Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

ciekawe co sie dzije z e marcelka..kule martwi mnie ze nie pisze..rano jak pisalam z nia gg to pisala ze jak bedzie cos zle to nie napisze i jakos nie pisze;-(( mam nadzieje ze jest wszystko ok.. 🌻marcelka odezwij sie bo sie martwimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio są u nas same dobre wieści więc miejmy nadzieję że i marcelka nam taką powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aida tak Kochana zaszłam w ciaże zaraz po pierwszej @ po moim drugim poronieniu tylko u mnie z tymi staraniami to nie było tak do końca.....ja po prostu wrzuciłam na luz i powiedziałam co ma byc to będzie:) troszke lekkomyślne podejście ale im bardziej uwazałam im bardziej wyliczałam dni to skutek był.....wiadomo jaki:( Po tym drugim poronieniu nie miałam czyszczenie szybko doszłam do siebie fizycznie i psychicznie i zobaczymy mocno wierzę że się uda:) Co do Kaprogestu to od dziś mam co 5 dzień po 1 amp do mięśniowo poza tym Nestatyna:( (grzybica jakaś się ukulała) i kw foliowy, kolejna wizyta 17 wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeni4
witam.....jestem tu chyba pierwszy raz.......poronilam w maju w 5tc...ponownie zaszlam w ciaze po pierwszej miesiaczce i obecnie jest to 9tc,,,,.......9tc blizniaczej.....mam nadzieje ze tym razem sie uda i 1 kwietnia zeby bylo weselej bede znowu mama./...obecnie jestem na luteinie i dufastonie....mam jakies brazowe plamienia od kilku dni,ale mam nadzieje ze bedzie ok....trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeni witamy na naszym topiku napewno będzie dobrze gratuluję blizniaków pamiętaj trzeba myśleć pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeni4
staram sie myslec pozytywnie.....dzieki za slowa otuchy....odezwe sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie koleżanki co tam słychać i jak się czujecie trzeba podpisać listę obecności :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka a ty jak zawsze pierwsza na liście obecności. kurcze zimno dzisiaj u nas a niby słońce świeci i trzeba leciec na zakupy. monia , basiunia jak samopoczucie. sygita , Artigina odezwijcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też zimno i słońce świeci ja już po zakupach sonaola ja jestem z Jarocina i jestem na naszej klasie byłaś na 17 stronie naszego topiku Monia i jak dobrze ci się spało w nocy czy wstawałaś na dobry początek dnia każda ma po 👄 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:-)[kwiat} nie weim co sie dzieje z marcelka od wczoraj rana sie nie odzywa.. jak tam wasze samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki kochane. Jestem jestem nie urodziłam :) nie było mnie wczoraj cały dzień, a jak przyjechałam w końcu to padlam na pyszczek. W sumie przez 3 dni 750 km... Byłam wczoraj u gin, zaczyna mi się male rozwarcie robić... WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMUSIOM SERDECZNIE GRATULUJĘ!!!!! :D :D Jak się macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie a już myśleliśmy że zostaliśmy ciotkami wiesz jak się martwiliśmy a Ty jak się czujesz 👄:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecna :) dzeni- podwojne gratulacje :) :) Artigiana, jestes!!! dobrze ze jeszcze w dwupaku :) jak się czujesz? ja dzis wstałam o 3 :O zjadłam obiad i posiedziałam przed kompem troche, a zasnęłam znów ok 7, ale po 8 juz znów wstałam. i tak sie tułam biedna po mieszkaniu :( samopoczucie ok, mdłosci nie mam, cycki bolą minimalnie, wiec sie zastanawiam czy wszystko ok. taka ze mnie panikara. jak wymiotowałam to źle, jak nie wymiotuję to jeszcze gorzej :( trzeba się wziąć w garsc i nie poddawac sie temu obłędowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana minimoniu jeszcze cię piersi zaczną boleć i nie myśl o tym czy bolą cię piersi czy wymiotujesz najważniejsze że jesteś w ciąży i urodzisz w maju zdrowego dzidziusia :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha, spoko, jak skonczyłam pisac o tym ze mnie nie mdli to własnie chwile potem mnie zemdliło, i musiałam szybko biec do łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia ja Cie bardzo prosze Ty nie szukaj dziury w całym tylko się ciesz że Cię biustanik nie boli jeszcze bo jak sobie przypomne te moje kamienie które miałam na początku to jeszcze zgrzytam zebami ze złości. Dziekuje, czuje się dobrze, jak na słonice :) Wczoraj nam się wycieczka podwójnie opłacała bo przyjechało z nami łóżeczko z nami i materacyk przyjechał. Kupiliśmy taniej niż w hurtowni. To wiedzę że moja blanuśka będzie mieć kuzynek i kuzynów internetowych dużooooo :) I bardzo się z tego cieszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początki ciąży są dobre ale końcówka nie i tak mamy szczęście że chodzi się tylko 9 miesięcy a nie więcej a termin cesarki masz już wyznaczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
witajcie nic nie wien poniewaz lekarz nie przyszedł a okresu nie ma jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze skurcze wcześniej przyjdą to będą musieli wcześniej robić cesarkę no moja Magda już czeka na kuzynkę internetową :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejko kobietki moje samopoczucie kiepskawe ciagle mdłosci utrzymujące sie praktycznie tak do 13-stej:( jak w poprzedniej ciąży pomagały migdały to w tej nic:( ale przemęcze to...będzie dobrze:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻dziewczyny jestescie??tak sobie siedze i czytam to forum od poczatku..kule jak to sie czta to łezki sie kręca..ale sa tez tu dober wiesci nie tylko te zle to co nas spotkalo..musimy wierzyc ze nam sie uda🌻ja mam taka nadzieje ze nie dostane@.{8 wrzesien}nadal mam te zawroty..dzis caly dzien przespalam..wogole zrobilam sie strasznie senna🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
witaj sanola ja okresu dalej nie mam wczoraj czekałam 3godz a ten gin nie przyszedł mówie ciale sie wkurzyła to jest ordynator i nikt ne moze mu nic powiedziec wiesz trzyma kciuki równiez i za ciebie moze w koncu sie nam uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marcelka🌻ja juz sie martwilam o ciebie...ja tez mam taka nadzieje ze bedzie ok..je ja tez bede za 9 mc mamusia...pozdrwawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×