Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość AR
witam.. dla zainteresowanych tanio oddam Dostinex 0,5 mg (2 tabl) zuzute tylko 1/4 wiec jest na 7 dawek (tak bylo brane) kupiony 3 mce temu, waznosc 06.2011 agnes75@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka prl
Cześć czewczyny ! Mam 22 lata i staramy się z mężem o dziecko od roku, nie mogłam zajść w ciąze więc razem z męzem zrobiliśmy badania! Niedoczynność tarczycy leczę od ok 5 lat... ale nie przypuszczałam ze będę miała taką prl! Moja prolaktyna przed podaniem tableki to 200 mIU/I a po podaniu tabletki po godzinie 2989 mIU/I . Chyba się troche załamałam!! Dostałam dostinex i dopiero zacznę brać jedna tablekte na tydzień przez 4 miesiące. Czy któraś z was brała ten lek?? Proszę o jakąs odpowiedz, bo jeszcze trochę i odejde od zdrowych zmysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoka prl - nie ma co się załamywać-jeśli to tylko problem z prl to pobierzesz lek i wszystko się unormuje. Polecam tylko podczas jednoczesnego starania się o dzidzię i zażywania dostinexu na bieżąco kontrolować czy aby nie zaszłaś w ciąże, bo lek nie jest polecany do żażywania podczas ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1983
Cześć, Ja z mężem staramy się o dzidzię już nie pamiętam od kiedy, od 4 lat nie uzywamy żadnych środków antykoncepcyjnych więc pod koniec 2009 roku zdecydowaliśmy się zbadać. Na pierwszy rzut poszedł mąż i jego badania trwały aż do marca 2010 i wyszło wszytsko ok. No i przyszła kolej na mnie; zaczęłam od badań na prolaktynę, progesteron i TSH. No i okazało się że prolaktyna podwyższona 30,27ng/ml (norma 4,79-23,30) to spowodowało niestety zaniżenie poziomu progesteronu który był na poziomie 0,54ng/ml (lekarz powiedział że powinnam go mieć na poziomie ok 17 ng/ml). Następnie przepisał mi DOSTINEX (2tabl) - jedną tabletkę miałam wziąć od razu a drugą po 24h. Jestem już po i mogę powiedzieć że żadnych większych skutków ubocznych nie czuję, jedynie bół głowy i jestem mocno ospała. Następną wizytę mam w czw 1 lipca, wtedy ide na badanie owulacji i zobaczymy co się będzie działo. Jestem dobrej myśli;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia31
Hej dziewczyny staramy się z mężem o dzidziusia od roku i nici. Od miesiąca biore dostinex nie ma żadnych poważniejszysz skutków ubocznych wcześniej brałam przez tydzień bromergon który wywoływał u mnie fatalne skutki uboczne a brałam tylko pół tabletki na noc. Zrobiłam takżę badanie tsh i niby była w normnie ale koleżanka poleciła mi żebym poszła do endokrynologa i na wizycie u endo okazało się że mam utajoną nadczynność tarczycy, choć miałam wynik który się mieścił w normie. Oczywiście przepisał mi tabletki na tą moją tarczyce i wspomniał że także przez tarczyce nie można zajść w ciąże. Aktualnie biore dostinex na prolaktyne bo miałam dwukrotnie wyższą i leki na tarczyce. Może ktoś z was miał podobną sytuację??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubus1977
Witam, mam do sprzedania dostinex 0,5 2tabl.Kupiłam w aptece za 120zł. -oryginalnie zapakowane - na wstrzymanie laktacji ale nie przydał się wcale. Sprzedam za 80zł lub do negocj.:)tel. 600395739,poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia76
Mam do odsprzedania Dostinex, wazny do lutego 2011r. w pudełku jest 20 tabletek - moja cena to 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dos2@tlen.pl
Witam, moje ogłoszenie 2 wiersze wyżej już jest nieaktualne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Brałam Dostinex przez ponad pół roku gdyż moja prolaktyna to 3274 uIM/ml gdy norma to 72-511. Czyli ponad sześciokrotnie przekroczona najwyższa granica normy :/ Miałam robione szereg badań wykluczających przyczynę tak wysokiej prolaktyny m.in rezonans magnetyczny - podejrzenie guza przysadki mózgowej, badania tarczycowe, ginekologiczne, badania encefalograficzne. Wyniki wszystkie okazywały się w porządku a prolaktyna wciąż wysoka- stwierdzono hiperprolaktynemie. Zdecydowałam się na branie drogiego leku Dostinex gdyż mój stan zdrowia był bardzo ciężki, miałam zawroty głowy, zasłabnięcia i strasznie traciłam na wadze. Przy wzroście 177 ważyłam 46 kg. Bardzo pomogło mi pozytywne nastawienie, pomoc i wsparcie rodziny. Po woli zaczęłam odzyskiwać równowagę psychiczną i fizyczną. Moja prolaktyna jest już w normie. Mimo, że lekarze mówili, że będę musiała brać leki do 2 lat, po ponad pół roku zaprzestałam leczenia, gdyż już jest wszytko ok. Wiec, jak widać na moim przykładzie, może być bardzo ciężko, ale nie można się poddawać bo jak widać wszystko dobrze się kończy :) Po kuracji mam do odsprzedania Dostinex, tabletki, 0,5 mg, 8 szt opakowanie nieotwierane, jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt: m_malvina@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endżi 69
Witam, Mam do sprzedania Dostinek 7,5 tableki za 300 zł. Miałam go brać na obniżenie prolaktyny ale okazało się że jestem w ciąży ;-). więc musiałam go odstawić. Osoby zainteresowane prosze o kontakt: annagajko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
DO: tunia31 Hej, miałam bardzo podobną sytuację. Zażywałam norprolac. Po 3 m-cach zaszłam w ciążę. TSH(3,6), ft3(2,58) , ft4(0,86) mam w normie, ale mówią, że TSH jest za wysokie. Już sama nie wiem. Tarczycy nie leczę, bo mój lekarz zdecydował, że nie ma potrzeby. Obecnie jestem w 18 tygodniu ciąży i prolaktya znowu się odezwała (300)... Znowu ją zbijamy, bo nie powinna być tak wysoka nawet w ciąży. Znowu przyjmuje norprolac. Może ktoś miał podobną sytuację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam 1 opakowanie 8tab Dostinex.Lek do spożycia do 06.2011.Koszt 260 zł.Dołączam paragon z apteki na kwotę 340 zł.Tel:516536038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam 1 opakowanie 8tab Dostinex.Lek do spożycia do 06.2011.Koszt 260 zł.Dołączam paragon z apteki na kwotę 340 zł.Tel:516536038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOSTINEX
Witam Sprzedam DOSTINEX 0,5mg 8 tabletek cena 280 zł plus wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam do sprzedania Dostinex 0,5 mg 8 tabletek 250 zł termin ważności: 06/2011 kontakt: puszu@op.pl gg; 2979657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnk12345
Odsprzedam NORPROLAC 75. Użyłam 4 tabletki. Reszta czyli 26 nietknięte. Na szczęście nie muszę już brać dłużej leku. Cena w aptece to 110pln. Odsprzedam za 80pln. Kontakt: Samantha22@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achna5
Kupię Dostinex, poproszę o kontakt. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achna5
Kupię dostinex, poproszę o wiadomość achnakoza@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinkacz
Dostinex 0,5 8 tabl. data waznosci 08/11, 11/2011. kinkacz@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny...mam do was takie pytanie, czy któraś z was miała pokrzywkę po Dostinexie? ja miałam prolaktyne w wysokości 3000 mUl/l , jak się okazało z powodu mikrogruczolaka i lekarz przepisał mi właśnie DOSTINEX. Biorę go w sumie od kwietnia br. czyli jakieś 6-7 miesięcy i do tej pory czułam się po nim naprawdę dobrze biorąc pod uwagę to co czytam o efektach brania innych leków...aż do czasu gdy jakieś 3 tyg temu wystąiła ui mnie pokrzywka. Dermatolog stwierdził ze w 90% jest to własnie po Dostinexie (sama zanim się do niego udałam wyeliminowałam chyba większość produktów, zresztą nidgy do tej pory nie miałam uczulenia ani też w mojej rodzinie nie było allergików). Ponadto moja prl znowu jest powyżej górnej granicy ;/ ...a miało byc tak pięknie ;/ a teraz siedzę i się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagNag
Witam, Mam do sprzedania Norprolac 75ug. Kupiony w październiku 2010r. Zużyłam 4 tabletki z opakowania 30 sztuk. Kontakt: Samantha22@interia.pl lub GG:6001709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostinellum
Witam! Miałam problem z brakiem miesiączki, a staramy się z mężem o dziecko. Biorę dostinex 1/4 tabl 2 razy w tygodniu od 2 miesięcy. Lekarz przepisał mi ją na zbyt wysoką prolaktynę (1477 po tabletce) do tego od 16 dnia każdego cyklu przez 10 dni 3 razy dziennie luteinę podjęzykowo. Dzięki temu pojawiła się miesiączka, ale niestety owulacji nie mam :( Idę za dwa tygodnie do lekarza jak Pani doktor wróci z urlopu zobaczymy co powie... Chyba nigdy nie będę miała własnego dzidziusia... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoanna7
Cześć Dziewczyny, jeśli są takie które sledzą losy innych to mam info. Okazało sie że DOSTINEX dla mnie jest najskuteczniejszym lekiem. Mój gruczolak leczony od 3 lat nareszcie zaczał sie zmiejszać. Niedawno odebrałam wyniki rezonansu. Czy bedą z tego dzieci nie wiem, ale wierze ze wszystko bedzie dobrze :) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostinex Aga
Witajcie Ja również tak jak Wy od dłuższego czasu borykam się z gruczolakiem, a teraz mogę już właściwie powiedzieć, że najprawdopodobniej z lego pozostałościami - przeszłam operację w W-wie w Centrum Onkologii, jednak nie przyniosła ona zamierzonych efektów. Obecnie zmuszona jestem nadal przyjmować potężną dawkę Dostiexu (ponad 3 opakowania na miesiąc), który jak wszystkie wiecie jest bardzo drogi. Wcześniej Dostiex kupowałam w Polsce , jednak kiedyś wyszperałam na jakimś forum informację, że ten lek można kupić o wiele taniej na Polską receptę w Czechach. Od 1,5 roku regularnie co około 5-6 miesięcy jeżdżę po Dostinex do Czeskiego Cieszyna. W najbliższym czasie kiedy tylko pogoda będzie łaskawa, również będę musiała nabyć kolejne opakowania. W związku z tym, jeżeli byłby ktoś chętny, mogę kupić komuś Dostinex w cenie 200zł/8tbl. Możliwy byłby odbiór osobisty leku w Kielcach i oczywiście dołączony paragon z czeskiej apteki , aby nie było żadnych wątpliwości co do oryginalności leku. Ewentualnie skłonna byłabym umówić się gdzież na trasie Cieszyn - Kielce, kiedy będę wracać. Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana zakupem, podaję mój adres e-mail: ab88@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. tak Jak i Wy mam problem z wysoką prolaktyna lekarz przepisal mi norprolac i strasznie boje sie skutków ubocznych. czy każda z Was odczuwała je?jak tak to jakie były te skutki?prosze o odpowiedz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta111000
Moge oddac za darmo 4 tabl. Dostinex'u jednak data waznosci 02.2011. Znalazlam przy okazji porzadkow. Jestem z Kielc jesli ktos spoza to za koszty przesylki. Prosze pisac na maila ksenia340@wp.pl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodik
Witam, mam do odsprzedania DOSTINEX sześć tabletek z ośmiu (zużyłam 2). Za lek zapłaciłam 350zł. Odsprzedam za 200zł (data ważności 04.2012) Kontakt gg6523703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×