Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Dzień doberek wszystkim 🖐️ tulipanek - przykro mi z powodu jednej kreseczku :( i kłopotów w domu. Trzeba myśleć pozytywnie więc uśmiechnij się, jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roslyn - podejrzewam, że to nie był jednak okres tylko krwawienie implantacyjne więc najlepiej by było gdybyś zrobiła test. Istnieje duża szansa, że jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 8 zaczynam pracę, a wcześniej to raczej nie mam czasu żeby zajrzeć. Zawsze wstaję jak najpóźniej się da żeby jak najdłużej pospać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz szczęście że masz takie mocne alibi :P Żartuje oczywiście:D To dziewczyny miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dizs znowu nie mam nic do roboty- zreszta jakbym miala to i tak bym pewnei nie zrobila przy dziesiejszym samopoczuciu musze sie jakos zrelaksowac i pomyslec o milych rzeczach polatam troche po necie szkoda ze nie mam kasy bo zakupy by mi humorek poprawiły , a tu do 1go troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak naprawdę to mam dziś 13dc i trzeba było się z mężem trochę z rańca postarać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no weisz Edusia ze ja tez gdyby nei cafe i GG to bym nie miala z kim pogadac i chyba tu oszalała w tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na GG klikam tylko ze znajomymi... osobiscie wole poznac zdanie kilku osób na jakis temat :) wsparcie czasem jest przydatne :) a na fomum jestem dopiero początkująca... odkryłam do przez przypadek, jak szukałam informacji o bólach brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Tulipanku, co ja mam Ci powiedzieć? Znam to rozczarowanie bardzo dobrze. Ale trzeba szybko o tym zapomnieć i starać się dalej. Mam nadzieję, że to ostatni raz ta jedna kreska sie u Ciebie pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Wam dziewczyny... ja mam teraz post scisły :) bo mój Kochany wyjechał... ale jak wróci w tym wrzesniu to dopiero sie bedzie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa --dzięki no bede sie starac dalej, lekarz mi kazała przyjsc w 12 dniu cyklu na USG wiec sie okaze co tam zobaczy, chodz w marcu mialam USG i poweidzial ze wszytko w porządku moze da mi skoerwanie na jakies badania zobaczymy ale ebde sie starala mniej o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe... :) :) :) jak znam mojego Lubego to będzie mu się to podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia, jak taki wyposzczony wróci to będzie takie gole strzelał, że zaraz 2 kreski na teście będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) a mam takie pytanko do Was... jak byłam u moje gina z więscia, że chcemy sie starać o bobasa, to powiedział mi żebyśmy się kochali 5 razy w tygodniu. Ma innych forach zaś wyczytałam, że aby plemniczek dojrzał seks wskazany jest co drugi dzień? Jak to jest naprawdę? Jaką Wy stosujecie metodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze całego posta mi skasowało ja ide do drugiego lekarza jeszcze bo ten jakis dziwny jest mowie mu ze od pół roku nie moge zajsc w ciaze to moze by jakies badania zrobic ze mialam wysoki testosteron i brałam na to diane i moze znowu mam wysoki a ten na to ze badania mu nie poweidza nic i on musi USG widziec a widzial jakies 3 miesiace wczesniej i mowil ze wszytko w porządku zapisze sie do innego i zobacze co mi ten powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku bez obrazy ale ten twój gin to jakiś konował jest. Zmykaj do innego, może wreszcze się coś wyjasni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, ja juz przerabiałam kilku lekarzy. Pierwszy mi powiedział tylko - wszystko będzie dobrze. Drugi - trzeba mierzyć temperature (ale nawet nie powiedział jak i co), trzeci - nie mam owulacji, a ja przeciez mam owulację tylko ok 2-3 dni później. teraz mam dobrego lekarza, chodzę do niego na monitoring, tylko sie wkurzyłam, bo jak ostatnio zbliżała mi sie owulacja, to sie okazało, że on jest na urlopie a miał mi powiedziec, co z tym badaniem drożności jajowodów. Tak więc czekam do następnej owulacji i się do niego wybieram. Naprawdę świetny gośc jest z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo trafić na dobrego gina to naprawdę wielkie szczęście... Ja tez przerabialam kilku, ale wydaje mi się że wreszcie trafiłam na dobrego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×