Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

Gość marcelka84
A dziękuje czekamy na twój...:) taki z małym dzidziusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
mam nadzieje ze szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
chyba tylko my tu jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny , siedze cały czas w domu bo mały znowu chory i już jestem tak przygnębiona i znudzona że aż nie ma weny żeby coś napisac. Marcelka to już 9 tydzien jak ten czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylawinka zbliża się @ bo dzisiaj chyba 28 dc jak dobrze policzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
POZDROWIONKA DLA KOLEŻANEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej michas dobrze. ja tez juz oki.... wczoraj przyjechalismy do tesci jutro wracamy bo 130 km od nas mieszkaja. ja jutro mam dostac @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja we wtorek powinnam dostać ale i tak napewno się spózni przyjdzie na pewno ale mam nadzieję że ostatni raz w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka2384
hej dziewczynki ja tez stracilam swoje malenstwo w 5 tyg ciazy :( stalo sie to dokladnie 12.08, mialam zabieg. Czuje sie bardzo dobrze ale nie wiem od kiedy moge sie starac, lekarz mi mowil ze po 3 miesiacach ale wydaje mi sie ze ja juz moglabym :D robilyscie jakies badania po stracie?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
WITAJ NATALKA-NAPISZE CI JAKIE JA MIAŁAM BADANIA ROBIONE PO DWÓCH PORONIENIACH Toxoplazma IgG-ilosciowo Toxoplazma IgM-jakosciowo Antykoagulant toczniowy-jakosciowo Prolaktyna PRZECIWCIAŁA a-kardiolipinowe. IgG PRZECIW CIAŁA a-kardiolipinowe. IgM te badania w moim miescie sa płatne wszystkie wyniki były w normie puzniej zaszłam w ciaze i robiłam wyniki z krwi mocz glukoze na czczo jak narazie jest wszystko dobrze i mam nadzieje ze juz tak zostanie trzymam kciuki równiez za ciebie wiem jak jest ci ciezko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robione badania w szpitalu jak byłam na zabiegu na toxoplazma igG i toxoplazma igM wyniki negatywne więc jestem zdrowa a z kolejnymi staraniami o dzidziusia lepiej odczekaj te 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×