Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

koteczek binia fajnie by było jakbyśmy w tym samym miesiącu zaszły w ciąże ja też mam nadzieje że ostatnia @ wpadnę pózniej bo idę małą kąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz ci gada jakies bzdury mój miał 2,5 roku jak juz robili mu normalne testy, wiec normalnie nie ma problemu.... teraz miał robione i z krwi i skórne 2 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
WITAM WAS NIESTETY JA NIC NIEMOGE PRZEŁKNĄĆ Z RANA DOPIERO PÓŹNIEJ JUŻ SIĘ PRZYZWYCZAIŁAM DO MDŁOŚCI JA Z NADŻERKA ZASZŁAM W CIĄŻE ALE LEKARZ NIC MI NIE MÓWIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka jak rano się obudzisz to nie wstawaj od razu z łóżka tylko sobie poleż i pózniej powoli wstań może to ci pomoże na mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koteczka
koteczek, czy ty znow sie starasz czy na razie nie. jesli chodzi o ta nadzerke, to z tego co sie orientuje, nie usuwa sie jej przed planowana ciaza, bo pozniej sa problemy przy porodzie, nie czytam na bierzaco wiec tylko tak wrzucam trzy grosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko do koteczka teraz sie nie staram bo za tydzien wymrazanie i musze 2 miesiece odczekac, tez słyszałam ze wtedy szyjka nie tak rozciaga sie przy porodzie ale u mnie nie ma z tym problemu bo cesarke bede miała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Koteczek jak po urodzinach Binia i jak przylazła @ Marcelka jak mdłości przeszły Artigiana jak się czujecie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ma@ , ale robiłam dzisiaj ok południa test i jest jedna kreska, więc w ciąży nie jestem tylko znowu jakieś zaburzenia hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
HEJ MDŁOŚCI SA RAZ WIELKIE RAZ MNIEJSZE ZALEŻY JESTEM CIĄGLE GŁODNA I ZJADŁA BYM COŚ BARDZO OSTREGO I DOBREGO SAMA NIE WIEM CO O TEJ PORZE TO NAWET DO SKLEPU JUŻ NIE PÓJDĘ BO CIEMNO A NAJLEPIEJ TO BYM ZJADŁA PLACKI ZIEMNIACZANE ZE ŚMIETANA:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
ha ha dobre to z tymi plackami jutro mi maż usmaży zetrze ziemniaki i doda kabaczek pychotka :)-pozdrawiam i dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Marcelka ty to masz zachcianki, mężowie mają przechlapane jak kobitki są w ciąży . No ale niestety w tym okresie powinni nam dogadzac. koteczek jak po imprezie? sylwinka to ja poprosze mmmmmmmmmmmm poczekaj niech pomyślę ....... ok żeby było łatwiej to też placki ziemniaczane, w ciąży nie jestem ale placki lubię a nie lubie ich robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
Binia jak tam okres się spóźnia dalej:) ja się doczekałam tych placków ale prawdziwych Jeszce dziś konsumuje mam niezła melodie do spania wstałam dziś o 12hihi jakoś usnęłam jak maż poszedł do pracy dziecko do szkoły:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelka zazdroszcze ci tego spania , tez bym tak chciała. @ nadal nie mam , troche mnie dzisiaj brzuch pobolewa więc może w końcu przyjdzie dziś 37 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
JA WCZORAJ PRZESIEDZIAŁAM CAŁY DZIEŃ W DOMU ŹLE SIĘ CZUŁAM NARAZIE JEST DOBRZE MDŁOŚCI CZASEM DOKUCZAJĄ CZASEM MNIEJ ROŻNIE B I N I A----RÓB TEŚCIK NA CO CZEKASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
próba suwczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
dziwne ale wklejam kod z suwaczkiem i nic się nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×