Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość duża hela
Wiecie ja oglądałam to pare miesięcy temu powaliło mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela, gdzie tam od razu powalilo :D Czlowiek nie jest taki, co by tylko programy dokumentalne czy popularnonaukowe ogladal :D Czasami wskazane jest poogladac troche szmirki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
ale wiesz dla mnie niewyobrażalne że tacy ludzie jak sylwusia istnieja naprawde, cały czas czułam sie jakbym jakąs komedie oglądała, jakby ona po prostu była aktorka komediowa i głupoty wygadywała przed kamerą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helus, oj istnieja :) i ta cala Sylwia nie jest jedyna niestety. Ale wiecie co, ja mam wrazenie, ze ta Sylwia nie jest tak do konca calkiem glupia. Ja mam wrazenie, ze to mistrzyni gry, mistrzyni manipulacji...Kreuje sie na glupia, gdyz...glupiemu wiele rzeczy latwiej przychodzi poprzez poblazliwosc otoczenia, przeciez...mowi sie, ze wlasnie glupiemy sie ustepuje. Dziewczyna na pewno nie grzeszy rozwinietym intelektem, jednak cwana jest. To tylko takie moje wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
No w zasadzie jesli o to chodzi to wiele kobiet dorosłych udaje że są głupsze niż w rzeczywistości, bo jakos tak jest że faceci przeważnie (oczywiście nie wszyscy) wolą takie kobietki od których oni sa mądrzejsi.... Ja tak nie potrafię niestety... nienawidze się mizdrzyć do facetów robic oczek słodkiej idiotki brrrr i na dodatek zachowywac sie przy nich jak głupiutkie dziewcze... No i jestem sama hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
zniknęłam bo miałam gości, ale już poszli..... Dziewczęta wiedza seksualna ojca prowadzącego zwaliła mnie z nóg, Matko Przenajświętsza, żeby się tak kompromitowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
no bo niby skąd ojciec prowadzący miałby miec wiedze na temat seksu.... chyba nie z doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
No tak Maju nie trafiłam najwyraźniej... i coś mi się zdaje że raczej już nie trafię.... :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Hela z kosmosu to oni nie są i czasami zanim zostają ojcami zakonnymi i również prowadzącymi przechodzą niezłą szkołę życia......ale to osobny temat no ale cholera, żeby na eksperta wziąc kogoś kto nie zna pojęc, których używa, ja pierniczę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Hela nie łam się, ale rzeczywiście życia bywa przewrotne i najczęściej dobre rzeczy zdarzają się nam, jak się tego najmniej spodziewamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
No może i coś w tym jest, ale mi to sie raczej same złe zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
a wracając do ojca prowadzącego, to masz rację bezpolotu, moja jedna znajoma to nawet z księdzem zaciążyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
i choc to cholernie trudne trzeba miec nadzieję MIMO WSZYSTKO..... tak wiem słowa łatwo przychodzą, ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
ale ja nie miałam na myśli ciąży :) znam takich, którzy zanim zdecydowali się na takie życie bardzo dużo w sferze powiedzmy sexu doświadczyli i nie tylko w tej... i rzeczywiście są jak najbardziej ludzmi kompetentnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
puszczając takich "fachowców" to radio samo sobie złą markę wyrabia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Hela urywam się chwilowo, bo strasznie głodna jestem, wiem, że jest pózno, ale muszę coś zjeśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Co tam, ja sie juz w zasadzie chyba przyzwycziłam do tego że nic dobrego mi sie nie przytrafia... Nawet zapomniałam jak to jest być człowiekiem szczęsliwym... Może kiedyś sobie przypomnę.. ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Ja też sie urywam bo musze maseczkę zmyc i pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
hela co ty wygadujesz masz dziecko i to daje szczescie a facet no coz .... przybywaj do centrum to napewno cus sie trafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
wiecie co, ja podobnie jak Hela też mam ten dzień jakiś taki niżowy....chociaż nie był realnie taki zły....może to ta pogoda...u mnie leje już 2-gi tydzień i jest zimno jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Kobietki, ja gdy jeszcze mieszkalam w Polsce, nigdy nie spotkalam na swojej drodze fajnego faceta...przystojnych owszem ale z sieczka w glowie. Wyjechalam z Polski i zycie mnie bardzo pozytywnie zaskoczylo a powiem szczerze, ze tez bardzo watpilam w to, ze kiedykolwiek poznam kogos na prawde wartosciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpolotu...jesien sie zaczyna a wraz z nia nadochdzi tzw. depresja jesienno-zimowa. U mnie tak co roku, tylko konczy sie lato i checi do zycia mi odchodza. Kurcze chcialabym wyprowadzic sie tam, gdzie caly czas jest cieplo. U mnie ogolem pogoda tez nie zaciekawa, chociaz bywaly juz gorsze. Dzis jednak caly dzien padalo i byla burza. Burze akurat uwielbiam, przepadam za burza (takie male zboczenie, hihi). Jak tylko zagrzmialo i zablyskalo, ja wybralam sie do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Maja 😍 Hela 😍 Atrakcyjna 😍 spadam tym razem pod prysznic i do łóżka; dobrej nocy i dziękuję, że jesteście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
ja też lubię burze, ale pod warunkiem, że nie muszę wychodzic z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpolotu, hihi a ja wlasnie lubie w burze wyjsc z domu ale w domu tez moge sie cieszyc jej widokiem, czasem wychodze na balkon :) Bezpolotu, dobrze wiedziec, ze miedzy innymi moja obecnosc kogos w jakis sposob raduje :) Bezpolotu, Helcia, Atrakcyjna...tez sie bardzo ciesze, ze jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Dziewczyny, ja tez sie zrywam, ide sobie maseczke narzucic, wypucowac sie wykremowac i jeszcze z mezem pogadac musze, bo jakos ostatnio malo czasu mamy dla siebie :) Dzis maz sie zalil, ze nie mam dla niego czasu...heh ;) Dobranoc Wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Wróciłam... Atrakcyjna niestety ale są na świecie ludzie dla których dziecko nie jest szczęściem... A tak poza tym to mówię Wam wszystki dobranoc i kolorowych snów zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×