Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość El Mariachi

Refleksja na temat kobiet i ich mądrości i inteligencji

Polecane posty

widac twoja inteligencje- nie wiem czy zauwazyles ale pisalam o uczelni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
ewelinka, na mojej uczelni UW było więcej facetów doktorów... zreszta, zdecydowanie wiecej facetów jest wsrod profesorów, wiec co mi tu z doktorkami wyskakuje? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteście lepsi...człowieczku ubudz sie ze snu. Niedobrze mi sie robi jak widze topiki...\'\'kobiety są głupie\'\'po co to piszesz?Myslisz ze jak to sobie powtórzysz 100 razy to w to uwierzysz? Mam dość rozlazłych facetów którzy płaczą w poduszke bo kobieta im zrobiła ziaziu,mam dość facetów którzy twierdzą ze kobiety są tylko do prac domowych.Mam gdzieś facetów którzy odliczają 2 msc by sie ze mną przespać. NIE JESTEM GłUPIA to faceci mają problem ze zrozumieniem rzeczy łatwych. żal mi Was pluskwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy tak wiecej, na mojej POLIBUDZIE tablic z nazwiskami profesorow jest porownywanie kobiet i facetow. zreszta, skoro uwazasz facet za lepszych to proponuje zostac gejem, wkoncu dlaczego mialbys sie zadowalac glupia kobieta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> Mam dość rozlazłych facetów którzy płaczą w poduszke bo kobieta im zrobiła ziaziu, To nie faceci, tylko zwykłę, męskie pizdy :o >> mam dość facetów którzy twierdzą ze kobiety są tylko do prac domowych. Prawdy nie oszukasz 😴 >> Mam gdzieś facetów którzy odliczają 2 msc by sie ze mną przespać. Zawsze rżniesz sie na I randce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> zreszta, skoro uwazasz facet za lepszych to proponuje zostac gejem, wkoncu dlaczego mialbys sie zadowalac glupia kobieta Bo tylko seks z wami jest fajny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha
złośliwa buhahahaha szkoda że to baby wszystko komplikują nie ma seksa bo za krótko się znamy ale jakbyś nie był moim facet to inna sprawa nie mówiąc o babach które tylko ryczą bo im facet ziuziu robi a same se to wymyślają bo jakoś nie potrafią powiedzieć normalnie o co im chodzi bawią się w kretyńskie gierki od których chce się rzygać i są bardzo dumne jak facet w ramach totalnego olewu czyli daj mi spokój głópia babo się na coś zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówno prawda.Każdy facet jest rozlazły,jesteście emocjonalną galaretą. Daje sobie moją śliczną główkę uciąć ze tez zastanawiałeś dlaczego kobieta Cie rzuciła . Jesssu następna gnida która zastanawia sie na której randce sie rżnę,GóWNO CIE TO OBCHODZI. Macie penisy a nie umiecie nimi obsługiwać,gdybym ja była facetem nie zastanawiałabym sie kto jest głupszy tylko działała Pluskwy gnidy rozlazłe galarety--a teraz idz sie popłacz tylko tak zeby sąsiadka Cie nie zobaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha
jakby baby potrafiły coś więcej niż tylko rozłożyć nogi to byśmy pokazali a tak co się wysilać przerżnąć i zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> Gówno prawda.Każdy facet jest rozlazły,jesteście emocjonalną galaretą. Widocznie do tej pory trafiałaś na same fajtłapy i lamusów. Przykro mi. :) >> Daje sobie moją śliczną główkę uciąć ze tez zastanawiałeś dlaczego kobieta Cie rzuciła . Byłem w trzech poważnych związkach i każdy (słownie - KAZDY) ja kończyłem. :classic_cool: A potem standardowo, dzwoniły, pisały smsy, że się zmienią, ze poprawią itp :o Dlaczego jak jesteście porzucane nie potraficie odejsc z honorem? :o >>Jesssu następna gnida która zastanawia sie na której randce sie rżnę,GóWNO CIE TO OBCHODZI. Chwila, żaliłaś się, ze dopiero po dwóch miesiącach chcą cie rżnąć, więc pytam, czy gdyby chcieli od razu, to dałabyś im na pierwszej randce? :) >> Macie penisy a nie umiecie nimi obsługiwać Hehehe o naiwności... Czy penisy są po to, żeby wam dawać przyjemność? Nie ;) My orgazm mamy zawsze, jak wy nie macie, no to.... wasz problem :classic_cool: >>Pluskwy gnidy rozlazłe galarety--a teraz idz sie popłacz tylko tak zeby sąsiadka Cie nie zobaczyła. Nie mam powodu do płaczu, ale z ciebie jakiś ogrom frustracji się wylewa :) Czyżb życie dało po dupie? Najmłodsza już nie jesteś, to prawda, ale ... zawsze mozesz wstąpić do zakonu jak nie wyszło ci z facetami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Gówno prawda.Każdy facet jest rozlazły,jesteście emocjonalną galaretą. Widocznie do tej pory trafiałaś na same fajtłapy i lamusów. Przykro mi. WIESZ ILE RAZY TO SłYSZAłAM? setki razy,ja jestem super,ja jestem męski...gówno prawda nie ma facetów męskich,każdy z Was gdy sie zakocha zachowuje sie jak niewidomy na lodowisku. Gnidy,żałosne pluswkwy Jessuuu ja nie czuje do Was nienawiści tylko mi Was żal. Jestem Wami zmęczona macie coś z mózgami nie tak,mysle ze to wina dwóch główek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
ten autor to co za jednen? jakiś oszołom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
Byłem w trzech poważnych związkach i każdy (słownie - KAZDY) ja kończyłem. --i to cię nieby upoważnia do ładowania kobiet ,jak leci,do jednego wora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
Chwila, żaliłaś się, ze dopiero po dwóch miesiącach chcą cie rżnąć, więc pytam, czy gdyby chcieli od razu, to dałabyś im na pierwszej randce? ---chcą cię rżnąć----------spadaj prostaku z takim słownictwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
"Kobiety spostrzegają świat inaczej od mężczyzn." niby jak, bo ja widzę kobiety jako maniaczki seksu, ostrych facetów, "miłości", jeszcze raz seksu, pieniędzy, jeszcze raz pieniędzy, kopania w dupe wartościowych facetów, bo za mało seksu, za mało wrażeń/pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
kurcze ,jestem zszokowana jakiś kolejny frustrat wyżywający się na forum wstyd facet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
wstydźcie się,i wy się nazywacie mężczyznami? jesteście raczej zwykłymi tchórzami wylewającymi swoją żółć na kobiecym forum a feeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> WIESZ ILE RAZY TO SłYSZAłAM? setki razy,ja jestem super,ja jestem męski...gówno prawda nie ma facetów męskich,każdy z Was gdy sie zakocha zachowuje sie jak niewidomy na lodowisku. Setki razy? I setki facetów się w tobie zakochiwało? A ty oczywiscie każdego brutalnie odrącałaś? :D Oj jakieś frustracje przez ciebie sie przelewają, skrzywidził cie ktoś? Pocieszyc cie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> jesteście raczej zwykłymi tchórzami wylewającymi swoją żółć na kobiecym forum Wam nikt nie broni wylewac żółci na forum dla mężczyzn, np. Auto Świat polecam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
ty mnie facet X tu nie ustawiaj bo ja mężczyzn nie łąduję do jednego wora przeciwnie,sznuję ludzi bez względu na płeć ale dzisiaj przeżyłam szok,bo tak zmasowanego zalewu samczej frustracji dawno nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
dziewczyny,a Wy też nie uogólniajcie potem ,w odwecie,mamy takie występy na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> faceci to scierwa i tanie cwaniaczki ktore trzeba traktowac odpowiednio jak na to zasluguja Zgadza się. Ale wychodzi, że wy jesteście jeszcze głupsze ścierwa, bo wystarczy wam pomachać plikiem setek przed gałami, lepszą nawijke wrzucić, szepnąc kilka czułych słówek i same sie wam giry rozkładają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
jestem nawet za tym ,aby -jeśli ktoś ma taką ochotę i tak go buzuje chęć wylania złości niech opluwa,ale z imienia i nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się pytam
El Mariachi -znam wielu wspaniałych mężczyzn ,ale twojego nika zakwalifikuję do działu frustrat roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantulla
El mariachi a co sklonilo Twoja szanowna, majaca tak niezwykly wklad dla spoleczenstwa osobe do wysmazenia takiego dlugiego posta i w ogole marnowania czasu na tym topiku? (na ktorym siedza tylko bezrozumne kobiety) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantulla
El Mariachi poza tym wspolczuje Ci partnerek w zyciu, z tego co opisales rzeczywiscie wygladaja na jakies bezrozumne kobitki bez honoru (zeby sie tak ponizac), ale wiesz podobni ludzie sie przyciagaja moze kiedys bedzie cie stac na cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
Ach i podstawić przed oczy ślicznego ciapatego z Iraku, Turcji....i mokro w majtach tak bardzo, że wyprowadzacie się do niego po tygodniu znajomości, buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze skrzywdził.ale tego nie zrozumiał,*bo pluswy mają taką główną ceche ze zwalają wszystko na kobiete. Was trzeba nagrywać,a rozmowy na gg archiwizować ,bo potraficie sie wszystkiego wyprzeć. Facet jest jak papier toaletowy lepi sie do każdej dupy,wiec tak powinien być traktowany.Po użyciu do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
bo się pieprzycie na lewo i prawo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×