Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Wiecie co , klade sie juz do lozka. Serio przesadzilam dzisiaj z tym solarium. Nie dosc ze piecze mnie tylek, i cale nogi (pod kolanami masakra ) , to do tego strasznie to boli. Sprobuje polezec na....glowie :O Tylko tam mnie nie piecze.. Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja przyszlam dopiero co a Czarna juz idzie :( na solarium bylas? ja bylam 2 razy w zyciu jak sie tu opalalam zanim sie pogoda zepsula, to mnie az powieki bolaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc[ :D wpadam wam oznajmić że chyba powoli będą zanikały moje posty:( wróciłem do pracy po miesięcznym urlopie:( a teraz to nawet chętnie bym posiedział z wami, ale zaraz mają przyjść do nas goście z piwkiem:):D do zobaczenia:) mam zajebisty tatuaż na ramieniu:D pestka 😘 jakby co to znacie moj @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powrocilam, trudno ssie doczytac czegos bo skasowali niektore wypowiedzi chyba Jarka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak kuźwa namierzyli mnie juz na nk 😠 musialam konto skasowac :O juz napisali nawet skad jestem i sie z mojego nazwiska smiali 😭 ale pokasowali wszystko na szczescie zaraz usune, tylko dojde do tego jak :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka :D eloo apropo golenia, nie dalabym sie namowic na niegolenie :) jak wykolejony moze nie lubic minetek ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkus.. lipka, ja bym paniki pewnie narobilaa kredka.. jak to ? co to za lachociag ?:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka, nie dam rady b o siedze na lapku a nienawidze na nim siedziec, nie ma myszki itrudno mi nawet odswiezac i zjezdzac na dol :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×