Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna :D Kocham Cię :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
i najlepiej Kochana uderzaj nie opłotkami tylko prosto na Górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna 🌼 mnie nie musisz długo namawiać ;) Zreszta chyba mamy najbliżej do siebie ;) Ja nie jestem co prawda katoliczką, ale mam nadzieję, że to Ci nie przeszkadza. A o wierze i religii bardzo lubię w sumie rozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
a ja jestem katoliczką i też mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza, bo w przeciwnym razie wypisuję się z tego topicu :D:D:D ;) Co zaś do piwa to bardzo chętnie, ale cholera do Łodzi daleko, chociaż może się tam kiedyś wybiorę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
no właśnie Mosca moim zdaniem nie......, kodeks moralny, zasady.....staram się tym życ....,a że żyję wśród innych ludzi...to wszystko się przekłada na mój stosunek do otaczającego świata, to tak w skrócie; mam nadzieję, że wyraziłam to w sposób zrozumiały, bo mnie już pomrocznośc po tym martini dopada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
kobietki ja tam nie mam nic do tego czy wierzaca czy nie malo wazne ale ja ratuje sie jak moge troche sie wahalam bo mi maz macil w glowie przepraszal itp ale ja wlamalam sie na jego konto i wykrylam ze romansuje znowu z jaks laska a on zaprzecza wiec zadzwonilam a ona to potwierdzila on odemnie nie odbieral tel ale jak wszlam konto to widzialam ze w tej samej chwili dzwonil do niej a najlepsze ze nr tej dziewczyny lezal w pokoju wkurzyl sie jak zabt=ralam ta kartke wkurwil mnie ze mnie oszukiwal i dzwonil do niej z mojego tel. bo jego sie zepsul wiec mu dalam wolny aparat tel jak milam od 3 dni nie jem zmuszam sie do zupki chinskiej ludzie nie maja danego slowa i przysiegi za nic ottt tak slowa rzucane kocham przyzekam tak latwo przechodza przez gardlo jak zartowalem,chce mi sie pic czy spierdalaj przepraszam ze o tym pisze ale ciezko mi dlatego modle sie zeby BOG zdjal ze mnie ten bol mosca ja wybieram sie niebawem do lodzi bo jade na pilsudskiego zlozyc papiery do pracy a mi to bez roznicy czy lodz czy krakow mozemy sie dogadac BEZPOLOTU dziekuj ze chociaz Ty mnie kochasz bo czuje sie samotna jak zbity pies❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że ja nie jestem katoliczką nie oznacza, że nie żyję wg jakichs zasad moralnych. Nie jestem nią z innych względów, o których nie chcę tak publicznie pisać. Ale nic z tych rzeczy, że obraziłam sie na Boga czy coś ;) Uważam jednak, iż takie ocenianie kogoś przez pryzmat wiary jest nieuczciwe. Przyjęło sie u nas w Polsce uważać katolików za tych z jakiegos pwodowu lepszych. Czy to oznacza, że np. protestanci czy ewangelicy są gorsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna - ja też Cie kocham!! Powiedz tylko, kiedy będziesz, a przybędę i wyściskam na potwierdzenie ;) Zachowania Twego małżonka pozwolisz, że nie skompentuję, bo wszystko, co ciśnie mi się na usta jest strasznie wulgarne. Przepraszam. Zupki nie jedz. Zrób sobie gorące kakao. Mi zwsze pomaga. Nie wiem, co poradzić, bo jestem bezradna - nie znoszę tego uczucia!! Moge tylko zaoferować swoje towarzystwo, rękaw do płaczu, zestaw szklanek jakbyś chciała w nerwach porzucać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
mosca dzieki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
No to dupa:( Mosca Słońce Ty Moje Najdroższe nie to miałam na myśli!!!!!!!! Chodziło mi o to, że z tego iż wierzę wypływa wiele rzeczy, między innymi takie a nie inne traktowanie ludzi czyt. fair a nie to, że Ty jako przedstawicielka ewangelików czy innego wyznania jesteś gorsza!!!! Przenigdy nie uważałam, że katolicyzm jest predestynowany do bycia lepszym od protestantyzmu czy prawosławia i przenigdy nie uważałam się za lepszą od kogokolwiek. Ja po prostu Boga odnalazłam w katolicyzmie i ot co A nauczył mnie szacunku do każdego człowieka; ba, sama ideałem nie jestem, dlatego naprawdę jestem ostatnią osobą, która ma prawo oceniac i osądzac kogokolwiek, zwłaszca na tej płaszczyznie!!!!! 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna ja jeszcze zestaw talerzy dorzucam do tych szklanek zaproponowanych przez Moscę :) A komentowac zachowania tego..........................no właśnie też się powstrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna Bóg ten ból kiedyś w radośc przemieni..., tak wiem to mało pocieszające, ale mówię to z autopsji; mnie życie też bardzo bolało i to bardzo długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polu to ja się niedokładnie wyraziłam ;) Miałam na mysli tylko to, że człowiek, który np jest ateistą nie oznacza wcale, że gwałci bydło i morduje dziewice - albo na odwrót ;) Twoje zasady moralne wypływają z wiary i bardzo dobrze. Moje wypływają chyba też ze swego rodzaju wiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
dzieki obitki :D nakrecam sie sama i wyswietlam filmy o nich i w ten sposob strzelam samobuja sobie :( ech...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
To ja się Mosca chyba też żle wyraziłam, bo wcale nie uważam, że zasady moralne wypływają tylko z wiary; 1-en z moich serdecznych przyjaciół jest zdeklarowanym ateistą....i generalnie nie dzielę ludzi na wierzących i niewierzących, ale uczciwie muszę przyznac, że nie przepadam za tymi, którzy mają sieczkę zamiast mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna jakie filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
cholera tu sie rozwodze atu zazdrosna o to co on do niej pisze to ze dzwoni do niej ze msli o niej ado nie przychodzil i mowil ze kocha a ztamta randkowal ok nie marudze juz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna marudz ile chcesz, wywal to Dziewczyno z siebie, będzie Ci lżej odrobinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
placze caly czas non stop i nawt w pracy obietki ja mykam spac bo leki mnie zmogly buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Nie powiem Ci Kochana, że Cię rozumiem bo byłoby to ogromne nadużycie z mojej strony; nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale wybrażam sobie jak musisz cierpiec, dlatego pisz jeśli Ci to choc trochę pomaga 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
w takim razie śpij spokojnie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Mosca tak sobie siedzę i myślę, że nie powiedziałam chyba czegoś, co Cię uraziło????? Bo NIE MIAŁAM TAKIEGO ZAMIARU!!!!! Tylko nie odbieraj Broń Boże tego, co napisałam osobiście, bo to tylko moje wolne i baaaaaardzo ogólne myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna ❤️ Cierpisz, bo to jednak ból. Zawiedzione nadzieje, złamane obietnice, kiedyś przecież była miłość... Śpij jak najwięcej i jak najspokojniej. Też sie kładę. Polu także dobrych snów ❤️ I reszcie Pan jakby zaglądnęły - również ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
no ulżyło mi, bo już myślałam, że w przegięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Dobranoc 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
bez "w" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebiśnieg na pustytni
jak miło przeczytać, że ktoś sobie o mnie czasem przypomina :) miły wieczór miałyście widzę :) spokojen nocy w takim razie :) i lekkiego ranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Przebiśnieg 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×