Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nutri grain

15.07.2008, zaczynamy kobitki!

Polecane posty

Gość Neotropikalna
Wyganiaja mnie :D musze uciekać:D Feuille- dobranoc,spij dobrze:*mam nadzieje ze przespimy dzisiaj cala noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
a co do tych dwoch serum to moja mama kiedys uzywala tego rozowego i stwierdzila ze jest dobre,to drugie nie mam pojecia jakie moze byc i czym sie one od siebie roznia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc :) no mam nadzieje , też zaraz zmykam bo kolejka do kompa :classic_cool: mam jeszcze całe 5min :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kosmetyki chyba tym się różnią, że to niebieskie/zielone jest niby powiększające... moja mama też używa różowego :-) ja mam eveline serum na cellulit mentolowe, przyjemne w użyciu, ale czy działa??? średnio wierzę w takie tanie kosmetyki drogeryjne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 8 20 śniadanie : 1kawałek chleba spieczony w sandwichu 110kcal 1małe jajko gotowane 90 2plasterki ogórka liść sałaty kawa z mlekiem 30kcal = ok 250kcal ;) kolejny posiłek o 12 , o 15 i o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! miałam się ważyć dopiero jutro ale nie wytrzymałam i stanęłam dziś na wadze, a tu kolejny spadek :-D zeszło mi już 4,2 kg w 11 dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostało mi jeszcze 6 dni na utratę 0.4 kg, co sobie założyłam. na pewno się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koo :D moje gratulacje , mam nadzieję , że sama będę mogła jutro pochwalić się spadkiem wagi ;) o 11 40 zjadłam : trochę gotowanej fasolki szparagowej 15kcal 1 mała gotowana marchewka 10kcal 1gotowane jajko 90kcal 3plasterki świeżego ogórka 3kcal 1krążek ryżowy - 40kcal kawa z mlekiem 20kcal = ok180kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki 😭 ? jem podwieczorek : -1 wafel ryżowy 40kcal - trochę serka ziołowego - 40kcal - 2 plastry świeżego ogórka - 2 kcal -jogurt danone pyszny - 120kcal suma = ok 200kcal jak na razie mam 250 + 180 + 200 = 630kcal na kolację o 18 planuje sałatkę z dodatkami ok 200-300kcal o 19 rower ;) odezwę się wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Zjadłam dzisiaj: Jogurt brzoskwiniowy - 117 kcal z 3 łżkami płatków owsianych - 120 kcal Blee jakie to było ohydne, nigdy więcej. 2 kromki chleba, a potem jeszcze 5 wafli ryżowych, a to wszystko z twarożkiem z pokrojonym pomidorem, cebulą i zieleniną. 2 kromki chleba - 140 kcal 5 wafli ryżowych - 140 kcal 150 g chudego twarożku - 150 kcal pomidor - 20 kcal Cebuli i zieleniny nie liczę, bo zbyt mało, żeby to jakoś policzyć. 2 talerze zupy jarzynowej - z brokułami i kalafiorem. Myślę, że dość mało kaloryczna, bo same tam warzywa + 2 łyżki jogurtu. Baton musli jabłkowy - 117 kcal Myślę, że wszystkiego nie więcej jak 900 kcal. Mam zamiar pojeździć dziś dłużej na rowerku, bo mam wyrzuty, że wczoraj sobie odpuściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część :D De mag ogia właśnie zeżarłam kolację bo nie dałabym rady wytrzymać do 18 😭 no i niestety nagrzeszyłam - 1 parówka drobiowa - 100kcal - 1/2 wafla ryżowego 25kcal - 2łyżki lodów waniliowych szacuję na 100kcal :P ok 100ml - 1 chips z 4kcal - odrobina arbuza ;) - 40kcal suma = ok 270kcal przez cały dzień zjadłam = 900kcal o 18 rower ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Feuille. 900 kcal to spoko. Zapomniałam dodać, że zeżarłam jeszcze jednego wafla ryżowego o smaku papryki. To bylo tak, że po drodzę z pracy poszłam do marketu. Godzinę tam krążyłam z największym wózkiem, po 16:00 mial po mnie przyjechać tata. No i ok. Załadowaliśmy wszystkie zakupy, jesteśmy przed domem i wtedy sobie przypomniałam, że zostawiłam w sklepie w szafce torbę z kluczami od domu i od pracy. No to jazda z powrotem do sklepu, a byłam już taka głodna, że rozpakowałam co dopiero kupione wafle paprykowe. Ostre, nie ma co, ale mi smakują. Jestem jakaś wyzuta z sił, a zaraz mam zamiar wsiąść na rowerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurt brzoskwiniowy z płatkami owsianymi?? mmm...uwielbiam i zazdroszczę!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koo a czego tu zazdrościć? To było wstrętne. :D Gratulacje z powodu osiągnięcia zamierzonego celu. Przejechałam 30 km w 70 min. O 20:00 wsiadam jeszcze na jakieś 40 min. na rower. Kupiłam dwie wielkie ryby. Będę robić jutro rybke po grecku. Ale chyba jednak usmażę te ryby, tylko bez panierki, bo jakoś będę spokojniejsza, że nie będą surowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam za sobą 80min na rowerku ;) spalone 670kcal teraz sobie zjadłam 10 małych śliwek 50kcal jutro mama i siostra mają imieniny :P to sobie zjem porcję lodów jako jeden z posiłków , a w ramach pokuty za taki grzech :classic_cool: obowiązkowo 2-3godz na rowerku ! ogólnie czeka mnie weekend pełen wyzwań :/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Dobry wieczór kobitki ;) Zjadłam dzisiaj tak ok.900 kcal:D własnie wrociłam z wieczornego "treningu": godzinka biegania plus godzinka cwiczen wszelakich:D a co tam u Was słychac wieczorową porą?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neotropikalna to my wszystkie dzisiaj :P wokół tej 900setki krążymy . Balsam kupiłaś :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na jutro na ile kalorii się nastawiamy? ;) O nieba, przejechałam dziś w sumie 45 km. Mam na liczniku bodajże 512 km za 3 tygodnie jeżdżenia. Zrobilam 3 serie po 90 brzuszków - normalnych i tych na poprzeczne mięśnie, po każdej serii dołączyłam sobie to ćwicz. z tego filmiku, który jedna z Was przedstawiła - co babka podnosi głowę i kark oraz nogi i przekłada piłkę z prawa na lewo i odwrotnie. Robię to ćwiczenie po 10 po każdej serii 90 brzuszków. Trochę to skomplikowane. W sumie 300 brzuszków. Jutro na śniadanie sałatka z pora, co dalej - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Nie kupiłam jeszcze:D jutro zakupie bo jade do wiekszego sklepu,nie bede przeplacała w malych drogeriach...ups wyszłam na sknere totalną:D a Ty zakupiłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Też mam arbuza:D jest raczej mało kaloryczny bo wiekszosc wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie;) znając życie zanim kupie , nie będę już miała czego smarować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
De- zaszalałas dzisiaj;) ja jeszcze nie wiem co na sniadanie jutro:D wypiłam 2 godzinki temu maślanke i czuje ją ciagle w zołądku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Może przez cukier ale przeciez tam jest wiekszosc wody...nie wiem sama, mysle trzeba wszytskiego po troszku zjesc jesli sie lubi a nie,zalowac sobie,grunt to zachowac umiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam zamiar zjeść 250ml lodów , po prostu napakuje sobie do szklanki żeby łatwiej kcal obliczyć . Na śniadanie zjem kawał arbuza faktycznie mało kcal , obiad lody , a podwieczorek i kolacja dania białkowe , sałata + mięso + inne warzywa . Musze się zmieścić w 1000kcal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Mnie jeszcze zostało sporo to smarowania na szczescie, to jest jedyne sporo z ktorego sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie macie swoje ulubione dania, niekoniecznie dietetyczne, po prostu które najbardziej lubicie. Ja mogę wymienić w kolejności od tego, które lubię najbardziej: 1. Leczo 2. Ruskie pierogi 3. Gołąbki w sosie pomidorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
Zmiescisz sie,zmiescisz;), jak Ty sobie cos zalozysz to tak bedzie, juz Cie troszke przeswietlilysmy tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotropikalna
1.nalesniki (pod kazda postacia i ze wszytskim:D) 2.warzywa na patelnie 3.gołąbki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×