Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość without my body i am nobody
i must say i'm a bit surprised, all ladies are very pretty, some of you are trying to break my heart tho and ignored my mails :( :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi nie chodzi o konkurs pięknosci, zresztą zadnego ladnego i zrobionego zdjęcia nie wyslalam ;) tylko powiem wam ze nie lubie wysylania swoich zdjęc obcym, pamiętacie co zrobili ze zdjęcie pozdro600? :O niektorzy są podli i wszystko potrafią wykorzystac :O oczywiscie nie mowie ze ty ;) Turquoise> bardzo ci dziekuje, nie spodziewalam sie takiej opinii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet Dreams mój wpis wypadł na samym dole, więc mogłaś nie widzieć ;) Mogę dostać Twoje?? I kto tylko zechce mi wysłać :) Szeryf która to taka wredna, że Cię ignoruje?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się stało ze zdjęciem pozdro?? Ktoś był bardzo chamski, jak przypuszczam...?? Ale tak jak już napisałam, moje zdjęcia w necie i tak już są, więc jak ktoś zechce coś z nimi zrobić, to zrobi... A z imieniem i nazwiskiem nikomu nie wysyłam. Chociaż i tak już się czuję mało anonimowa, trzeba będzie uważać, co piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zrobili? ktos wkleil jej zdjęcie z dorobionym fiutem jak niby komus ciągnie laske :O dlatego na kafeterii nie wklejajcie swoich zdjęc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość without my body i am nobody
Sweet Dreams for example, also pestka and few who are probably away from the computer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość without my body i am nobody
Sweet Dreams, ok, you shouldn't give away your photo just like that, but if i sent you mine, you could always blackmail me in revenge, so... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet - ja nikomu Waszych zdjec nie przesylam, mam nadzieje,z e Wy tez nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa ja Ci wyslalam, ale czekam na rewanz :P ino wyslij prawdziwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa miedzy palcami 90 ..🖐️ wyślij pierwsza pushupek14@wp.pl a ja na 100% odesle swoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, ale ja akurat do Was podeszlam w taki sposob, ze nawet nie przeszlo mi przez mysl, ze mozecie cos zrobic z moim zdjeciem:) Poza tym jednak nie wysylam kazdemu jak leci, raczej tylko osoba ktore w sensie kafeteryjnym jakos tam znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odsyłam czarnym nickom i tylko tym, od których dostałam. I w życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby coś z tymi zdjęciami robić albo przesyłać dalej... Po prostu jestem ciekawa, z kim mam tu do czynienia :) I wiecie co?? Bardzo sympatycznie wszyscy wyglądacie jak na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×