Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

Gość marcelka84
a ty sylwinka kiedy masz dostać@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już postanowiłam robie jutro rano test i jak wyjdzie znowu negatyny to jade do lekarza żeby mi dał leki na wywołanie @. już mam dosc główkowania i myślenia o tym dlaczego tak jest że @ brak a test negatywny. poprostu coś mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny głowa do góry ja pierwsze malenstwo poronilam a 3 miesiece po zaszlam w ciaze ;) wyjechalam z meze na wakacje odstresowlam sie i są rezultaty wiec glowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekrza. zabadał mnie i pwiedział że jest za wcześnie żeby w badaniu ginekologicznym stwierdzic ciąże , i napewno nie ma podejrzenia żadnej bakterii a o to się najbardziej bałam bo pochwa jest czysta . poprostu wysłał mnie na bete. jutro mają do mnie dzwonic z przychodni jak będzie wynik. jak dodatni bo byłoby super a jak ujemny to przepisał mi leki na wywołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
HEJ A CO U MNIE SIEDZĘ CAŁY DZIEŃ W SZLAFROKU I ŚPIĘ ALBO COŚ OGLĄDAM ALBO JEM NUDNO A NIE CHCE MI SIĘ NIC OKROPNIE JUTRO IDE SIĘ ZAPISAĆ NA USG Z KALKULATORA INTERNETOWEGO WYCHODZI MI ZE JESTEM 12 TYGODNI W CIĄŻY Z MOICH OBLICZEŃ ZE MNIEJ SAMA JUŻ NIE WIEM JAK TO JEST NA USG LEKARZ NA PEWNO MI POWIE MAM NADZIEJE ZE ZA PÓŹNO NIE PÓJDĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka zgadzam się z Tobą. tylko trzeba sobie troche odpuscic bo inaczej nic z tego tzn. mniej o tym myslec . tylko ja uważam że chyba się nie da , jak się bardzo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywaj Marcelka a humorki są ja to staram się nie myśleć o tym że teraz się powinnam starać kiedyś nam się uda na pewno wiecie brakuje tu Moni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielam Twoje zdanie że bez Moni jest tu smutno , jest nas tu coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na 19,00 miałam do odebrania leki w aptece na wywołanie @ a właśnie poszłam do łazienki i okazało sie że już nie są mi potrzebne. czy nie mogła przyjsc dwa dni wcześniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biniu to się nazywa złosliwość rzeczy martwych...niestety. Ale nie tym razem to następnym, na pewno kochana sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki , jestem tego samego zdania. a powiedz co u Ciebie? doszłaś już do siebie po porodzie ? jak maleństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te @ są złośliwe zamiast wcześniej przyjść to dopiero teraz przyszła @ Artigiana ucałuj malutką 👄🌻 Koteczek a Ty gdzie się podziewasz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sylwinka.kochanie nie miałam czasu przez dwa dni, wczorajh po pracy buyłam we wrocku w ikei dzis w legnicy bo otworzyli H&M. jutro ide na mrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×