Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Dzamila77
Witam, pozostalo mi po leczeniu do sprzedazy: Norprolac 75-11tabl. termin.09.2014r.,Bromergon 2x 30tabl.2,5mg,termin 10.2012r. i 2x 20tabl. 10mg Duphaston, termin 08.2014r. Zainteresowane kobietki zapraszam do kontaktu. Nr gg 3773373. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania 4 tabletki Dostinexu za 100 zł kontakt ; artist-wizaz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek0109
witam po przeczytaniu blogu coraz bardziej mam mętlik lekarz przepisał mi dostinex na libido bo po porodzie córki skończyło się niech ktoś w końcu mi powie bądź doradzi czy mam to brać bo się boję co chodzi o skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek0109
proszę niech mi ktoś podpowie co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptasiek- Dostinex na poprawę libido??? Ja wprawdzie lekarzem nie jestem ale mam za sobą 8 lat leczenia gruczolaka przysadki i towarzyszącej hiperprolaktynemii- ostatnie 3 lata brałam dostinex ale nie słyszałam o takim wskazaniu jak Ty piszesz. To jest lek hormonalny- przy utracie libido w Twoim przypadku warto by znać przyczynę- to znaczy wykonać badania podstawowe hormonalne aby przepisać środek zaradczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptasiek- Dostinex na poprawę libido??? Ja wprawdzie lekarzem nie jestem ale mam za sobą 8 lat leczenia gruczolaka przysadki i towarzyszącej hiperprolaktynemii- ostatnie 3 lata brałam dostinex ale nie słyszałam o takim wskazaniu jak Ty piszesz. To jest lek hormonalny- przy utracie libido w Twoim przypadku warto by znać przyczynę- to znaczy wykonać badania podstawowe hormonalne aby przepisać środek zaradczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek0109
dzięki za informacje w moim wojewodztwie to już nie ma normalnych lekarzy zbywają w jak najlepszy sposob przepisują leki ktore nic nie pomogą ale chodzi o to ze coś na odczepnego przepisał pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osioł6755423
A ja mam to w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita74
Witam wszystkich! Jestem wteranka w leczeniu gruczolaka i wysokiej prolaktyny, jednakze w chwili obecnej lekarz zdecydowal, ze nie potrzebuje leku i w zwiazku z tym mam do sprzedania Dostinex, po atrakcyjnej cenie. Dajcie znac jesli ktos potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eedit2
Witam! Jestem zainteresowana odkupieniem dostinexu. Jesli ktos ma do sprzedania, to prosze o kontakt na priv. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eedit2
Informacja od: Martawet Pani o pseudoniemie Martawet prosila o poinformowanie, ze ogłoszenie o sprzedazy tabletek dostinexu z 05.03.11r. jest juz nieaktualne. Tabletki zostały sprzedane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eedit2
Oferta kupna dostinexu nadal aktualna z mojej strony. GG 3523371

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pep5555
Sprzedam dostinex 8 szt. za 180 zł pep5555@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eedit2
Kupię dostinex, gg: 3523371

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pep5555
Sprzedam dostinex 8 szt 180 zł - wyłącznie odbiór własny za okazaniem recepty- Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!ja od dzis zaczelam brac dostinex, rzeczywiscie cena nie zacheca ale moj endykrynolog mowil ze po nich nie zadnych objawow-zazwyczaj,ale sa jeszcze jakies tansze po ktorych niezbyt dobrze czlowiek sie czuje.Wy tu piszecie ze zawroty glowy mdlosci.To chyba jakas masakra,jezdze autem od rana wiec mam nadzieje ze rano nic mi nie bedzie.No imam nadzieje ze prolaktyna mi sie obnizy bo mam 890 a norma jest do 490.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie dostinex
witam,. mam receptę wydaną w warszawie przez lekarza endokrynokolga. wybieram sie do czech zeby ją zreazlizowac czy są jakies problemy z jej realizacją w czecha moze zna ktos ceny. z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinkacz
W czechach ceny sa ok 160 zł chyba ze masz recepte z chech to taniej. Niektorzy podobno kupuja na podstawie polskiej recepty ale czy Ci zrealizuje to pewnie zalezy do jakiej apteki trafisz :) Dostinex 0,5 8 tabl. kinkacz@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyia_21
sprzedam dostinex 8 tabletek za 200zł, mój mail: anyia_21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technne
Witam. Mam do sprzedania Cabergolin ( Diostinex). Kupiłam go w Niemczech na receptę. Mój ginekolog stwierdził, że jest skuteczniejszy i nie daje efektów ubocznych. W buteleczce jest 17 tab, w zasadzie 17,5. Ubyło 2,5 tab. Kontakt gg 4732822.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzwdania dostinex. Opakowanie 8szt z czego wziełam 3 i zaszłam w ciaze. Zostało mi 5 szt data waznosci 01/2012, cena 100zł nusa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam do sprzedania 4 tabletki Dostinexu. W związku z tym, że zaszłam w ciążę nie są mi już potrzebne. 4 tabletki - 100 zł. Nr gg 12205460

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJKA!ja narazie przez miesiac bralam dostinex,potem wyjechalam i nie wzielam ze soba wypisanej wczesniej recepty wiec mialam 2 tyg przerwy.Teraz znow biore dostinex,pol tabletki co tydzien i teraz czekam z nadzieja ze juz nie dostane miesiaczki.Tak bym chcialam jak wy zajsc w ciaze w tak krotkim czasie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!w niedziele zaczelam brac trzecia tabletke dostinexu i dzis zrobilam test,jestem w ciazy,bardzo sie ciesze.cZEKA MNIE DZIS WYZITA U GINEKOLOGA pOZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek027
CZESC DZIEWCZYNY, jestem z gdańska jesli ktoś byłby zainteresowany odkupieniem dostinexu sprzedam chetnie.Posiadam 4 tabl .koszt 4 tabl 99zł moj tel 509 957 047 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikw
Witam drogie Pani zwłaszcza te które mają problem z zajściem nawet po dostinexie. Dostinex to jedno ale prócz tego mi lekarz przepisał luteinę bo na ogół jest jeszcze problem z niedoborem progesteronu, który też uniemożliwia zajście. Zacznę brać luteinę i zobaczymy co będzie. Mój poziom prolaktyny przy pierwszym badaniu był przekroczony 11 razy przy drugim 18. Brałam dostinex i kolejne badanie poziom 59 ( brałam 1/4 tabletki raz na tydzień) , potem 2 miesiace przerwy bo mi sie tabletki skonczyły i poziom 215 wiec chyba nie jest źle ale profilaktycznie biorę dalej zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka.85
chetnie odkupie dostinex gg 1217671

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw26
hej ja biorę dostinex o marca już 3 opakowanie po 8 tabletek .......prolaktyna się zmniejsza skutków ubocznych jako tako niema....może lekki ból głowy...biorę go do spania wiec tak tego nie odczówam,ale w ciąże to niestety i tak nie zaszłam .......ale może dlatego że mam jeszcze problemy z tarczycą i torbniellą na lewym jajniku ...............pozdrawiam i życzę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eedit2
Witam! Zakupie dostinex, gg: 3523371

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×