Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość
Nożyczki - ja jestem po ślubie 3 lata, pomimo starań dzidziusia ani widu :( i być może nigdy go nie będzie i będziemy mieszkać we dwójkę w dużym, pustym domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie napiszę ile jestem po ślubie bo przy Was to ja strasznie staro wypadam :O:O:O dzieci też nie mam .... echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
też mnie to dziwi - to wcale nie jest proste zaciążyć :) ja jestem w specyficznej sytuacji bo miałam przerwę w miesiączce jakieś dwa lata :o zostanę bezdzietna z własnej głupoty kreda... z jednej strony fajnie być niezależnym, z drugiej - nie chcę żeby się dzidzia wstydziła starej matki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka, a jestes dluzej po slubie niz ja ? :) Ja jestem 13 lat :) Papierowa, te tiramisu to jest kosmos.Napewno wyprobuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za specjalnie nie przepadam za dziećmi.... i nie wiem czy chcę czy nie chcę :O czasem chcę ...potem nie chcę .... jakas niezorganizowana jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo.... Cię lubię :D a bo... wiekowo jestes prawie tak jak ja :D a bo... po ślubie jestes słuszną ilość lat :D a bo... lubię czasem jakos tak być wylewną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja ja idę spać to wszyscy się złażą :O a jak mogłam trochę być to wszyscy se poszli :( no dobra ...bo jeszcze doła złapię :P nie ma mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze sie tak wtrace....... z pierwszym dzieckiem tez mielismy klopot, bo zona nie zachodziła i nie zachodziła...po którymś tam sexie wpadłem na pomysł (sam!), zeby pod tyłek położyła sobie poduszkę i jak będzie po wszystkim, to żeby tak sobie leżała jakieś dziesięć minut......i co? - był cypek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, możesz mnie polecić jakby kto chciał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie czujesz dobrze ? A te serduszko to co? Ty i takie aktion ?? MOze wypiles za duzo i cos Ci sie pomylilo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarobek wskazany:) możesz też dodawać, ze dzieci robie śliczne, a sam jestem przystojny, wiecznie młody, wysportowany tak tylko skromnie o sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka:) no i znalazłaś, zrobić ci bobo?:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę bobo.... nie przepadam za dziećmi...a poza tym nie jestes w moim typie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×