Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

Gość marcelka84
witam SYLWINKE JA DZIS PIERWSZY RAZ ZALICZYŁAM ZYGANIE MDLIŁO MNIE OD RANA AZ W KONCU JEST MI LEPIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz koleżanko takie są uroki ciąży mnie wymioty męczyły do 3 miesiąca nawet pózniej też się zdarzało ja w 6 miesiącu nie mogłam jeść ryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
NO WIEM WIEM JESZCZE SIOSTRA ZAPROSILA MNIE NA OBIAD BO ROBI KAPUSTKE NA SŁODKO MNIAM A JA JUZ DAWNO MIAŁAM ZROBIC TYLKO JAKOS JESZCE NIE ROBIŁAM:) MOZE JAKOS DOJADE DO NIEJ ALE NIEWIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
haha dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysłałam zaproszenie weszłam na stronę artigiany i zobaczyłam zdjęcie i tak myślałam że to Ty ale nie byłam pewna w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
WITAJCIE DZIEWCZYNY JA UBOLEWAM NAD MDŁOŚCIAMI RANNYMI SA OKROPNE KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY ZA DWA TYGODNIE MAM USG KONTROLNE CZY WSZYSTKO SIĘ ROZWINĘŁO JAK TRZEBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana jak się czujesz wczoraj jak zobaczyłam Blankę na nk to się popłakałam ze szczęścia macie śliczną córeczkę i nie przejmuj się ludzmi co mówią o karmieniu bo jesteś najwspanialszą mamą ucałuj małą od nas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinko kochana dochodze do siebie bo przeboje mamy. W poniedzialek wylądowalam znowu w szpitalu z zakażeniem rany jak stąd do Himalajów ale się nie pozwoliłam w szpitalu zostawić tylko kazałam sie tak leczyć by być z dzieckiem, ale już jest lepiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelko z doświadczenia wiem że zanim wstaniesz pomogłoby pewnie jakbyś zjadła choc sucharka a otem jeść jak tylko zaczyna mdlić, albo najlepiej jeszcze przez. Regularnie coś - wiem że dziwne ale mnie dzięki temu nie mdliło przez 18 tylko 8 godzin. Przeszło zupelnie w 13-14 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze to było jak miał 6 tyg poszłąm na woreczek i nie widziałam go 3 tyg a tak marzyłam zeby go zobaczyc, lekarza uprosiłam na dzien przepustki bo nie moglam wytrzymac.... co do @ to nie mam jej, a test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że jest ciężko i dla mamy i dla dziecka ja jak na razie też nie dostałam @ były staranka w poniedziałek ale przed okresem to na pewno nie zaszłam w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Koteczek🌻 W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym zdrowia,szczęścia,pomyślności ,sto lat życia i radości. Być może masz i inne życzenia,więc też życzę ich spełnienia. Wszystkiego najlepszego Koteczku👄 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny juz jestem , a nie było mnie ponieważ miałam komputer w naprawie. Sylwinka jak tam @ nie dostałaś , ja też jeszcze nie , ale u mnie nie ma szans bo dzisiaj robiłam test i lipa. Antragina śliczna córeczka , tylko pozazdroscic. Marcelka to prawda że rano suchar albo kawałek chleba pomaga na poranne mdłości. Koteczek mój mały już zdrowy ale podejrewa lekarz alergie pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mi powiedział że w tym wieku można zrobic testy z krwi ale z nich nie za wiele można się dowiedziec , i żeby poczekac jak skończy 3 latka. Narazie distaje syrop Claritina i mam go obserwowac. Sylwinka ale miejmy nadzieje że to będzie ostatni@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek rozumiem że też czekasz na @? a kiedy powinnas dostac? mój nowy numer gg 1982858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×