Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

A Waćpanno Droga, zdradzisz mi tą słodkawą tajemnicą, która toż mnie zaciekawiła strasznie - w końcu jestem baba ;) - cóż Ty takiego wyliczysz z daty urodzin Mai? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, jak zwykle przy niedzieli, nakładam na siebie różne takie maseczki i zaraz udam się na przynajmniej godzinne leżenie w wannie z książką ;) I jaka piekna z niej wylezę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
hahah ale masz dobrze Mosca ja nie posiadam wanny niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Komu jeszcze leczo, a do lecza mam żywczyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi a ja wlasnie upichcilam bigos, bo ostatnio ktoras z Was ( bodajze Bezpolotu) narobila mi smaka. Tak wiec dzisiaj mam bigos ale na leczo sie skusze, bo jak sie oprobowalam tego bigosu przy gotowaniu to mi sie jesc juz nie chce :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
To ja nakładam leczo Maju i poprosze o porcje bigosiku ... na noc w sam raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Dzieki za bigosik Maju Ja sie ide połozyć dziewczyny moje drogie, bo mnie okrutnie zaczęła głowa nawalać :-(( Dobranoc wszystkim pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witam wszystkie kolezanki znad kawusi i pączka Życzę miłego dnia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
🖐️ kobity wy jesteście niesamowite z tym gotowaniem kurcze takie pychotki robicie :D az slinka leci ja zrobilam sobie wole od kompa bo znowu strzelalabym sobie samobuja wchodzac na jego konto i filujac czy dzwoni do tamtej czy nie:( ................................................................ mosca jak przeprowadze sie to bede najwierniejsza twoja kolezanka :) cholera kobitki a u mnie w horoskopie napisali,ze zuwaze same pozytywne cechy u faceta na ktorego nie zwracalam uwagi i bedzie wielkie uczucie tego i bede maga szczesliwa z nim i ja chce zeby sie spełniło takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:D a te samotne spacery w niedziele oj sa dołujace ale powiem wam ze tez czesto obserwuje ludzi i widze ze czesto to jest na pokaz rodzinka mama taka dziecko a tak naprawde albo cala droge sie kłóca albo nie odzywaja,albo jedno do drugiego ma ciagle pretesje o wszystko i o nic ale lans na calego musi byc :D przebisniegu pozwole sobie skrobnac do ciebie:D niby nie wierze w horoskopy ale cholera spelnija mi sie i jak tu nie wierzyc? buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
heluś ja chce paczusia z nadzieniem dzisiaj jestem bohaterką bo odwazylam sie pójsc na pobranie krwi :( brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna - dzielna dziewczynka 🌼 też chcę takie horoskop ;) A co Ty za znak zodiaku jesteś? Wczoraj upiekłam bułki z powidłami śliwkowymi - wiem, wiem ;) Skończyłam około 1-szej w nocy i chciałam Was zaprosić na gorące, ale... wyłączyli światło :O To dzisiaj stawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
mosca a bedziesz mi tak "dogadzac kulinarnie" jak bede w łodzi? ja bede sprzatac obiecuje :) ja koziorozec jestem w sumie jak czytam cos gdzies przez przypadek to cholera ale sama prawde pisza zanimwyszlam za maz bylam z kolezanka u wrozki i ona mowila ze byk to najgorszy ze znakow (mezczyzna) i zebym sie z nim nie wiazla noo oczywiscie nie posluchalam a mowila ze skorpion najlepszy dla mnie znak(tez chodzi o mezczyzn) moja siostra tez koziorozec a szwagier skorpion i sa juz 16 lat po slubie a gruchaja jak dwa golabeczki a leci sobie jeszcze pioseneczka feel -pokaz na co cie stac- i tak sobie nuce podryguje nozka i nawt usmiech mi sie pojawil przepraszam kobity ze czasmi smece ale trudny czas przechodze teraz w zyciu ale bedzie lepiej musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! :) Atrakcyjna, nie tylko ty smecisz :D Ja rownie umiem posmecic tutaj, haha :D A co tam, czlowiek miewa to lepsze to gorsze dni, tak bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla meza kupuje ew. perfumy bo wiem jakie lubi ale tak ogolem to nie mam pojecia co dla jakiegos faceta moglabym kupic, heh. Kobietki, ja tymczasem spadam, bo mam dzis kilka waznych rzeczy do zalatwienia. Papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna - oczywiście, że będę o Ciebie kulinarnie dbać :) Ja bardzo lubię gotować... dla kogoś ;) Przebiśnieg, a czym sie chłop interesuje? I w jak bliskich stosunkach jesteście ? ;) Możesz zawsze kupić mu jakiś dobry alkohol, książkę, cygaro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
czesc Dziewczynki 😍 Wpadłam na chwilę się przywitac :) Dopiero Was przeczytałam, ale muszę znowu znikac. Będę jutro. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoły zabrakło i świeci pustką huhuhuuuuu stosunki dobre ;) książki dostaje często, alko i cygaro to niee, muzykę mogłabym jakąś ale nie bardzo umałabym wybrać :o i więcej pomysłów ni mom :( poza tym jestem głodna a Wy nic nie ugotowałyście... zajżę do heli, może jeszcze lecza zostało ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane u mnie znów wczoraj był wieczór bez światła :O Przebiśniegu specjalnie dla Ciebie - francuskie rogalki z czekoladą i marmoladą i kawa albo kakao ;) Dziś będę gotować bigos - wracają staruszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam kryzys :O Dostałam list od koleżanki mojego byłego. Taki prawdziwy, papierowy, na ślicznej papaterii. List pełen ciepła - polubiłyśmy się od pierwszego spotkania - wyrażający troskę i chęć pomocy, jesli kiedys taka potrzeba zaistnieje. To fantastyczne - z jednej strony. Z drugiej - znowu wywołało wspomnienia, a tego tak bardzo staram sie uniknąć :O Chyba wrócę dziś wcześniej z pracy i sobie w zaciszu domowym oczyszczę duszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×