Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

a już lepiej. ale powiem ci ze dużo młodych jest tzn mają dopiero 20 lat i takie bzdury co oni gadaja ze ja stwierdziłam ze ja chyba przy nich na 40 lat roumem wygladam jak zawsze najlepiej dogaduje sie z tymi 40:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeważnie młodzi dogadują się lepiej ze starszymi ale dobrze że my na topiku się dogadujemy a jesteśmy młode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
NO DZIEWCZYNY BRAWO NARESZCIE RUSZYŁYŚCIE OBY TAK DALEJ JA DZIŚ COŚ W NOCY NIE MOGŁAM SPAĆ RANO MŁDOSCI POOTWIERAŁAM WSZĘDZIE OKNA W DOMU BO DUSZNO MI JEST I WYBIERAM SIĘ PO SUKIENKĘ ALE Z MOIM BRZUCHEM ODSTAJĄCYM TO RACZEJ JAKAŚ CIĄŻOWA BY SIĘ PRZYDAŁA JUŻ NA ZAPAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
OJ SYLWINKA WIESZ ZE DO CHUDYCH NIE NALEZĘ MAM NADZIEJE ZE ODSTAJĄCY BRZUCH KTÓRY MI SIĘ NAPRODUKOWAŁ JESZCE PRZED CIĄŻA SZYBKO ZNIKNIE PO PORODZIE OCZYWIŚCIE PRZY ODPOWIEDNIM WYSIŁKU:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana-----GRATULACJE!!!!!! wszystkiego najlepszego z okazji narodzin córci samych słonecznych dni i radosnych przeżyć z maleństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka----a dziekuje nie jest zle . rosne w szerz wiec juz niedlugo bedzie mnie lepiej przeskoczyc niz obejsc :-o a to dopiero 24tc :-( no ale za to maly bryka jak szalony :-D ostatnio mnie cos w krzyzu polamalo i ani chodzic ani nic , a najgorsze sa noce brrr... no ale co tam dla malego wszystko przetrwam byleby zdrowy byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo to moze nie bo okolo 4-5 kilo ale przed ciaza wazylam juz sporo bo 77 :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki w sumie to nie wiem czy mnie jeszcze ktos w ogóle pamieta... Ogólnie jestem niestety bardzo zapracowana bo w sumie to haruje na 2 etatach tak ze w domu jestem dopiero wieczorem i to mnie trochę dobija bo na nic nie mam czasu ale ostatni rok musze sie tak przemęczyć. Zmieniłam lekarza który wydał mi sie po pierwszej wizycie bardzo fajnym człowiekiem i w ogóle ale kolezanka mi dzwoniła niedawno zebym uwazała bo jakas tam jej kolzanka chodziła do niego i mam uwazac bo to \"naciągacz na kasę\"i jak tu sie nie wkurzyć... Fakt ze zrobił mi kilka badan za niezła cenę a część mam sama zrobić i dopiero następna wizyta.Ale tak w ogóle to powiem szczerze ze trochę jestem tym wszystkim już wypruta i odpuściłam sobie \"planowanie ciąży\"co ma byc to będzie...albo nie bedzie....Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kait pewnie że pamiętamy porób badania i na spokojnie zacznij się starać o maleństwo nic na siłę będzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
🌻witam WSZYSTKICH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety teraz tak jest że dobry lekarz kosztuje i badania na które kieruje też . ale ja uważam że na tym nie należy oszczędzac bo zdrowie najważniejsze , a w naszym przypadku nie ma innego wyjścia żeby spełniły się nasze marzenia o zdrowo narodzonych dzieciaczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 25 to milusio ze tez pamietasz pozdrowionka:) binia-wiem wiem ze nie powinno sie oszczedzać na zdrowiu i jasne badaniaitd- ja to szystko rozumiem tylko ze te badania rózne mozna chyba robic w nieskonczoność i oddawac ciagle cała wypłate..no ale fakt chyba nie mamy wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
witam czy ktoś tu jest????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka2384
Hej Marcelka84 !! od kilku dni podczytuje Wasze rozmowy i postanowilam napisac... tez stracilam dzidziusia, bylam w 5 tyg ciazy teraz nie wiem czy robic jakies badania, od kiedy moge sie starac, nic nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
WITAJ JA TEZ DWA RAZY PORONIŁAM TRZEBA TERAZ ODCZEKAĆ PRZED NASTĘPNYMI STARANIAMI WIEM ZE PRZECHODZISZ TERAZ ZAPEWNE CIĘŻKI OKRES JAK PORONIŁAM POSTANOWIŁAM ZMIENIĆ GINEKOLOGA WYSŁAŁ MNIE NA SZEREG BADAN KTÓRY WYKLUCZYŁY WSZYSTKO ODCZEKAŁAM PARĘ MIESIĘCY I SIĘ UDAŁO TRZEBA WIARY W SIEBIE WIEM ZE TO PRZYKRE ALE CZASEM CIERPLIWOŚĆ NASZA WYCHODZI NAM NA DOBRE SERDECZNIE CIE POZDRAWIAM I PISZ DO NAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
WITAM CIEPLUTKO MOJE KOLEŻANKI CO TAM ZNÓW UMIERALNIA NA TOPIKU??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka2384
Marcelka, tak mialam robiony zabieg, jestem juz po pierwszej @, bylam u lekarza, mowil ze wszystko w porzadku. Pytalam go czy konieczne sa badania przed staraniem sie o kolejna dzidzie. Powiedzial, ze jesli nie mam w domu zwierzat to nie ma takiej koniecznosci, martwie sie teraz bo z tego co czytam na forum to dziewczyny robia mnostwo badan :( co robic?? poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
WITAJ NATALKA JA POPROSTU POWIEDZIAŁAM LEKARZOWI ZE CHCEM MIEC DZIECKO I ON SAM SKIEROWAŁ MNIE NA BADANIE WYSZŁY DOBRZE I ZASZLAM ZMIEN LEKARZA JESLI ON CI POWIEDZIAŁ TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×