny wszystko jest oczywiscie kurwa moją winą. Ale do rzeczy. A więc mój zajebisty, 32letni facet boi się wszystkiego jak ja pierdolę. Teraz zapisał się na prawko i w sumie dziś już ostatecznie przekonałam się, że zrobił to jedynie dla mnie. Zapisał się i sra dupą na masakrę!!!! Boże, no to po co się zapisał w takim razie skoro sie tak boi????????????????????? I ogólnie mój wkurw polega na tym, że dziś rozmawiamy przez telefon (nie mieszkamy w tym samym mieście) i on do mnie, że myślał, żeby przełożyć to prawko na wrzesien. To po jakiego chuja on w ogole chce to robic ????????????? To niech w ogole nie robi !!!!!!!!!! A nie takie pierdolenie !!!!!!!!!! Jezzzzzzuuuuuuuuu, z kim ja jestem !!!!!!!!!!!!! Co on ma zamiar cale zycie popierdalac na tym swoim rowerku ???????? Boże, nie moge noo :( Facet ma 32 lata !!!! I jak ja mam żyć z facetem, ktory nie umie jezdzic, nie ma prawa do jazdy i w ogole tak naprawde to NIE CHCE jezdzic. Jak ja mam z takim kims zalozyc rodzine??? Ja, co prawda, mam prawko, ale raz, ze nie jezdze jakos zajebiscie, dwa, ze nie jezdze czesto, bo nie mam swojego auta, a trzy - zawsze uwazalam, ze to facet bedzie mnie wozic !!!!!!!! A on co ???/// Jak ja zachoruje to kto dziecko zawiezie do szkoly ???? Kto będzie prowadził jak będziemy jezdzic na wakacje? Jaaa? Never !!!!!! Zawsze uwazalam, ze od tego jest chlop !!!!!! A moj????/ Zyciowy nieudacznik !!! Nie ma nawet pieprzonej matury !!!!!!!!! Pracuje za 1000 zloty w jakims sklepie meblowym i mysli, ze swieci !!!!!!!!!!!! Boze, z kim ja jestem, z kim ja sobie ukladam zycie !!!!!1 Nie wspomne juz, ze jest starym dziadem, bo ja mam dopiero 20 lat, a on 32 !!!!!!! Jest starym prochnem i zyciowym nieudacznikiem, ktory boi sie wlasnego cienia !!!!!!!!!!!!!!!!!1 I NIE PRZEJDZIE MI !!!!!!!!!!! TAK SZYBKO NA PEWNO MI NIE PRZEJDZIE !!!!!!!!!!1 GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 P.S. Wiecie co jest najgorsze? Że mimo wszystko zalezy mi na nim cholernie i kocham tego idiote ;/ Mozecie sobie myslec, ze tworze problemy z niczego, moze i tworze, trudno, taka juz jestem pogrzana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×