Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość IKP 32
HEJ DZIEWCZYNY ODKUPIE DOSTINEX W DOBREJ CENIE JEŚLI KTÓREJŚ Z WAS ZOSTAŁ PO KURACJI;KONTAKT 501 763 697

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mam do sprzedania 40 tabletek Norprolac, termin waznosci: 2015 r Cena: 80 zl+koszty wysylki lub odbior osobisty (Krakow) Zainteresowane zapraszam do kontaktu mailowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mam do sprzedania 40 tabletek Norprolac, termin waznosci: 2015 r Cena: 80 zl+koszty wysylki lub odbior osobisty (Krakow) Zainteresowane zapraszam do kontaktu mailowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktos do sprzedania Diostinex 0.5mg? Najchetniej okolice Krakowa. Kontakt: angela_23@o2.pl Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,,, zakończyłam właśnie moją kurację z tabletkami Dostinex, pomogły mi zajść w ciąże, a więc mam do odsprzedania 2 szt.tabletki 0,5 Dostinex w cenie 70 zł, myślę , że cena jest dobra, a tabletki pomogą w obniżeniu prolaktyny jak mnie:) zaznaczam , że jest możliwość odbioru w Warszawie... :) Mam oryginalne opakowanie , na 8 szt.Pozdrawiam i w razie jakichkolwiek wątpliwości, proszę pytania kierować na adres: gosiasamosia26@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOSTINEX NÓWKI za 200 ODDAM
Ja dośc długo brałam dostinex.. i pani doktor o malo mnie nie wysciskala z radosci po ostatnich wynikach :D Moge już dziada odstawic :D Mam natomiast spory zapas kilku paczuszek na czarna godzine ;) wiemze ten lek jest potrzebny i t bardzo zwlaszcza dla kobiet ktore kiedys chcialby zostac mami i wiemz e on naprawde dziala ! ODDAM ZA 200 zł cale nowe opakowanie mnie ono kosztowalo w sumie grosze wiec chetnie oddam po.. wydaje mi sie.. ludzkiej cenie :) pozdrawiam GG 4754038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania 1 opakowanie DOSTINEX 8 tabletek za 250zł. Jestem z Gdyni. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt: beata_koper@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
ustronie nie mozna wyslac do Ciebie maila.wychodzi,ze podany adres jest nieprawidlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam 2 nowe opakowania dostinexu 0,5mg lub 2 noe opkoawania cabergolinum. info GG 4754038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karowel
Wlasnie sie dowiedzialam ze jestem w ciazy :):):), bralam dostinex prawie rok na obnizenie prl, teraz nie wiem czy mam odstawic lek? ide do gina za 3 dni. Co zrobic???? poradzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 7 i 1/4 tabletek dostinex w oryginalnym opakowaniu za 160 zl.-waznosc tabletek do kwietnia 2012r.osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila serducha4@wp.pl,pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perennite
Kupię Norprolac 50 Kontakt: perennite@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowanie :) kupię
Dostinex. Jeśli którejś z Was został po kuracji, będę wdzięczna za odsprzedanie - nie potrzeba mi wiele, od 2 do max 8 tabletek. j.malinowska1983@wp.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazbyciu
Sprzedam Norprolac 75 . Data ważności do 09.2015. Pełne opakowanie 30 tabletek za 50zł. Rozpoczęte opakowanie 28 tabletek (2 zużyte) za 40zł. mail: mal-wa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololo
Witam, interesuje mnie kupno Dostinexu. Mój mail definitive07@vp.pl tel 531909531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania cztery opakowania Dostinex po 8 tabl. każde po dobrej cenie. Mój adres e-mail to paulina7851@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skot
mam 2 opakowania dostinexu - skończyłem leczenie - mogę odsprzdać - kontakt na gg 6035377

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avrodit55
Witam! mam do odsprzedania lek dostinex(8 tabl.). Fiolka z tabletkami nie została jeszcze otwarta gdyż po zakupie leku zaszłam w ciąże i nie mogłam już brać leku(nie mogę oddać go do apteki ponieważ nie wzięłam paragonu).Zapłaciłam za niego około 360-370 zł.Sprzedam go za 200 zł. Zainteresowanych proszę o maila na adres avrodit55@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do oddania 4 tabletki dostinexu( kupiłam opakowanie 8 tabletek, a potrzebne były mi tylko 4) Odbiór na terenie wwy, ewentualnie wysle poczta. Tel 790566244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Mam do sprzedania dostinex, wiem ze kosztuje on strasznie drogo, ja mam do sprzedania dwa opakowania po 8 tabl. Koszt jednego opakowania to 160zł Jesli ktoras jest chetna piszcie welenka85@buziaczek.pl Ja dzieki temu lekowi zaszlam w ciaze! Takze polecam pozdrawiam i zycze wytrwałosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaaaaN
kupię dostinex : linkas@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzeedaaammm
Sprzedam dostinex . jkl280@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumerland
Sprzedam Cabergoline, czyli brytyjski Dostinex - cabergolinum 0,5 mg. Cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumerland
Sprzedam Cabergoline, czyli brytyjski Dostinex - cabergolinum 0,5 mg. Cena do uzgodnienia. Sumerland@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extreme2088
sprzedam diostinex 8 tabletek 0,5 za 250zł w koszty jest już wliczona przesyłka. kontakt na meil extreme2088@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal_aktualne00
Witam, sprzedaż leku nadal aktualna jkl280@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka24s
witam odkupie tanio dostinex - na te chwile potrzebuje 4 sztuki.. prosze info na @ izusia_1986@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×