Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

Mój to kiedyś powiedział że zrobiłam mu krzywdę że weszłam do jego rodziny jak kupiliśmy sobie okna to powiedział do mnie że mam iść do pracy zarobić i Pawłowi oddać za okna powiem Wam jedno że idealnych teściów to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
HEJ -JESTEM JESTEM U MNIE ZACZOŁ SIE JUZ 8TYDZIEN:)CIESZE SIE I IDE DZIS DO SZPITALA ZAREJESTROWAC SIE NA USG SADZE ZE JESZCZE W TYM TYG POWINNI NI ZROBIC-YRZYMAJCIE KCIUKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
czzy tu czasem ktos zaglada?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelka aktycznie cicho tu jak ni wiem co. no i jak kiedy będziesz miała USG i jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
ja czuje sie dobrze usg bede miał w piatek-to juz 7/8tydzien bardzo bym chcial zobaczyc na usg jak pika tak ktos malenki i zrzucic juz ten ciezar z serca i byc spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poamiętam jak po poronieniu zaszłam w ciążę to na USG w drugiej ciąży szłam z sercem na ramieniu . Tylko że ja podczas pierwszej ciąży czułam się rewelacyjnie a poszła na USG ok 12 tygodnia i się okazało że serduszko nie bije. Każda z nas po poronieniu bio się każdego USG , wizyt u lekarza badań itd to jest normalne bo wszystko w głowie zostaje. Ale trzeba byc dobrej myśli. Marcelka czekamy na dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie byłam dziś na podglądzie - pęcherzyk 13 mm, więc pewnie w sobotę inseminacja. Nie wierzę, że się uda za pierwszym razem, ale kto wie. Artigiana piszesz: \"wmawia mi że nawet jak urodze to bedę tylko matką dziecka a rodzinę to oni z Blanką i Bartkiem będą tworzyć....\" Posłuchaj, ta bab wystawia świadectwo samej sobie... \"tylko\" matka, he he... niech się grzecznie zachowuje, bo może nie dostąpić zaszczytu być \"aż\" babcią..... co za ludzie!!! współczuję Ci, jak się da, życzę Ci, żebyś nie musiała mieć z babą do czynienia. Trzymajcie się ciepło Wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lattina święte słowa. może nie dostapić tego zaszczytu :) Dziękuję za miłe słowa. Jak się macie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
cześć dziewczyny u mnie z dolegliwości ciążowych to tylko tyle ze cycki mnie bolą bardzo i rosną- czekam na usg niemoge się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja dzis wybieram sie do lekarki dokładnie 9 tydzień ciąży i jestem wystraszona na maksa - przechdzę podobne stresy co Ty marcelko....:(:( Modlę sie aby było wszystko ok.....Proszę trzymajcie kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
trzymam kciuki bardzo bardzo mocno napisz jak wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm trzeba go skopiować i jeszcze wykasować te %20, które pojawi się w linku! wtedy działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wyczytałam, to minimonia pisała, że gdzies wyjeżdża i nie będzie jej przez jakiś czas! pisała, że musi odpocząć! mam nadzieję, że wkrótce wróci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
basiunia jak usg wporzadku?-odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kochane USG wyszło piekne moja kruszynka ma 9 tygodni i dwa dni:) i pięknie bijące serduszko.....:):):):):)jestem taka szczęśliwa:))))od jutra idę na L4 i mam zamiar oszczędzać się i sporo odpoczywać:)Dziękuje za pamięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
BASIUNIA TAK BARDZO SERDECZNIE CI GRATULUJE JA TAK OGROMNIE SIE BOJE PRZED JUTRZEJSZYM DNIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia - wspaniale, że dzidzia dobrze się rozwija ❤️ a czy bierzesz jakieś leki na podtrzymanie, profilaktycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
witajcie wiec dziś zobaczyłam moja maleńka iskierkę z serduszkiem dziewczyny udało sie mi jestem taka szczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeni4
witajcie.....myslalam ze jestem twarda,ze dam rade...ale coraz bardziej wymiekam....cholernie mi brakuje tych moich blizniaczkow.....chociaz spoczatku balam sie jak se dam rade to teraz sama mysl o nich jest ciezka ze juz ich nie ma.....mam cholernego dola......obiecalam sobie ze tu nie zajrze,ale jakos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🌻 co tam u was slychac?ja juz dawno sie nie odzywalam mialam problemy z internetem dopiero mi go naprawili.. ..::marcelko::..co u ciebie? szczesliwa ze widzialas serduzko..a mowilam ci ze zobaczysz ze ja widzialam w 6tyg... znalazlam prace i peacuje od 9 do 18..wiec nie mam kiedy pisac bo niz dojade do domku jest 19..a potem padam z nog no i jeszcze staranka konieczne..hihi.. nie weim jak to bedzie jak bede w ciazy bo nie weim co w pracy na to..ale wazniejszcza ciaza niz praca dle mnie..dostalam umowe na 5mc..jak myslicie zwolnia mnie jak bede w ciazy?pracuje w sklepie z ubraniami..🌻🌻 🌻pozdrawiam was wszystkie dzieczyny👄👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Aida nie juz od czwartku nie biorę żadnych leków:) A do czwartku miałam zastrzyki z Kaprogestu:( Lekarka powiedziała że teraz już organizm poradzi sobie:):):):) Póki co czuję się dobrze, wreszcie mogłam powiedzieć Mamie, teściom ....mam nadzieję że dalej tez będzie wszystko ok .....pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopka007
Witam wszystkich! Czy możecie mi coś doradzić...w pazdzierniku ub roku poroniłam w 9 tc(ciąza obumarła w 6tc) i cały czas nawet nie mogę zacząć się starać o dzidzię bo cały ten czas mam zaburzenia hormonalne(przedłużające się plamienia po miesiączce).Biorę już kolejne leki i nic nie pomaga...teraz aktulanie cilest.Jeszcze jedno!muszę zrobić badanie HSG ( podejrzenie macicy dwurożnej) a słyszałam ,że po tym badaniu można szybko "zajść" i tu też dylemat po tabletkach trzeba kilka miesiecy odczekać...co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×