Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość superle
Na swoją mądrość jeszcze pracuję ale chętnie pogadam. Pozdrawiam. Superle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ łaczka gorących serduchów na rozgrzanie w pochmurny i mglisty dzionek w centrum i na przywitanie nowyej kolezanki i śerdnio rozgarniętego kolegi oraz \"starych wyjadaczek\" :D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superle
Dzięki za przywitanie. U mnie tez mgliście. Marzy mi się jakiś ciepły, pyszny obiadek, jeszcze najlepiej jakby się sam zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superle
Zapomniałam dodac, że jak wszyscy wiecie jestem tu świeża calkiem i nie do końca wiem o co chodzi, ale z tego co czytam mosce dotknęła tagedia - wyrazy współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witam Was stare (oczywiście nie że wiekiem) i nowo przybyłe :-)) właśnie produkuje sznycelki czy jak kto woli kotlety mielone, jak kto głodny to zapraszam ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superle
Że też nie załapałam się na te mielońce! ;) Moja jedzeniowa ochota skończyła się wczoraj mało kreatywnie bo na zwykłych kanapkach z serkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie 🌼 Ja tonę w papierach, bo usilnie urabiam szefową na wolny czwartek, co by z Atrakcyjna na piwko wyskoczyć ;) Na razie jest na nie, ale do zakończenia pracy jeszcze troche czasu jest. Nie poddam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) Mosca jak nie dasz rady jutro to luzik :) moze w innym terminie albo w jakis week.czy tez w inny dzień spoko :) Miałam manie objadania sie zupkami chińskimi ale po rewolucji żołądkowej odpusciłam sobie,i ostatnio kiepsko u mnie bo obiad gotowany jadam tylko w niedzielę :( bo jak wracam ok.19-19,30 to juz nie chce mi sie gotować i wcinam kanapki takkk do pełna:) tak moje panie wcinam bo ostatnio miałam zwyżke nastroju wiec sie poobjadałam troszkę po tym jak potrafiłm nie jesc totalnie 3 dni tylko prochy wpierniczałam a one maja taki plus ,ze przeczyszczaja 2 razy na dzien na maxa :D(przepraszam za taka niesmaczna dosadnosc) dzisiaj całą noc nie spałam ,jutro mam zamiar rano jechac i zwiesc papiery do sadu bo potem nie bede miala czasu bo kol.z pracy idzie na urlop,Mam takiego pietra kolana miekkie jak z waty,ale boje sie zeby on nie wywinał mi jakiegos numeru i niestety wbrew sobie ale jakos taki pospiech mam narzucony.Boje sie strasznie,pomimo,ze teraz mam lepiej ale jakos tesknie,jestem sama i to mi doskwiera,stram sie odnowic kontakty ale nie jest to takie łatwe,same wiecie coś w tym temacie.Dobijaja mnie reklamy swiateczne ,zaraz zacznie sie ten cyrk z zakupami ubieraniem choinek,jest to piekny okres i cudowny widok ale wybacznie jak dla mnie ten okres teraz jest straszny a wizja samotnego sylwka przed tv -powoduje totana załamkę. No to posmuciłam Wam laseczki,trzymajcie sie promyczki słonka przesyłam Wam >>>>>>>>>>>>>> łapcie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonili właśnie, że jednak muszę byc w pracy :( W sumie i tak dupcia blada bo nie mam jak nawiązać kontaktu z Atrakcyjną.... :( 😭 Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Hej, hej, zyczę wam Atrakcyjna i Mosca zeby udało Wam sie spotkać :-)) Super chetnie poszłabym z wami ale mam za daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
czesc dziewczynki, szkoda że juz nie piszecie.. :-( ja ze swojej strony pozwalam sobie wysyłac wam od czasu do czasu jakies e-maile Chociaz to, że przestałyscie pisac swiadczyc moze o tym, że nabrałyscie "wiatru w żagle", wasze marzenia sie spełniają, i nie potrzebujecie już wsparcia forumowego... jeśli tak to podzielcie sie tymi dobrymi rzeczami ... fajnie słyszec że komus sie poszczęściło, poukładało.... Pozdrawiam was wszystkie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj hela ja nie mogłam odkopac topiku u mnie bez zmian czyli dołki i gorki ale moze wreszcie sie cos zmieni czekam na to jak na cud 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Hela 😍 u mnie też bez zmian a za wszystkie Twoje maile serdecznie dziękuję ;) Prawdę mówiąc jakoś tak po śmierci kuzyna sporo rozmyślałam i miałam potrzebę byc sama, ale to było chwilowe i wcale nie oznacza, że zamierzam opuścic topic :P Mam bardzo dużo pracy, zaangażowałam się też w pomoc znajomym i stąd moja absencja, ale baaaaaardzo mi Was brakuje 😍 Mam nadzieję, że dziewczyny się odezwą; w każdym razie ja jestem 🌼 i wszystkie Was mocno ściskam Atrakcyjna jak Twoje sprawy związane z rozwodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Polus u mnie karuzela napisalam pozew z orzekaniem o winie,potem zmienilam na bez orzekania i jjuz jechalam zawiezc ale cos mi wypadlo nie qyrobilam soeteraz naszlo mmnie znowu z orzekaniem zeby powolac na swidka kochanke i kolege jego ale obawiam sie ze kolega nie bedzie chcial zeznawac musze isc jeszcze raz do radcy prawnego zeby nmi doradzil bo przyjmuje bezplatnie w takim osrodku pomocy i przysluguje mi pelnomocnik bezplatnie z racji niskich dochodow bo zdradzacz wezmie na 100 adwokata:( sama nie wiem wczoraj milam z nim scysje zaczepil mnie na miescie,czatowal az wyje z pracy zaczal szarpac ,smial sie wtwarz ze ma kocanke m adrugi tel. na karte zeby nie bylo dowodow ze dzwoni do niej ogolnie powiedzial ze chce rozwodu ,ja mu powiedzialam ze spr. zalozyylam juz i cos mu tam poiedzialam wiec zaczal mnie szarpac wyzywac od k... ech szkoda gadac po co ja wdawalam sie z nim wta gadke cala noc nie spalam z nerw i dalam mu satysfakcje zla jestem jak diabli w najblizszych dniach roztrzygnie sie a co naj;epsze on dzwonil do mnie przed wszystkimi swietymi zebym szla tak na pokaz dla rodziny z nim na grob matki teraz mnie nienawidzi bo to przekreslilo moje szanse u niego.to ze zablkowalam telefon to ze ponizylam go przy kolezance itd wiec mowie a czemu zdradziles i kurwiles sie to ty rozpiepszyles malzenstwo a on ze ja go nie docenialam i dlatego znalazl sobie druga i jest szczesliwy bo ona go docenia fakt ma kase on,odstrojony normalnie nie poznalabym go i jednak troche zazdrosna jestem ale to minie :) kiedys wspominalam wam ze mam takiego kolege co czul do mnie ❤️ wyjechal do niemiec do pracy i dzwonil ale przyjedziie dopiero na swieta wiec ja mu glowe susze niech szuka mi pracy bo troche szprecham po deutchu:) i wyjechalabym i miala swiety spokoj bo wrak ze mnie zostal i bede atrakcyjna ale inaczej jak ktos mi napisal na innym topiku ostatnio mialam takiego dola ze pojawilay sie mysli s... glupie mysli ale pojawily sie:( teraz dol przeszedł ale taka zlosc jest we mnie ze wyladowalam sie na koledze i mam wyrzuty sumienia bo az zwrocil mi uwage:( ja jestem specem od ładownia sie w klopoty kobitki ja jestem zakrecona jak karuzela ogonie humorek mam ok,byla u mnie kolezanka podbudowala mnie zadzwonil kolega i tez buzka mi sie cieszy:) ale jakos wizja swiat i sylwestra nie napawa optymizmem i nadal kisze sie w zadupiu w beznadziejnej pracy:( sciska kochane 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna sercem i duszą jestem z Tobą! I wybacz, ale ten Twój były to zwykły skurwiel; wybacz mi to co Ci napiszę, ale może pomoże Ci się to otrząsnąc choc trochę: Dziewczyno on Cię traktuje jak szmatę do podłogi w którą wyciera sobie buty, kiedy tylko ma ochotę, pogoń tego debila, bo w przeciwnym razie on Cię zniszczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Atrakcyjna !!! na co czekasz, Bezpolotu mądrze mówi, przegoń gnoja jeśli faktycznie tak sie zachowuje to jest o wiele większym dupkiem niż wszyscy moi ex razem wzieci !!!! Dziewczyny, ja ostatnio poflirtowałam (tylko !) z kolegami z pracy.... mmm było super, znowu poczułam sie jak dawniej, kobieco i w ogóle.... Zycze wszystkiego najlepszego... Bezpolotu, wybiore sie może w Twoje strony niedługo.. może na jakies piwko sie umówimy??? Co Ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Hela jak najbardziej jestem za!!!!!! Zapraszam do stolicy Małopolski, z największą radością wybiorę się z Tobą na piwko ;) A teraz życząc wszystkim miłego dnia wracam do sterty papierzysk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witam Was wszystkie Atrakcyjna, jak sie te wszystkie kwiatki i serduszka wpisuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawias
kwadratowy nawias serce kwadratowy nawias kwadratowy nawias kwiat kwadratowy nawias kwadratowy nawias zły kwadratowy nawias itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosca tsetse
zapomniałam hasła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Dzieki atrakcyjna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
ooo działa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
cześc Laski 🌼 Gdzieście się znowu podziały??? Wracac mi tu natychmiast :O Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×