Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość BEZPOLOTU
Ach Przebiśnieg ;) wybacz, za Ciebie Kochanie też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
krótko mówiąc za nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :):) Pooglądałam sobie podane przez Was linki. Sylwusia jest cudna ;) I myśle podobnie jak Maja, głupiutkie dziewczę, ale baardzo cwane. Jak to się mówi? Kuta na cztery nogi ;) I zdziwilibyście sie jeszcze, jak sie może taka dziewczynka dobrze w życiu ustawić. Tez niestety nie umiem udawać głupszej niż jestem. Czasem nawet mam dni, kiedy żałuję, że jestem aż tak świadoma życia i tego, co ludzie sobie wzajemnie robią... Burzę kocham i ubóstwiam :) Uważam to za jedno z piekniejszych zjawisk w naszej przyrodzie - prawie tak piekne jak erupcja wulkanu ;) Wiem jestem nienormalna, ale chciałabym zobaczyc na własne oczy ;) A powietrze po burzy... :) Poezja!! Myszy, szczury, gady, płazy rozmiarów różnakich w ogóle mnie nie ruszają. Wystarczy pająk na mej drodze - jestem głośniejsza niż syrena w straży pożarnej ;) Poza tym jestem kocia, psia i końska mama. Strasznie chciałabym sie nauczyć jeżdzic konno, jednak to strasznie duży wydatek i przynajmniej na razie mnie nie stać :( A w ogóle to z winkiem przychodzę - czerwonym i zapiekana mozzarellą z pomidorami i papryką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Witaj Mosca :) to ja idę przyrządzic ryż z jabłkami, cynamonem, bitą śmietaną i wracam z martini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
a co u Ciebie? w pracy i w ogóle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpolotu ❤️ Będzie pyszny deserek ;) W pracy jestem zawalona mnóstwem rzeczy. Do tego, taka ma natura, że ja strasznie lubie ludzi i zawsze, jak ktos przyjdzie coś załatwić, to mi schodzi. Zwłaszcza, jak człowiek miły i chętny do pogaduszek. Dzis dostałam swa pierwszą w życiu łapówkę - tegoroczne grzybki marynowane :) Napisałam kobiecinie CV, a ona mi taką niespodzianke sprawiła ;) Aż się wzruszyłam... W życiu osobistym - pustka. Serce wciąz tęskni za tamtym, a oczy nie wypatrzyły nowego obiektu. Ogólnie ostatnio jakichś beznadziejnych mężczyzn spotykam... Gburowatych i głupich, a uważających się za cud boski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
hehe niestety ale ci gburowaci przewaznie uważają się za cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
I oczywiście wznosze kielich razem z Toba Bezpolotu, i czekam na deserek także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
nie wiem Mosca co gorsze?! Ja spotykam cudownych mężczyzn; uprzejmych, szarmanckich, inteligentnych, mądrych, ale albo są żonaci albo i tak zajęci, bo dziewczyna, tudzież narzeczona a nawet jak się wolny trafi to i tak nic z tego, bo moje serce wciąż za tamtym tęskni :O A rozum w tej sytuacji jest bezradny. Mimo wszystkich swoich wad miał (ma) to tak zwane "coś", no i chemia była, żeby było jeszcze gorzej wciąż twierdzi, że kocha, niestety ja też..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heluś ❤️ Masz racje... Prostak i głupek, a mam sikać po nogach z radości, że w ogóle zaszczycił mnie rozmową ;) Skąd im sie bierze to przekonanie o własnej cudowności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Ja już się pożegnam kobity, miłego wieczoru i dobrych trunków, ja na jakies piwo spadam aby uczcic początek weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
lepiej się zajmę tym deserkiem Dziewczyny, przynajmniej będzie jakiś pożytek ze mnie.... jeszcze parę minut i będzie gotowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
maskowane kompleksy Mosca, tak myślę Kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem kompleksy. Też je mam. Z jednej strony znam swoją wartość - myślę, że wreszcie mam samoocenę na wyższym poziomie niz ostatnimi czasy ;) ale z drugiej jestem też świadoma swych niedostatków czy ograniczeń. A tacy panowie - nie maja wad. Bóstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
no Mosca podobnie jak u Ciebie - jest i druga......taka biedna i nieporadna i była pierwsza.... i nie wiadomo którą kocha bardziej... Wiesz najlepiej, żeby było można trochę z jedną, trochę z drugą... w ogóle to sprawa jest dużo bardziej skomplikowana, ale Mosca na forum nie chcę o tym pisac, wybacz Kochana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Heluś baw sie dobrze i najlepiej za mnie też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
ja znowu nieprecyzyjna, te maskowane kompleksy to odnośnie tych gburowatych panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Polu... Jednak to forum czytaja różni ludzie. Ja już jestem stanowcza - albo tylko ja, albo bye. A takie pieprzenie o miłości - przepraszam Cie Kochana. Dziś mi szefowa powiedziała - mężczyźni to tylko pierdolić potrafią, a i to nie wszyscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
powiedz mi Mosca dlaczego to życie a precyzując ludzie (żeby nie było wątpliwości mówię też o sobie), muszą byc tacy popieprzeni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
słuszna uwaga Mosca, nie wszyscy!!!!!!!! Wiesz, czytam czasami też inne topiki Matko kochana, tam dopiero kobiety maja problemy i najgorsze, ze nie można powiedziec : spadaj, bo to mąż i ojciec często..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem popieprzona - mój były to skurwiel, a mimo to wciąz go kocham Ale ponieważ mam już świadomość, że swym zachowaniem pokazał, jak jest gówno warty - odkochanie sie jest kwestią czasu. Myślę, że ogólnie świat poszedł w złą stronę. Dziś juz nie ma wartości. Kiedyś wartością była miłość, przyjaźń. Dziś? Kocham wciśnie ci każdy dupek, który obrał sobie ciebie za cel. A przyjaźń jest zbyt trudna... Nawet dla kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Niestety Mosca masz absolutną rację : żadnych wartości a zasady podporządkowane partykularnym interesom; męskie kocham cię najczęściej znaczy : kocham Twoje ciało, chciałbym cię zaliczyc a o kobietach to już lepiej w ogóle nie wspominac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie... Wczoraj byłam na piwie ze znajomymi. Towarzystwo mieszane. Koleżanka opowiadała o swoim ostatnim facecie. Okazał się strasznym sukinsynem. Komentarz kolegi - bo ty głupia jesteś. Trzeba było się nie angażować a teraz płaczesz. Dałaś się wykorzystać na własne życzenie... Dodam, że była z nim 2 lata i planowali za rok ślub... Czyli co? Już mamy się nigdy nie angażować, mamy sie nie zakochać, bo tak naprawdę oni wszyscy myślą tylko chujem? Wybacz Kochana mą dosadność dzisiejszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Nie przepraszaj Mosca, sama bardzo często jestem dosadna, no bo jak nie byc, słuchając czegoś takiego????? Co za kretyn; chociaż jak się zastanowic, to może on udzielił nam kobietom bardzo ważnej lekcji..... Tylko co z tego????? Mamy życ jak roboty, no bo nawet nie jak zwierzęta; nastawieni tylko na zaspokajanie własnych potrzeb, wykorzystywac do cna nie licząc się z nikim i niczym?????? Wyciskac innych jak cytryny i porzucac? Pewnie, nie angażujmy się to pózniej nie będzie bolec!!!! Tylko, że to nie dla mnie, ja tak nie potrafię..... Ja się z takiego świata wypisuję I powiem Ci, że nie wszyscy mężczyzni tacy są; za chwilę będę sie czuc jak wyjątkowa szczęściara, bo ja znam cudownych facetów, tylko jak już wcześniej wspomniałam, co z tego?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też znam fajnych facetów, ale zajętych. A zajętych nie ruszam. Może mam teraz taką fazę na przyciąganie debili. Może mam z tego wysnuć jakąs naukę - całkiem mozliwe. Tylko myślę sobie tak - wszystkie moje doświadczenia, a także doświadczenia moich znajomych tworzą ze mnia troche taka cyniczną sukę. I oki - dzieki temu nie ulegne gładkim słówkom paru typków, ale jednocześnie może coś przegapię. Cos naprawdę fajnego, bo uznam, że to tylko puste wyrazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
samo życie......Ty cyniczna, ja cyniczna i zimna suka jestem! Doświadczenia życiowe mnie taką czynią i pewnie będzie jak napisałaś....., ale myślę że ostrożnośc nie zaszkodzi, choc na pewno nie uchroni przed bólem. On w mniejszym czy większym stopniu jest wpisany w nasze życie i powiem z całą stanowczością, że to właśnie trudne doświadczenia, cierpienie i ciężka praca czynią nas mądrymi i dojrzałymi (ale jak w każdej regule zdarzają się wyjątki) Życiowa mądrośc nie bierze się z łatwego i beztroskiego życia. Choc takim panienkom jak nasza Sylwusia jest łatwiej i jak napisałaś, takie sobie świetnie radzą w życiu i potrafią się ustawic. Ale rzecz w tym, że nawet jeśli zostanę uznana na głupią, naiwną itd. nie sprzedam siebie, nie zrezygnuję z siebie i nie będę udawac kogoś kim nie jestem, bo to nie moja bajka. Chcę życ w zgodzie z sobą samą i tym wszystkim, co mnie stanowi, nawet jeśli będę musiała za to zapłacic samotnością i wszystkimi konsekwencjami tej samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
a ja nie znam normalnych facetow albo psychole albo pantoflarze do potegi n-tej :-P strzelilabym z wami drineczka ale glowe lecze:-( laski a moze kiedys w realu bysmy srezlily jakies piwko? jestem wierzaca osoba ale na chwile obecna to co przezywam zachwialo moja wiare i chodze po stronach katolickich szukajac odpowiedzi haha a wczoraj te porady sexualne w radio maryja byly niesamowite:D a dzisiaj przyszedl ksiadz do mnie do pracy i jak przypomnialo mi sie to nagranie to normalnie kobietki smialam sie do niego na bezczela ot takie zboczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Mosca 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×