Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość atrakcyjna
mosca nie doluj sie jesli musisz to oczysc dusze 😭 a ja wczoraj bylam u psychologa i jestem jak mlody BOG tylko przeraza mnie jednak rzeczywistosc-prawda ze to juz nieuchronne i nie ma odwrotu'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Mosca, może nie jestem autorytetem z sprawach związków, ale uciekaj od tej znajomosci, bedziecie cały czas rozmawiac o nim, a jak to jego kolezanka to bedzie mu pewne rzeczy powtarzac, i tak temat byłego sie nie zamknie... Chociaż może nie chcesz go zamknąć..... to wtedy jak najbardziej !!! A tak w ogóle to jakoś mam ostatnio strasznie mało czasu żeby tu wpadac, wczoraj byłam na swietnym spektaklu i wróciłam okropnie późno, ale spektakl suuuuper ;-)) na razie spadam do domciu z pracy postaram sie zaglądnac wieczorkiem... Może cos ugotuje....... :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Witajcie Moje Kochane 😍 Padam już na pysk ze zmęczenia :O Zaległości w pracy, za chwilę zabieram się do co najmniej dwugodzinnego prasowania; a w ogóle przed chwilą skończyłam doprowadzac moją chałupę do stanu używalności ;) Nareszcie wygląda tak jak lubię ;) Ale zanim znowu zniknę zapraszam Was na zraziki w sosie własnym z ryżem i sałatką. Na deser serwuję (dzisiaj full wypas specjalnie dla Was): szarlotkę, roladę kokosową z galaretką albo.....tort owocowy :D Tak, tak Moje Kochane, to nie jest żart! No i oczywiście alkohol :D Na jaki macie ochotę? :D Mosca mam nadzieję, że oczyściłaś już duszę i pozbierałaś się do kupy; ja ostatnio też sobie poryczałam, tak z głębi serca i duszy i muszę przyznac, że działa to bardzo oczyszczająco.....A gdyby Ci jeszcze nie przeszło ofiarowuję moje ramię; możesz płakac do woli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
MMM uwielbiam szarlotke Polu.... poprosze duuużą porcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
ależ bardzo proszę Helu, dla Ciebie bardzo duży kawałek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Och dzięki Polu, pyszna szarlotka, przynajmniej nie zgłodnieje w teatrze bo własnie uciekam na przedstawienie, miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
olej go Przebiśnieg i zapij smutek lampką wina Ja zapraszam na martini 🌼 Helcia jak ja Ci zazdroszczę ;) Też chcę do teatru ;) Baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigoskiem wzgardziłyście, to może na ciasto czekoladowe macie ochotę? ;) Jeszcze ciepłe ;) Przebiśnieg 🌼 Musisz przyoblec twardy pancerz. W sytuacji szukania pracy, to niezbędne. Wiem po sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za jedzenie dziś dziękuję, winko i owszem tylko wolę wytrawne - dostawiam butelczynę w szukaniu najgorsze jest to, że w tym moim grajdole wszyscy się znają :o ciekawe na jakich to sztukach hela bywa, może coś poleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, to ja pszczolka Maja, smiala, sprytna, rezolutna Majaaaa. Maja fruwa tu i tam, swiat swoj pokazujac nam, hihi :D Ale tak powaznie dziewczyny, to ja dzis nic madrego nie powiem...jakies takie rozpieprzenie emocjonalne mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagle się wali świat i jesteś sam, pejzażyk szczęścia znikł wycięty z ram. Diabeł go skradł. Bóg, rad nie rad, zamilkł, więc skąd brać moc. Choć wokół chłód i noc, trwaj! Wszystko ma swój czas, płacz i śmiech żyją w nas, ważne, by wiedzieć że nic nie jest na zawsze. Każda noc ma kres, cichnie sztorm w morzu łez, żaden diabeł czy bóg nie zniszczy w nas wiary, że: Wszystko czas ma swój Przyjdzie śmiech, zniknie ból ważne, by wierzyć że nic nie jest naprawdę. Złudą każdy dzień Jawą każdy sen. Zamknij oczy i patrz! Anioły są w tobie! Jest inny świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne, by wiedzieć że nic nie jest na zawsze. O tym powinniśmy zawsze pamiętać. Nic - ani, co dobre, ani to, co złe - nie trwa wiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz rację... Nawet to, co wydaje się nam początkowe złe i jest tożsame z końcem świata, po czasie, jakże często okazuje sie czymś dobrym... Ale właśnie - trzeba czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dziś nie masz tej wiary to trudno. Dziś ja będę wierzyć za Ciebie. Mogę tez wierzyć jutro, pojutrze, za tydzień, czy miesiąc. Aż do momentu, kiedy wiara w Tobie powróci 🌼 Czuje się jak ofiara wypadku, która zupełnie niespodziewanie wpadła pod pociąg towarowy, wypełniony uczuciami. Jaka metafora ;) Doznałam uszczerbku, ale będę żyć, bo wiem, że czas przyszły jest moim sprzymierzeńcem (przeszły moim wrogiem) i wierzę, iż wszystko, co najlepsze wciąz przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh wiara wróci - dam znać żeby Cie nie przeciążać ;) wiesz mosca, ja sobie mysle, że każde wydarzenia nasze jakos nas wzmacniają, uczą czegoś i sa nam potrzebne - doświadczenie uczy :) byle miec siłę żeby wstać i iść :) mam jeszcze komary w domu :) pogryzły mi dziś w nocy ręce :o martwię sie o maję - niepodobne do niej, że milczy :o może jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni... A mówi się o kobietach "słaba płeć", a tak naprawdę jesteśmy cholernie silnie psychicznie. O wiele silniejsze od mężczyzn... Może Majeczka ma zwyczajnie gorszy dzień. W końcu to tylko mała pszczółka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, ale daje radę :) troche boje się tego powiedzenia "co nas nie zabije to..." mnóstwo w okół ludzi połamanych, takich którzy nie dali rady sie podnieść itd ... nie czujących tej treści :o ehh idę coś poczytać bo normalnie dramat dzisiaj rozrywa mi skórę ... pa mosca, trzymaj się :) czas leczy rany - i prawda to niezbitajest 🌻 spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Przebiśniegu ❤️ Śpij spokojnie... Wokół mnie sporo dramatów, tragedii. Ludzie odchodzą, bez słowa, ze słowami tnącymi serca na wskroś. Wszystko stało sie takie płytkie. Bez wyraźnych granic, wartości, moralności? Ech... filozoficznie mnie bierze, to też sie położe ;) Dobrej nocy Atrakcyjna, Helu, Maju, Polu ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×