Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czytałam też na forum, że późno odstawiony powoduje wady u dzieci. Kiedy Wy go odstawiałyście? Zastanawiam się czy teraz nie brać go przez cały cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leczę hiperprolaktynemię od 8 lat, najpierw brałam bromergon,potem parlodel, a od 3 lat Dostinex - 1 tabletka na tydzień. Mam gruczolaka, który teraz jest już mikrogruczolakiem z racji brania leków. Dwa lata temu urodziłam zdrową córeczkę, dostinex biorę przez caly cykl. By zajść w ciąże dostinex odstawiłam 2 miesiące wcześniej. Córeczka jest zdrowa, nie ma żadnych wad. W Czechach dostinex jest po 165 zł, można go wcześneij zamówic telefonicznie i jechać odebrać w dogodnym terminie. Aha zaraz po urodzeniu - dokładnei tydzień po zaczęłam brać znowu leki, bo prolaktyna zbytnio szalała i czułam się strasznie. Teraz powoli go odsatwiam, biore poł tabletki na tydzień, bo planujemy drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem skazana na Dostinex - chetnie kupie opakowanie 8 tabl. w "czeskiej" cenie.Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem skazana na Dostinex - chetnie kupie opakowanie 8 tabl. w "czeskiej" cenie.Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda10
Witam..!!! Pytalas o DOSTINEX ,ja mam kupiony w Polsce na recepte i nie moge sprzedac taniej jak za 270zl. POZDRAWIAM..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aureliowo
Witam, jestem zainteresowana odkupieniem Dostinexu. Mma zalecenie brania go od lekarza, ale ciężko go dostać w moich aptekach.Proszę o kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka-iwona
Witam! Ja dopiero zaczęłam brać dostinex i po przeczytaniu waszych wiadomości mam mieszane uczucia. Za miesiąc podchodzimy z mężem do sztucznej inseminacji i nie wiem, czy po tym leku będzie to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malmik
wczytuję się, w wasze problemy, bo sama mam podobny.Moja prolaktyna dwanaście lat temu osiągnęła wartość pow 350 ,wskazała ona na obecność gruczolaka przysadki. Brałam różne leki- Bromokorn , początkowo obniżył poziom PRL , ale zbyt wolno się to działo więc lekarz zalecił Norprolac, po dwóch miesiącach przyjmowania zaszłam w ciążę. Teraz mam 6,5-letniego synka, PRL na poziomie 176, choć rezonans nie wykazuje zmian w wielkości gruczolaka, to jednak daje on o sobie znać- miewam makabryczne bóle głowy, dlatego muszę "zbić"prolaktynę i myślę o zastosowaniu Dostinexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniku
Poproś o receptę i wykup ją w Czechach (8 tabletek na polską receptę kosztuje 170 zł). Gdyby recepta była wystawiona przez czeskiego lekarza i gdybyś miała przy sobie europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego (wyrabia się ją bezpłatnie) to za dostinek (8 tabletek) płacisz jako członek unii europejskiej ... 7 zł. Przebywałam kilka miesięcy w Czechach (mąz na kontrakcie) i chodziłam tam do ginekologa. Warto zbijać prolaktynę- zmienia sie jakość zycia! Nie męcz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda10
Witam...!!! Czytam gdyby to...,gdyby tamm..too...!ze Dostinex w UE kosztuje 7zl.Tylko nie napisalas tytulu tej bajki, bo ja jestem z pod Warszawy i moze mi napiszesz jak sie robi to czary mary zeby Dostinex za 7-em zl, znalazl sie w domu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna535
Witam Jeżeli ktoś miałby do sprzedania opakowanie( 8 tabletek) dostinexu po atrakcyjnej cenie to proszę o kontakt. Interesują mnie leki kupione w Czechach lub w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubicielka
Witam, też miałam problem z prolaktyną. Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych nie miałam okresu przez 6 miesięcy. Dobrze, że trafiłam na dobrego lekarza. Po zbadaniu prolaktyny wyszło 80. Najpierw brałam bromergon i generalnie nie polecam nikomu z niskim ciśnieniem. Ja rano nie mogłam zwlec się z łóżka. Prolaktyna nawet nie drgnęła. Z powodu niskiego ciśnienia i zerowych efektów poprosiłam o zmianę na Dostinex. Po 8 miesiącach brania prolaktynę miałam 8 i byłam w ciąży:) Mam córkę. Gdyby któraś z was potrzebowała Dostinexu to po kuracji zostało mi 2 opakowania po 8 tabletek. lubicielka@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam e-maila
do lubicielki Witam napisałam e-maila proszę o info pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam maila
do lubicielki Witam napisałam e-maila proszę o info pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OY
Witam dziewczyny, potrzebowała bym odkupić dostinex, ale tylko 4 tab . Prosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dos
Cześć, mam od odsprzedania 7 tabletek dostinexu za 120 zł. Zużyłam 1/2 tabletki, opakowanie jest wobec tego napoczęte, ale czyściutkie i nic tym pozostałym siedmiu tabletkom nie brakuje. Dostinex kupiłam we Włoszech i chcę go odsprzedać za te samą cenę jaką zapłaciłam (minus ta jedna tabletka). jeżeli jest tu dziewczyna z Warszawy zainteresowana odkupieniem dostinexu, to proszę o maila: dos2@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLGA 77
Hej dziewczyny ! Zostało mi całe opakowanie(8szt) .Kupiłam za 340 odsprzedam za 280 zł . Naprawdę super lek Mojej PRL nie mógł zbić ani bromergon ani naprolac .Dopiero Dostinex pomógł na zagnieżdzenie fasolki)) jestem w 3 m-cu mój nr gg 1628857 Olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankuk
Hej, mam DOSTINEX 8 tab. 240 zł Ważny czerwiec 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostało mi całe opakowanie Dostinexu (8szt) .Kupiłam za 350 odsprzedam za 250 zł. mój nr gg 12629747.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedzcie dziewczynki
lekarz przepisał mi dostinex 1/2 tabletki 2 razy w tygodniu. Czyli biorę np. w poniedziałek a potem po ilu dniach druga połówkę mam wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara20
Witam ma do sprzedania 8 tab Dostinex u kupiłam go w aptece za 300 zł , nie brałam go ponieważ zmieniłam lekarza i odradził , ważnośc do 02/2011 , proszę o kontakt na e-mali pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara20
Witam barbara20 wcześniej pisałam że mama do odsprzedania Dostinex pomyliłam e-mail poprawiam marcine20@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniuu
dziewczyny poradzcie mi, biore dostinex i bardzo mi zalezy na dziecku i tym samym żeby zajsc w ciążę, czy w takim razie w trakcie brania tabletek mogę starac się o dziecko czy zaczekać az skończe je brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR
witam.. dla zainteresowanych tanio oddam Dostinex 0,5 mg (2 tabl) zuzute tylko 1/4 wiec jest na 7 dawek (tak bylo brane) kupiony 3 mce temu, waznosc 06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Czytając to forum doszłam do wniosku że ze mną chyba jest coś nie tak, nie mam problemu z miesiączką, ani z zajściem w ciążę ( mam dwoje dzieci ) a jednak wynik prolaktyny bardzo wysoki. Może od początku. Jakiś czas temu źle się poczułam, tzn. spuchły mi węzły chłonne, miałam potworne bule głowy itp, ogólnie masakra. Tego samego dnia poszłam na USG . Okazało się że mam coś z węzłami. Zrobiłam badania hormonu tarczycy i okazało się że mam bardzo wysokie przeciwciała. Poszłam do endokrynologa i Pani doktor powiedziała mi że mam chorobę Hashimoto. Masakra:) Na następnej wizycie dostałam skierowanie na prolaktynę, endokrynolog stwierdziła, że przy chorobie Hashimoto często występuje wysoka prolaktyna. Niestety nie pomyliła się. Po tabletce mój wynik to 4200. Od zeszłego tygodnia biorę dostinex - pół tabletki na tydzień. Czytając wasze opinie troszkę się obawiam, bo niektórym z was skutki uboczne przyszły później. Jeśli oferta sprzedaży tego leku jest aktualna proszę o potwierdzenie i jakiś kontakt. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefonzbateria
To raczej Hashimoto przeszkadza w zajściu w ciążę... koniecznie ureguluj tarczycę... na przeciwciała dobry jest selen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barśka
Widzę, że wiele z Was ma problemy na początku z tym lekiem, ale tak jak koleżanki wyżej wspominały - przejdzie po pewnym czasie, organizm wszystko sobie ustabilizuje i będzie OK. Trzeba chwilę się przemęczyć. Jeśli chodzi natomiast o kupowanie dostinex'u, to ja osobiście kupuję go u siebie w Łodzi w centrum handlowym Manufaktura gdzie jest apteka Juventa, ze względu na dobre ceny, nawet online nie da się taniej dostać, także polecam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dastin
Witam. Potrzebuje dostinex. Może komuś zostało coś po kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR
witam.. dla zainteresowanych tanio oddam Dostinex 0,5 mg (2 tabl) zuzute tylko 1/4 wiec jest na 7 dawek (tak bylo brane) kupiony 3 mce temu, waznosc 06.2011 agnes75@poczta.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×